IrmaVep

Jméno
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
You Don't Mess with the Zohan
70 %

heh

Lidi, to vám je taková ptákovina! :)) Od začátku to bylo jasný, takže jsem na to koukala s hoodně vysokým nadhledem a jenom si užívala tu střeštěnou jízdu. Občas to teda bylo už moc (prostě trapný!), ale vtipnej zbytek filmu to vyvážil. Adama Sandlera nemusím, ale za tohle má malé plus...ale nejvíc mě asi pobavil Rob Schneider s telefonem:D

10. listopadu 2008
plakát filmu
Sirotčinec
El Orfanato
100 %

B.Rueda vs. N.Kidman

Matka-dítě(děti)-duchařina-překvápko na konci...no, mně se sem pořád pletou "Ti druzí":)...ale ačkoli to byl pěknej film, tak Sirotčinec je doslova pecka! Skvělé prostředí, zajímavá historie celého příběhu, koneckonců i ta španělština je ...prostě dobrá! No a samozřejmě herecké výkony, ale to už je zbytečné tady rozvádět. Vřele doporučuju všem, kteří nejsou zrovna na krváky.

3. listopadu 2008
plakát filmu
Juno
Juno
90 %

Pohodovka jako vyšitá

Tak po tomhle filmu jsem zase na nějakou dobu řádně komediálně nadopovaná! Ellen Page je skvělá, všechno je skvělý! Akorát si nedovedu představit, že by někdo takhle reagoval na těhotenství...ale to je koneckonců prkotina, no né? Jo a má to parádní soundtrack. A kupuju oranžový TicTac!

30. října 2008
plakát filmu
Rolling Stones
Shine a Light
50 %

Mno...

Na hudební dokumenty si zrovna nepotrpím, ale řekla jsem si, když to je od Scorseseho, tak to bude něco jinýho...no a nijak mě to nenadchlo teda! Jako všechno pěkný, pokud jste fanouškem RS, protože je to jeden dlouhej záznam koncertu (až na pár minut výjimek)...ale pokud se chcete dovědět i něco "ze života" RS, tak zkuste jiný zdroj...protože tohle je vážně jenom jeden dlouhej záznam koncertu:)

28. října 2008
plakát filmu
Horton
Horton Hears a Who!
60 %

Děti se u tohodle filmu nejspíš pobaví až až a o to koneckonců jde:) Mně osobně bavilo jenom hádat, kdo koho mluví (v orig. znění), takže mi těch cca 80min celkem uteklo...jinak děj byl dost divnej...ale Jim Carrey skvělej:)

22. října 2008

40% je až dost...

Adam Sandler mi v podstatě nic neříká, prostě průměrný herec-komik. A tenhle film nebyl výjimka. Dost nuda, až na 15 minut ke konci, kdy to od komedie odskočilo někam k rodinnému dramatu, jestli to tak můžu označit. Nejvíc mě pobavil Christopher Walken, ten nikdy nezklame...a pak těch pár vteřin Cranberries.

17. října 2008
plakát filmu
V Bruggách
In Bruges
100 %

Co vytknout...?!

Vážně náramnej film, ale čistokrevná komedie to teda není, což mi vůbec nevadilo...Když už jsem si myslela, že už je přece jasný, jak to teda dopadne, tak se vzápětí stala další věc, která všechny dedukce dokonale smetla - a to se stalo asi tak 5x!!! Colin F. mě strašně překvapil, samozřejmě mile a Brendan G. byl zkrátka roztomilej...a právě on mi vehnal slzu do oka:) Ooo a ten konec...klobouk dolů. Víc takových!!!

15. října 2008
plakát filmu
Zbouchnutá
Knocked Up
90 %

Supr

Výborná komedie. Občas mi vadily 'prčičkovské' vtipy povětšinou Benových kamarádů, ale na druhou stranu, bez nich by film vyzněl zase trochu jinak. Kromě hlavních hrdinů se mi moc líbil další pár (Alisonina sestra s manželem Petem)...no a třešínka na dortu je kraťoučká imitace Roberta De Nira :D

8. října 2008
plakát filmu
Strings
Strings
90 %

Ze života loutek

Moc se mi to líbilo. Hezký příběh a to zpracování!!! Lidi, co to dělali, jsou geniální. Každou scénu jsem hltala a čekala, co dalšího nám tvůrci ukážou z toho neuvěřitelného světa...Hurvajs by musel smeknout před loutkami ze Strings:) No nádhera, i slza ukápla.

19. září 2008
plakát filmu
Bestiář
Bestiář
20 %

Ajajajaj

Naštěstí jsem od toho filmu nic nečekala, ale i tak mi dal dost zabrat. Hlavní hrdinka mě šíleně nebavila, nadabovaná byla divně...to snad radši měli obsadit českou herečku (nic proti D.Jurčové), běhá jich tu dost, ne? Já nevim, bylo to prostě úplně o ničem...M.Vašut mě pobavil aspoň trochu.

18. září 2008
plakát filmu
Na území žen
In the Land of Women
80 %

Hezké!

Ze začátku je to taková typická zápletka, ale příběh se rychle změní v celkem originální podívanou. Donedávna jsem o tomhle filmu vůbec neslyšela a dost mě to překvapuje. Je to jeden z mála snímků tohoto druhu, které si ráda pustím znovu. Ústřední trojice byla skvělá a babi prostě parádní:)

18. září 2008
plakát filmu
Wanted
Wanted
90 %

Paráda!

To je přesně šálek mého čaje! Vymazlená akce, úžasné efekty a ČR! Nechápu, jak někomu může vadit nereálnost (viz např. dráha kulek), mě to rozhodně bavilo víc než kdyby chlápek přišel, stoupnul si před jinýho a prásk mezi oči...všechny postavy byly pěkně odvedené no a celkově děj byl taky v pohodě...scéna v kruhu byla nádherná! Přesto dám "jen" 90%...nevím co, ale NĚCO mi tam asi chybí.

11. září 2008
plakát filmu
Underworld
Underworld
90 %

Spokojenost

Skvělá podívaná, občas jsem se v ději ztrácela, ale ve výsledku jsem nadšená! Krásná ústřední dvojice, ačkoli na to, že jsou "Romeo a Julie" byli oba nějaký tuhý:) Jinak prostě skvělá akce, kostýmy, výprava...a jestli někdy bude soutěž o nejlepší seskok z římsy, hlasuju pro Underworld (začátek filmu). Je to něco fantastickýho!

11. září 2008
plakát filmu
100 %

Skvělé!

Z cizích pohádek se mi vždycky nejvíc líbila "Princezna nevěsta", ale po shlédnutí Hvězdného prachu mám novou jedničku, hádejte jakou...jenom si na něj vzpomenu a úplně se tetelím blahem! Prostě nádhera.

10. září 2008
plakát filmu
Legenda o "1900"
Leggenda del pianista sull'oceano, La / Legend of 1900,
60 %

Italům se konečně něco docela povedlo - nic proti nim, ale nevzpomínám si, že bych viděla italský film (nedejbože seriál), který by mě nějak oslovil (včetně Drákuly!) Tohle se dalo, hezký příběh, hezká výprava, hezká hudba.

6. srpna 2008
plakát filmu
Spláchnutej
Flushed Away
60 %

Žabí komando:))

Tenhle animák mě sice nenadchnul, ale musím uznat, že některé scénky byly vážně klasa:) Nejvíc mě asi bavilo "žabí komando", speciálně mim, když telefonoval ten tlustej šéf, to bylo fakt dobrý...no a slimáci samozřejmě:) Co mě mrzí (už kvůli ústředním postavám) je to, že bych se klidně obešla bez všech myšáků a celého jejich příběhu - chtělo by to lepší zápletku.
P.S. kachinka73: Tu holku namluvila Tereza Bebarová.

4. srpna 2008
plakát filmu
Galaxy Quest
Galaxy Quest
100 %

Skvělá parodie

Ano, je to blbina...ale ohromně zábavná! Je to úplně jiný druh parodie, než jsou ty dnešní Scary Movie apod...Tak jako Star Wars mají svoje Space Balls, tak i Star Trek má Galaxy Quest! Zajímavé herecké obsazení, ujeté kostýmy...100%

4. srpna 2008
plakát filmu
Finty Dicka a Jane
Fun With Dick & Jane
100 %

Jedna z nejlepších komedií!

I když mě komedie baví, neprožívám to zas tak moc...většinou maximálně tak úsměv od ucha k uchu. Ale když jsem koukala na tenhle film, od začátku do konce mě přepadaly ZÁCHVATY CHECHTÁNÍ! Kromě zaručeně vtipného Jima Carreyho úžasně perlila Téa Leony coby milující manželka (v dobrém i opravdu opravdu zlém:)) Vážně výborná dvojka! Doporučuji koukat v původním znění s titulky.

3. srpna 2008
plakát filmu
40 %

Nic moc

Docela často kupuju DVD naslepo, ale tohle se mi ošklivě nevyplatilo...Od W.Allena jsem čekala větší pecku. První půlka byla celkem dobrá, ale pak se to nějak zvrtlo do kopru. Děj ubíhal předvídatelně, čili nudně no a celé to korunovala scéna na chatě "přiznání kapitánky školního družstva".
Jinak W.Allen byl celkem dobrej a vůbec scénář to trochu zachránil.

30. července 2008
plakát filmu
Láska nebeská
Love Actually
100 %

Osud tomu chtěl...

Blížily se Vánoce, já obíhala obchody a jednou jsem takhle vběhla do "XY", kde se na mě smál tenhle film s obalem jako stvořeným pod stromeček a s obsahem k sežrání! Nedokážu si vzpomenout, co bych vytkla...jo, ten malej herec mi moc nesed, ale to je taková prkotina. Zato H. Grant mě mile překvapil...Celej film je báječnej - Díky Ježíšku!

22. července 2008
plakát filmu
Já, legenda
I Am Legend
80 %

Will je prostě dobrej

Mno...Jako většině pisatelů, i mně se první půlka líbila moc, zato ta druhá...! (Ááááá!) Už jsem trošku tušila z recenzí, že ten konec bude slabota, tak jsem se FAKT bála (bohužel ne těch zombíků:) a taky že jo - konce tohodle typu nemám ráda a o to víc mě mrzí, že mi pokazil zážitek z jinak výbornýho filmu...Jinak, jak už hodně lidí psalo - potvory taky žádná sláva, ale to mi zas tak moc nevadilo. Na druhou stranu mě moc potěšila hudba:)) a Will...naprosto bez výhrad!
Celkově mě film nezklamal, klidně se kouknu zas. Můžu doporučit.

9. července 2008