avatar uživatele

mishuna

Jméno
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
The Curious Case of Benjamin Button
60 %

Čekala jsem víc..

Od filmu, který se může pyšnit tolika známými jmémy, jsem čekala kvalitní filmový zážitek. Hereckým výkonům se asi nedá nic vytknut (Brat Pitt jako stařeček je úžasný), ale chyběla mi jiskra. Film byl dost zdlouhavý a uprostřed jsem nudila. Z tak zajímavého námětu se dalo vytěžit mnohem víc. Co musím ocenit je práce maskérů, která je prostě úžasná

12. října 2009
plakát filmu
Jumper
Jumper
80 %

Zápletka je opravdu nadějná, film je jedna velká akce... ale to je asi tak všechno. Za pořádný efekty a nápad 80% (ale příběh to nemělo žádněj)

27. února 2009
plakát filmu
Eragon
Eragon
50 %

Jediné co má film a kniha společného jsou postavy a to jen některé. Děj se pak skoro úplně liší. Film mě vyloženě zklamal protože kniha měla úžasnou atmosféru, kterou filmaři nějak nevystihli :( Těm co četli knihu nedoporučuju, bude to zklamání.

22. února 2009
plakát filmu
Super náhradník
She's the Man
60 %

Mám ráda filmy se záměnou, ale tenhle mě nijak zvlášť nenadchl. Záčátek ještě docela šel, mělo to i dobrou zápletku... to je ale asi všechno... konec se vysloveně nepovedl a z toho pramení asi můj špatný dojem o filmu.

15. února 2009
plakát filmu
Robin Hood: Král zbojníků
Robin Hood: Prince Of Thieves
100 %

Není nad dobrodružné filmy a tenhle se povedl!!! :) Film má rychlý spád a povedené hlášky. Prostě sqelá podívaná na dlouhé zimní večery :)

19. ledna 2009
plakát filmu
Stmívání
Twilight
90 %

:)

Knižní předlohu jsem četla, a proto mě velmi potěšilo, že se film od předlohy neodchýlil. Jenom připadalo, že filmu chybí JISKRA, která je v knize. Jinak doporučuju všem, kteří touží vidět pořádnou romantiku!!!

3. prosince 2008
plakát filmu
Dannyho parťáci 2
Ocean´s Twelve
80 %

Hmm. Jedničku jsem viděla a jenom jsem zůstala zírat na konečnou loupež a nějaké podobnépřekvapení jsem čekala i v tomhle díle. Tím pádem jsem byla nakonci docela zklamaná i když herecké výkony byly prvotřídní. Ale 100% to není

17. září 2008
plakát filmu
Letopisy Narnie: Princ Kaspian
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
70 %

Na Prince Kaspiana jsem se hodně těšila a naštvalo mě, že byla posunutá premiéra. Když jsem se nakonec dočkala, byla jsem velmi zklamaná. Na příbězích z Narnie jsem vyrostla a tenhle film se příběhu, který jsem poslouchala při usínání vůbec nepodobá. Jinak chválím herecké výkony, hudbu a kostými, ale jedničce se to prostě nevyrovná!!!

10. září 2008