27. 8. 2013

Čeká nás reboot Spawna

V posledních letech se s komiksovými adaptacemi roztrhl pytel. Nejdříve od Studia Marvel a potom od Studia DC. Některé více povedené, některé méně. Ovšem od věcí z nakladatelství Image Comics, které vydá věci jako The Darkness, Invincible a The Walking Dead, nebylo dlouho na velkém plátně slyšet. Podle všeho se ale v dohledné době dočkáme rebootu či sequelu jednoho z jejich největších komiksových trháků, a to Spawna Todda McFarlanea.


"Jsem pod velký tlakem," říká McFarlane. "Chtějí, abych do konce roku dodělal scénář, aby se mohlo už příští rok točit. To je zatím hlavní cíl." McFarlane podle všeho chce, aby to byl spíše temný horror/thriller, než superhrdinský film. Dále předpokládá, že samotné natáčení bude trvat 60 -70 dní. Navíc se nedávno objevila informace, že by ve filmu by měl hrát hlavní roli Jamie Foxx. Celý rozhovor s McFarlanem je TADY.

Albert Francis Simmon byl zvláštní agent, jehož zradili a zabili jeho nadřízení. V pekle mu však démon Malebolgia přiřkl nový život jako démonickému zplozenci Spawnovi, který se vrací na zemi pro pomstu a ochranu své bývalé přítelkyně. Spawn je jeden z nejdéle běžících a nejúspěšnějších komiksů nakladatelství Image Comics.

Spawn se dostal na filmová plátna už v roce 1997, kde jej hrál Michael Jai White, moc velký úspěch ale nesklidil. Ve stejný rok dostal i animovaný seriál.

Produkce Spawna má tedy začít v roce 2014.

IanParker
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!