avatar uživatele

Sansnom

Jméno
Tomáš
Věk
50 let (Váhy)
Bydliště
V Praze.....sice ne dlouho, většinu času jsem ze svého života strávil v Brně :o))
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Víla Zuběnka
Tooth Fairy
80 %

Líbí se mi, když akční hrdinové nejsou zaškatulkovaní jen jako akčnáci, ale že dovedou zahrát i komedii a jsou v ni dobří. Jde o lehce pohádkový film, který se určitě bude líbit vašim dětem a myslím, že i dospělí se u něj pobaví.

29. října 2015
plakát filmu
San Andreas
San Andreas
80 %

Pokud je katastrofický film natočený skvěle a není v něm poznat počítačové triky, tak je na co koukat. Sice by v tomto snímečku mohla být složitější zápletka než jen hledání dcery ale i tak si myslím, že se to filmařům povedlo. Kdo máte rádi filmy s tozto tématikou, tak si určitě podívejte

29. října 2015
plakát filmu
Jurský svět
Jurassic World
100 %

Sám jsem byl zvědavý jak se filmařům povede natočit další pokračování. Myslím si, že se jim to velice povedlo. Film má děj, akci i trošku humoru. Na Jurské parky se doma koukám docela pravidelně a i toto pokračování k nim určitě přibyde. Pokud jste viděli všechny díly Jurského parku, tak si tento film nenechte určitě ujít

29. října 2015
plakát filmu
Shrek
Shrek
90 %

Jsou animáky, které po shlédnutí hodíte do koše a jsou takové, ktreré si milerádi pustíte kdykoliv askýmkoliv. Skvělý děj a skvělý český dabing který tento film pozvedá ještě snad o nějakou tu uroveň výše. Pokud milujete kreslené filmy, tak se na něj s vašemi dítky určitě podívejte, ale v dnešní době si myslím, že už tento film viděli asi všichni :o)

29. října 2015
plakát filmu
Matilda
Matilda
80 %

Jde o jeden z nejlepších dětských filmů. My se na něj doma podíváme, kdykoliv jej dávají v televizi. A když máme náladu, tak si ho pustíme i na dvd. Proto doporučuji tento film rodinnám s dětmi :o)

5. dubna 2015
plakát filmu
Fantastická čtyřka
Fantastic Four
80 %

Mě osobně se takové filmy líbí a je možné si představit, že by některé hrdiny z thoto filmu mohli nakonec skončit v Avangers. Pokud milujete filmy, ve kterých mají lidičky nadpřirozené schopnosti, tak se na fantastickou čtyřku určitě podívejte :o)

13. února 2015
plakát filmu
Fantastická čtyřka a Silver Surfer
Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer
80 %

Jak už jsem napsal k prvnímu dílu. Mě se takové filmy líbí. A pokud se tu najde někdo komu se to nelíbí, tak je to jeho názor. Asi bych nemohl dělat filmového kritika, protože mě se líbí většinou filmy, které u kritiků propadnou ale přitom se líbí libí lidem a chodí na ně do kina. Zato když se podívám na film, který se líbí kritikům, tak ho většinou v půlce vypnu, protože mi takový film vůbec nic neříká. Já tento film ale všem doporučuji nebo aspon těm, kteří takové filmy milují :o)

13. února 2015
plakát filmu
2012
2012
80 %

Jeden z dalších filmů které ukazují, jak je důležité mít dobrého člověka, který umí ovládat počítač a udělat nádherné počítačové efekty. Katastrofický film je umění udělat. Pokud se vám to nepovede, tak skončí jako béčkový nebo céčkový film někde v odpadkovém koši. Pokud tedy máte katastrofické filmy rádi, tak se na tento film určitě podívejte :o)

13. února 2015
plakát filmu
Běžící muž
Running Man, The
80 %

Klasika akčních filmů z osmdesátých let. Kdo má rad Arnolda, má tento snímek určitě ve své knihovničce. Mě osobně se filmy s Arnoldem líbí i v dnešní době, narozdíl od jiných akčních hrdinů, kdy jejich filmy na stará kolena končí v seznamu béčkových filmů, že po desetiminutovém sledování tento film vypnete a raději si pustíte dvacet let starou klasiku.

7. února 2015
plakát filmu
Bitevní loď
Battleship
90 %

Nikdy jsem sci-fi moc rád neměl, ale poslední dobou, co šlo filmové umění dopředu a filmů s touto tématikou je čím dál tím víc, tak začínám i díky počítačům tyto filmy milovat a sem tam si i něco přečtu. Hold doba už je taková, že takový film bez počítačových efektů nejde udělat, ale o to je ten film kvalitnější.

7. února 2015
plakát filmu
Captain America: První Avenger
Captain America: The First Avenger
90 %

Když si člověk přečte názory na filmy, je vidět, jak jsou lidé odlišní. Někteří tento film vyzvednou a druzí jej zase pohaní. Každému se líbí něco jiného a názor tomu či onomu nemůžeme brát. já patřím do skupiny, která tento film vyzvedne. Každý z nás může mít svého hrdinu. každý z nás se v mládí snažil někoho napodobovat. A kdyby takové filmy byly v kinech před třiceti lety, určitě by si na kapitána Ameriku hrálo plno českých kluků. :o) Já osobně film doporučím ke shlédnutí

7. února 2015
plakát filmu
Cesta na tajuplný ostrov 2
Journey 2: The Mysterious Island
80 %

Mám rád oddechové filmy. Sem tam kouknu i na nějaký film u kterého se musí přemýšlet ale takových moc není. Raději se kouknu na film který má zápletku podle Verna. Prostě troška od všeho. A komu se to nelíbí, at se podívá třeba na nějaký Oskarový snímeček :o)

7. února 2015
plakát filmu
Duch
Ghost
90 %

Patrik se u nás proslavil hlavně dvěma filmy a to Duchem a Hříšným tancem. Myslím že oba tyto filmy se u nás stali klasikou a není faninka která by je v televizi vynechala když běží. Nemusím se na ně sice dívat každý den, ale jak děj filmu tak písničky v něm jsou opravdu povedené. Myslím si že hodnocení které tento film má mu poprávu náleží. Kdo máte rádi romantické filmy s duchařskou a krimi zápletkou, tak určitě neváhejte a tento film si určitě pusťte. :o)

11. ledna 2015
plakát filmu
Trosečník
Cast Away
90 %

Je pravda, že v čem hraje Tom, tak to smrdí :o) Oskarem, nebo jinými cenami, přinejmenším fantastickým filmem. Je to koncert pro jednoho herce, který možná některé faninky sklame jeho konec bez hapyendu. Mě se Tomovi filmy líbí téměř všechny které kdy natočil a proto, kdo máte rád tohoto skvělého herce, tak neváhejte a s chutí si tento film pusťte

11. ledna 2015
plakát filmu
70 %

Podle popisu na obalu, jsem čekal od tohoto oskarového filmu víc. Nejsem bohužel filmový fanoušek takových filmů. Kritikům se tento film určitě líbil, což dokazuje počet oskarů obdržených i počet oskarů na které byl tento film nominovaný. Mé manželce se film líbil ale mě se líbí jiné druhy filmů. Manželka by dala asi tak 90 a já zase jen padesát, tak to zprůměruji a dám 70.

10. ledna 2015

Takové filmy mám rád, troška sci-fi, troška fantasy a akční film dohromady. Dobré filmové triky a skvělé herecké obsazení. Mě osobně se film líbí a komu ne tak at se na něj nedívá. Pokud máte rádi spojitost téměř všech žánrů, tak se na tento film určitě podívejte. Určitě se i zasmějete :o)

9. ledna 2015

Poslední dobou se mi začínají víc a víc líbit sci-fi filmy. Začal jsem dokonce i číst knížky se sci-fi tématikou. Je to asi tím, že doba šla dopředu a filmy s touto tématikou v dnešní době již vypadaji autenticky a proto se mi asi tak líbí. Kdyby jste si pustili film sci-fi natočená před třčiceti lety a ny\ní tak je to nebe a dudy. Stačí porovnat filmy jako třeba japonská Godzilla z nějakých sedmdesárých let a Nejnovější Godzilla. Proto pokud máte rádi filmy s touto tématikou, tak neváhejte a určitě se podívejte

9. ledna 2015
plakát filmu
90 %

ve vojenském prostředí je myslím docela problém udělat komedii. V tomto případě se jim to myslím povedlo uplně fantasticky. Je to film na který se pokaždé když jde v televizi milerád podívám. Proto kdo máte rádi komedie z vojenského prostředí, tak ho všem určitě doporučuji :o)

1. ledna 2015
plakát filmu
Šestý smysl
The Sixth Sense
90 %

Jak asi všichni víme, tak Bruce Willis je spíše akční hrdina a ve všech takových filmech mu to absolutně sedí a běda tomu kdo se mu postaví do cesty. V tomto snímku, nám ale všem ukázal, že to umí i ve vážném filmu a také skvělý herecký výkon dětského hrdiny Haley Joel Osmenta, který by si za tento film zasloužil oskara a ne jen nominaci. Já osobně mohu tento snímek všem jen a jen doporučit

21. prosince 2014
plakát filmu
Tenkrát na Západě
Once Upon a Time in the West
80 %

klasika

jde o jeden z filmů, který se ve svém žánru řadí mezi klasiku. Já osobně moc filmové westerny nemusím, ale na klasiku jako tento kousek a potom ještě pár dalších se milerád podívám. A tak já tomuto skvělému filmu se skvělým hereckým obsazením musím dát dobré hodnocení a všem kteří mají westerny rádi jen a jen doporučit.

21. prosince 2014
plakát filmu
Pelíšky
Pelíšky
90 %

hlášky

Pro náš národ je tento film pomalu kultovním, jelikož z tohoto filmů se snad mezi lidmi používá nejvíce hlášek ze všech. Výborné herecké obsazení a humor, který mají všichni rádi. To vše dělá tento film jedním z nejlepších v české kynematografii. Pokud tedy máte rádi českou klasiku a chcete se bavit od začátku až do konce, tak neváhejte a podívejte se.

21. prosince 2014
plakát filmu
Raubíř Ralf
Wreck-It Ralph
90 %

Kdybych se měl řídit podle děje, jak je flm popsaný, tak bych si ho asi nikdy nepustil. Bud by bylo potřeba popis děje trošku upravit do klasické češtiny, nebo se na tento film pro děti podívat. kdo máte rádi filmy pro děti tak se na tento film určitě podívejte.Kdo si pak ještě pamatujete jak s kolotočema jazdila sem tam i maringotka, ve které byly videohry za dvě kačky, tak si u tohoto filmu určitě zavzpomínáte jaké to bylo. A je to jak v jiných hraných filmech. S padoucha se nakonec stane kladný hrdina jak to zaznělo v jednom našem krásném českém filmu. "padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina" :o)

11. prosince 2014
plakát filmu
Nekonečný příběh
Neverending Story, The
90 %

Koukám, že tento film je již 29 let starý. Dnes jsme si ho pustili a koukali celá rodinka. Když pomyslím, že jsem se na tento film koukal jako kluk ještě na černobílé televizi..... Mohu ale s určitostí říct, že to je pořád nádherná dobrodružná skoropohádkana kterou se myslím budou koukat i naše vnoučata. Zkrátka je to klasika a kdo neviděl, tak ať neváhá a jistojistě si tento příběh pustí. Já doporučuji.

16. dubna 2013
plakát filmu
Sestra v akci
Sister Act
80 %

Ač nejsem věřící člověk, tak vždycky když se podívám na tento film a poslechnu si písničky z kostela, které v tomto filmu zazní, tak mám husí kůži. K tomu ještě skvělé herecké výkony a skvělý dabing dělá s tohoto filmu už pomalu klasiku. Pokud mohu, tak se na tento filmeček určitě podívejte.

6. dubna 2013
plakát filmu
Santa Claus
Santa Claus, The
90 %

Je opravdu vidět, že se film může líbit i nelíbit a to nemyslím jen tento film ale i jakýkoliv jiný. Já jsem názoru, že se tento film určitě povedl a to nejen díky hlavnímu hrdinovi, ale i svojí pohádkovostí. My se na tento film doma vždycky rádi podíváme, takže pokud nejste zarytí proticlausovci, tak se na tento film určitě podívejte i se svými dětmi či vnoučaty.

1. dubna 2013