pyrokar57

Tekken
když srovnám film s herní sérií tak příběh oparavdu nic moc, výběr herců se docela povedl teda až na Luka Gosse který mi jako steve fox nesedí ale dost mi tam chběj postavy jako King, Paul Phoenix, Xiao, Lei, a pár dalších. Když nebudu film srovnávat s herní sérií tak si podle mě zaslouží tak 60%

The Shawshank Redemption
konečně
po 6 letech co mam tenhle film na dvd sem se na něj konečně kouknul a řikám si jak je možný že sem to neviděl dřív lepší film už je snad akorát Forest Gump a možná Zelená míle. Takže mi nezbývá než dát 100% a jít se na to kouknout znova

Harry Potter and the Half-Blood Prince
Hrůza
Hodně věcí tam chybí,hodně věcí tam je navíc,hodně věcí tam je blbě prostě hrůza ostatně jako většina filmů podle knížek,možná by bylo lepší kdyby to ani nenatočily

The Lord of the Rings: The Return of the King
pán prstenů
Vešchny tři filmy jsou výborně natočený,herci jsou taky dobrý ale priznejme si to na knížky to prostě nemá

