16. 7. 2012

Kusovky z Comic Conu

Comic con je Mekkou fanoušků superhrdinů a nejen jich. Není v mých momentálních silách pojmout všechna témata a dát jim zasloužený prostor. Černé svědomí má uklidnit tento článek plný kusových zpráv. Některé jsou docela šťavnaté...


- Fanoušci viděli 8 minut z Elysium, sci-fi Neilla Blomkampa. Byli nadšení. Snímek prý připomíná mix Districtu 9, Šíleného Maxe a Terminátora a vizuálně je velmi lákavý.

- Marvel potvrdil dvanáctiminutový jednozáběrový kraťas Item 47 pro DVD a Blu-Ray Avengers. Kusovka ve stylu Bonnieho a Clydea se zaměří na zběsilou honičku po městě. Zřejmě milý bonus.

- Quentin Tarantino řekl, že o Djangovi přemýšlel už 13 let. Jinak se všichni navzájem chválili tak moc, až to hezké nebylo. Naštěstí se nezapomnělo na osmiminutovou ukázku napěchovanou hláškami a tarantinovskou atmosférou. Natěšenost fanoušků narůstá. Mezi tím však i podezření, že se snímek nestihne uvést včas.

- M. Night Shyamalanovo After Earth nikoho moc nezajímá, ale za pokus tvůrci nic nedají, tak alespoň lákají na poodkrytý příběh. Z planety Země se stane vesmírná Zoo bez lidí. Ale ne zase tak moc bez lidí - havaruje na ní Will Smith... Já legenda 2? Kdo ví.

- Guillermo Del Toro představil Pacific Rim. Vypadá prý lépe a zajímavěji, než kdokoliv čekal. Roboti a monstra útočí v bombastické akci? Není to moc typické pro Del Tora, ale proč ne...

- Nová Godzilla má zelenou a plakát.

- Teaseru na Supermana se dočkáme před Temným rytířem, co povstal. Jinak Zack předvedl nový plakát a obligátní ukázku. Velmi epickou a akční, ale to nás asi nepřekvapuje. Zvládne ale Snyder příběh? Odpověďmi na otázky fanoušků se moc nepředvedl - buď označil vše za spoileroidní (včetně toho, jestli Superman použije laserový zrak), nebo se nějak podobně vykroutil.

- Marvel potvrdil Guardians Of The Galaxy na březen roku 2014.

- Edgar Wright seznámil diváky s Ant Manem, jehož existence je pořád jakési zjevení. Předvedený materiál byl velmi nehotový a chválí se hlavně design kostýmu.

- Pokračování Captaina Americy ponese podtitul "The Winter Soldier".

- Záporákem pro třetího Iron-Mana bude Mandarin. Ztvární ho Ben Kingsley, který na stará kolena hraje opravdu všude! Předvedené ukázky prý vypadají úžasně. Obyčejnost předchozího režiséra, jehož jméno už nebude vyslovováno, zřejmě zůstane minulostí.

Zdroj: Cinemablend.com

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!