Anča4m

Jméno
Anča Formánková
Věk
22 let (Panna)
Bydliště
Na takové té modré planetě obíhající kolem té velké žluté koule
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Pokání
Atonement
100 %

Pokaní

Tento film patří bezpochyby mezi mé oblíbené. Líbí se mi zpracování filmu; zprvu jsem nechápala proč ten název, ale jakmile jsem to dokoukala, nejenom, že jsem měla slzy v očí, ale také jsem tomu 'konečně' porozuměla. Příběh je nejenom o tom, jak jedno rozhodnutím může změnit život, ale i o následném uvědomění si chyby. Silná láska mezi Cee a Robbiem je důkazem, že 'láska překoná vše'. Film se odehrává ve válečném období a i nám ukazuje těžký život v té době. Zajímavá zápletka, a smutné zakončení. A i přesto doporučuji!

23. ledna 2017
plakát filmu
Lucy
Lucy
80 %

...100%

Opravdu úžasný film! Obdivuji myšlenku, protože film se zabývá tématem o kterém jsem již několikrát přemýšlela, a to; co se stane, když člověk dosáhne schopnosti ovládat 100% své mozkové kapacity. Zajímavá zápletka a rozhodně dechberoucí konec, tento film je jedním z těch, které mě donutili o nich přemýšlet... dlouho

23. ledna 2017
plakát filmu
Bod zlomu
Point Break
80 %

See you soon

Na tento film jsem tak dlouho čekala! A stálo to za to. Mám pocit, že jak si našetřím, rozhodně půjdu zkusit nějakou tu akčňárnu z filmu (třeba sky-diving). Nevím, co se na tomto filmu lidem nelíbí, ale u mě má rozhodně palec nahoru. S napětím jsem sledovala a modlila se, aby to všichni přežili. Přišel čas i na smutnější scénky, ale nikdo není dokonalý.. (A Ozakiho osmičku chci taky splnit!)

23. ledna 2017