avatar uživatele

aleara

Jméno
Aleara
Věk
29 let (Vodnář)
Bydliště
Tachov ČR
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Batman začíná
Batman Begins
100 %

Na tenhle film jsem se těšila dlouho a když se mi konečně dostal do rukou a hlavně do mého DVD přehrávače bylo mé nadšení oprávněné. Skvělé herecké výkony, které zde předvedli herci patřící mezi mé oblíbence. Samozřejmě Christian Bale v hlavní roli Batmana exceloval stejně jako Liam Neeson v roli jeho učitele i nepřítele či Gary Oldman v roli jediného policisty, který stál na straně dobra a nebyl zkorumpovaný podsvětím New York City. Ale i Morgan Freeman, Michael Caine a Cillian Murphy podali skvělé herecké výkony. Jediná Katie za nimi trochu zaostávala.
I co se týče ostatních prvků jako jsou hudba a efekty, neměl tento snímek (téměř) žádnou chybu.

15. března 2007
plakát filmu
Blade
Blade
100 %

Wealey Snipes byl v roli nádherného, upírského zabijáka Blade fascinující. Stejně jako Kris Kristofferson v roli Wistlera nebo Stephen Dorff coby Deacon Frost podali skvělé výkony.
Zajímavý a skvělý film o upírech. Přesto mi, ale přijde z celé triologie nejslabší.

15. března 2007
plakát filmu
Blade: Trinity
Blade Trinity
100 %

Do třetice všeho nejlepší. Tak u této triologie to opravdu platí. Nejzajímavější příběh, propracovanější postavy a efekty spolu s hudbou.
Bladovými nepřáteli zde nejsou jen upíři, ale i lidé, kterí o něm přemýšlí spíše jako o vrahovi a šílenci, který zabíjí lidi, protože si myslí, že jsou to upíři. Kdyby tak věděli... Mezitím Blada řeší FBI a pak konečně na řadu přichází Danice se svým týmem. Napjatou atmosféru občas vtipně naruší Hannibal coby Rey Reynodls, kterému po boku stojí Whistlerova dcera Abigail v podání Jessicy Biel. A to nejlepší nakonec. Konečně se zde objevuje Dracula, tedy přesněji Drace. A není to sice typický vládce upírů jak jej známe z jiných upírských filmu (myslím hlavně delší tmavé vlasy), ale přesto má něco do sebe. A je moc pěknej.
Jinak, tomuto filmu opravdu nemůžu nic vytknout. Nádherný, nádherný, nádherný.

15. března 2007
plakát filmu
100 %

Nádherný francouszký tajuplný snímek, který vás nenechá v klidu.
Zajímavý a tajemný příběh vás nadchne stejně jako špičkové obsazení a tajemná hudba. Teda mě alespoň nadchl.
Co dodat více.
Jeden z nejlepších filmů.

15. března 2007
plakát filmu
Catwoman
Catwoman
90 %

Někteří tomuto filmu říkají propadák.
Já osobně jsem teda proti. Film byl zajímavý a Hally podala perfektní výkon. Stejně jako nestárnoucí Sharon. Nádherné byli vizuální efekty - např. akrobacie v klenotnictví.
Jeden z těch filmů na které se může dívat víc krát.
Některým to však stačí jenom jednou.
Já mezi ně teda nepatřím.

15. března 2007
plakát filmu
Chicago
Chicago
100 %

Jeden z nejlepších muzikálových snímků. Těch šest Oscarů si vážně zasloužily. Cathrine - Zeta byla úchvatná a Renée taky. Musím uznat, že mě obě svými výkony překvapily, protože jsem nečekala, že umí docela dobře zpívat a k tomu velice dobře zatančit. Pak je tu Richard, který byl jako vždy okouzlující a v roli právníka Flynna se jistě cítil jako ve své kůži. I u něj, stejně jako u Mámy Queen, mě překvapilo pěvecké nadání.
Ale nejhezčí písnička je stejně Vězeňské tango.

15. března 2007
plakát filmu
Constantine
Constantine
100 %

Moc hezký a zajímavý snímek. Celý příběh okořenil Keanu svým skvělým hereckým výkonem v roli vymítače Constantina a naopak ho zjemnila Rachel ve své dvojroli média. Kouzlo mu zase dodal Djimoun coby Midnite, šarm zase Gavin v roli Balthazara a nedbalou eleganci a celkově i korunu těmto všem výkonům dodal Peter Stormare jako Satan oděný do bílého smokingu.
Opravdu pěkný filmík.

15. března 2007
plakát filmu
13 duchů
Thir13en Ghosts / 13 Ghosts
90 %

Zajímavý námět a chytlavý příběh od zatáčku až do konce. Nádherný byl skleněný dům, který v sobě skrýval 13 povedených a zajímavých duchů.
Dávám 90% , protože nic není dokonalé.

10. března 2007
plakát filmu
3:15 zemřeš
The Amityville Horror
90 %

Podle toho jaké jsem četla recenze čekala jsem něco víc strašidelného. Přesto scéna s malou Jodie v šatníku neměla chybu. A i celkově, co se týká obsazení a atd., to byl zajímavý film.

10. března 2007
plakát filmu
100 %

Nádherný historický film, který předčil mé očekávání. Stone znovu dokázal svoje umění spojit skvělý námět s bravurním obsazením, zajímavou hudbou a perfektními detaily. Colin coby Alexandr byl naprosto úžasný a role mu sedla. Angelina v roli jeho matky Olympias byla bezchybná a její manžel Kilmer byl přesný. V téhle chvále, ale nejen na herce, bych mohla pokračovat donekonečna.
Takže prostě a jednoduše 100%.

10. března 2007
plakát filmu
Americká krása
American Beauty
80 %

Docela hezký, poučný, zajímavý a pravdivý film. Takový scénař může nastat i v reálném životě a nejen na filmovém plátně. Film na který se můžete koukat tisíckrát, ale pokaždé vás na něm zaujme něco jiného.
Tak ho hodnotím já.

10. března 2007
plakát filmu
Asterix a Obelix: Mise Kleopatra
Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
100 %

Film, který dokáže vážně rozesmát. Obsazení, hudba, námět a i všechno ostatní prostě a jednoznačně skvělé.
Nezbývá mi než dát 100%.

10. března 2007
plakát filmu
Doom
Doom
90 %

Velice zajímavý příběh a dobré obsazení. Nechybí ani dobrá hudba a počítačové efekty. A právě ty efekty mi tam moc nesedly. Teď nemyslím ty roztomilé zmutované vědce a lidi. Jelikož jsem nehrála hru, tak to nemůžu říct jistě, ale myslím, že když se John Reeber, po tom co mu Samantha píchne 24 chromozom, tak trochu změní, jde chodbou a vypadá to jako by to byly přesně převzatý scény ze hry.
Jinak fakt moc pěknej film. Doporučuji.

9. března 2007
plakát filmu
Iluzionista
Illusionist, The
100 %

......

Když jsem se dnes odpoledne rozhodla podívat na tento snímek, netušila jsem, jak mě zaujme. Velice zajímávý a tajuplný příběh, doplněný nádhernou až kouzelnou hudbou a výborným obsazením herců, jejichž herecké výkony nebyli iluzí.
Doporučuji všem, koho zajímá tajuplný svět magie, ale i těm, kteří na kouzla nevěří, ať si tento snímek nenechají ujít.
Já sama na kouzla nevěřím, ale tento snímek v sobě skrývá mnohem víc než jen pouhou iluzi.

4. března 2007