avatar uživatele

Roux Floss Baldini

Jméno
Roux
Věk
30 let
Bydliště
Naylon
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Po sexu
After Sex
10 %

Tak tohle tedy opravdu nevím co mělo znamenat. Film jsem celkem nepobrala. Stahovala jsem ho klasicky jen čistě kvůli jedné herečce a to tentokrát Mile Kunis. Celej film je jen o pár dialogách po sexu, které mě ani nijak neoslovili. Hodnotím 10% a to jen kvůli osmému příběhu a hloupé blondýně, tedy chytré herečce....

26. srpna 2010
plakát filmu
Americká krása
American Beauty
20 %

Film jsem skoukla až ve chvíli kdy jej měli dávat v televizi. Nikdy dřív mě ani nenapadlo se na něj podívat, protože mi přišel, už podle traileru a obsahu, dost stupidní. Vlastně jsem se ani nespletla. Film mě ničím nezaujal. Kdyby se můj otec choval jak puberťák a tohle dělal, tak bych s ním už v životě asi nepromluvila. Kevina Spaceyho jsem nikdy jako herce neměla ráda, příjde mi nevýrazný a v některých okamžicích jako by neuměl vůbec hrát. Tvářit se jako by mi uletěly včely umí v podstatě téměř každý. Role Lestera nebyla v ničem jiná. Jediným zajímavým byl vlastně konec, kdy jsem si říkala kdo to nakonec bude a podivínský mladý soused s kamerou.

20. srpna 2010
plakát filmu
Penelope
Penelope
100 %

Nebýt Jamese McAvoye tak jsem ani nevěděla, že takový film je vůbec natočený. Vyhledávala jsem si jeho filmy a postupně jsem se na ně dívala. Podle traileru jsem byla na Penelope natěšená jak děcko na Vánoce. Film mě bavil od začátku do konce. Ztvárnění hlavních rolí se mi velmi líbilo a podle mého názoru jsou pěkně zahrané. Vyklubal se s toho pěkný romatický film nebo spíš pohádka, která má své kouzlo. Jsem z něj stále nadšená a chystám se na Penelope v nejbližší době opět podívat =)

20. srpna 2010
plakát filmu
Zastav a nepřežiješ 2
Crank 2: High Voltage
0 %

Stathema mám za dobrého herce a podle mě nahradí starší herce, kteří ztvárňovali akční hrdiny. První díl Zastav a nepřežiješ byl zvláštní, ale dalo se na to dívat a celkem jsem se u něj nasmála. Ovšem druhý díl neměl vůbec vzniknout. Takovou ptákovinu, která se snaží tvářit vážně, jsem opravdu dlouho neviděla. Za podivných okolností jsem se zvládla dodívat do konce, ale spotřebovala jsem k tomu velkou dávku energie. Přítel to vzdal po prvních pěti minutách a rači odešel. Zkrátka to bylo silné sousto, které jsem skoukla ze studijních důvodů a už nikdy více nepotřebuji.

20. srpna 2010
plakát filmu
Kobra
Cobra
100 %

Film je sice starší ještě jak já, ale díky bohu mám starší sestry, které na filmy typu Kobra, Šílený Max, Conan atd. koukaly. Kobru mám ráda, už jako dítě jsem nad filmem slintala (i když přiznávám, že pro dítě to není zrovna nejlepší výběr filmu =D) a vydrželo mi to až do teď. Narozdil třeba od Cyborga, na kterého jsem koukala nedávno a moc se mi už nelíbil, u Kobry jsem tento dojem neměla. Dá se na něj dívat stále. Jen se hrozím chvíle kdy nějaký režisér nebude mít co na práci a natočí remake. Už by to podle mě nebylo ono =) Stallone sice nehraje nějak převratně složitou roly, ale to přece nevadí.

20. srpna 2010
plakát filmu
Soudný den
Doomsday
30 %

Nevím co tohle mělo znamenat. Film byl od začátku zmatený, nedokázala jsem se v něm pořádně orientovat a abych se přiznala, nevím o co v něm šlo. Z moderní doby "mrtva" do doby kde jezdí rytíři na koních v brnění? Takovouto splátaninu jsem dlouho neviděla. Byla jsem zvědavá na herecký výkon Rhony Mitry, ale ani ten mě nějak extra neoslovil.

19. srpna 2010
plakát filmu
Počátek
Inception
100 %

Woooow, tak tohle bylo něco. Sledovat tenhle film mě bavilo od začátku do konce. Nebyl žádný moment kdy jsem si řekla, že to nestojí za nic nebo kdy jsem se nudila. DiCaprio opět dokázal, že není jen hvězdička, s Titaniku, s pěknou tvářičkou. Počátek má pouze jednu jedinou chybu a tu, že přišel až po úspěchu Matrixu, což mu možná ubírá na jeho, jinak geniálním, zpracování.

19. srpna 2010
plakát filmu
Výměna
Changeling, The
100 %

Abych pravdu řekla tak tohle jsem nečekala. Filmy Clinta Eastwooda nějak pozorněji nesleduji, zaměřuji se spíše na jiné režiséry. Na film jsem se šla dívat pouze kvůli tomu, že v něm hraje Angelina Jolie, která mě rozhodně nezklamala. Naopak jsem si říkala, že do role dala všechno.

19. srpna 2010
plakát filmu
Salt
Salt
50 %

Salt? S kina jsem odcházela zklamaná. Filmařům ujelo několik rádoby akčních scén (spoiler: např. zastavení motorky téměř na místě, skok z metra, útěk z policejního auta atd.), kterých jsem si i já jakožto laik všimla. Angelina Jolie, ač nerada tak musím přiznat, že už není to co bývala, třeba byl tohle jen malý krok vedle. S názorem, že ze Salt se snaží udělat Bourna v sukni musím souhlasit. Ovšem ani z poloviny nedosahuje jeho kvalit.

17. srpna 2010