avatar uživatele

kasty

Jméno
Věk
32 let
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Once
Once
30 %

Když jsem si četl poslední přidaný názor říkal jsem si jestli má smyls sem psát ten můj, protože to vidím velmi podobně. Na film jsem se těšil, ale pocit po dokoukání nebyl zdaleka takový jaký jsem si představoval, že bude. Převládalo zklamání. Zklamání z hereckých výkonů, kterým jsem nedokázal uvěřit, i když jsem se vážně snažil, zklamání ze scénáře, který mi místy přišel hodně nedotažený.
Co ale musím pochválit je hudba, je to jediná kladná věc v celém filmu, bohužel to celý film nezachrání...

25. května 2010
plakát filmu
Chicago
Chicago
90 %

Chicago

Muzikál je žánr, který jsem dlouho opomíjel, ale Chicago mě přesvědčilo o tom, že i mě nic neříkající žánr může být zajímavý. Od začátku do konce jsem se skvěle bavil a určitě jednou přijde čas, kdy si to rád znovu pustím.

4. srpna 2009
plakát filmu
Ti druzí
Others, The
100 %

The Others

Wow... Tak tohle jsem nečekal :) Celý film provází úžasná atmosféra podpořená velmi dobrými hereckými výkony. Vyvrcholení je pak dechberoucí...

4. srpna 2009

Vždycky mi přišlo hrozně odvážný zavřít pár chlapů v jedný místnosti, dát jim scénář a pokusit se natočit film. Jenže když jsou to páni herci a scénáři se dá jenom těžko něco vytknout, tak vznikne nezapomenutelný film.

15. července 2009
plakát filmu
Vybíjená
Dodgeball
80 %

U Vybíjené jsem se od začátku do konce dobře bavil. Kdo od toho čeká víc než jenom bezduchou komedii bude asi zklamaný. Navíc Lance Armstrong nebo Chuck Norris neměli chybu :)

19. října 2008
plakát filmu
Vše o Evě
All about Eve
100 %

Krásný film založený na vynikajících hereckých výkonech hlavních představitelů a skvělém scénáři má stále co říct i po více než 50 letech. Vždycky se najdou lidi, kteří na cestě za úspěchem půjdou "přes mrtvoly", ale All About Eve bude vždycky jedinečný film o podobných lidech.

18. října 2008
plakát filmu
Bylo jednou zelené údolí
How Green Was My Valley
50 %

Na film jsem se podíval protože jsem prostě musel vidět film, který při předávání Oscarů převálcoval takový film, kterým je Občan Kane. Velké očekávání možná umocnilo moje zklamání. Dá se říct, že jsem to tak trochu protrpěl. Děj mě nedokázal dostatečně upoutat.

18. října 2008
plakát filmu
Frajer Luke
Cool Hand Luke
100 %

Jeden z mých oblíbených filmů s jedním z mých oblíbených herců v hlavní roli.
Některé lidi prostě nemůžete svázat pravidly a doufat, že nebudou neustále toužit po svobodě. Co Vám budu vyprávět, jednoduše skvělý film, který stojí za vidění a část filmu těsně před titulky prostě nemá chybu :)

14. října 2008
plakát filmu
Tajemná řeka
Mystic River
90 %

Tajemná řeka

Ano! Děkuju panu Eastwoodovi za tenhle skvělý zážitek. Každou vteřinu jsem si užíval výkony trojice hlavních postav filmu a nedokázal se ani na chvilku odtrhnout. Skvělý scénář, skvělá režije, skvělí herci. Tenhle film prostě funguje.

7. října 2008
plakát filmu
Vykoupení z věznice Shawshank
The Shawshank Redemption
100 %

Vykoupení z věznice Shawshank

Myslím, že můžu s klidem říci, že tohle je jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděl. Tady je asi zbytečné cokoliv dodávat, kdo film viděl, ví o čem mluvím, kdo neviděl, ochuzuje se o fantastickou podívanou.

16. srpna 2008
plakát filmu
Kokosy na sněhu
Cool runnings
100 %

Kokosy na sněhu

Už od malička tuhle sportovní komedii prostě miluju. Tahle čtveřice jamajčanů prostě vždycky člověka pobaví.
Je to prostě srdcová záležitost, takže nemůžu hodnotit jinak :)

25. června 2008
plakát filmu
Volání o pomoc
Reign Over Me
100 %

Volání o pomoc

Tenhle film mě velmi mile překvapil, vlastně jsem před začátkem ani nevěděl kdo tam hraje a o čem film bude. Za poslední dobu (tak 1 rok) mě žádný jiný film tak neokouzlil jako Reign Over Me s Adamem Sandlerem v hlavní roli.
Opravdu skvělá podívaná, která místy rozpláče nejednoho chlapa...

I po tom co se ve mě film rozležel, nemůžu dát jiné hodnocení než 100%.

24. června 2008