avatar uživatele

Pepann

Jméno
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory

Tak tohle mi opravdu vzalo dech. Atmosféra v tomto filmu by se dala krájet. Skvělé výkony herců také stojí za zmíňku. Škoda je toho natahování, proč jsou proboha všichni tolik ukecaní? Kdyby to bylo svižnější, je z toho nejlepší film všech dob.

5. srpna 2009
plakát filmu
Shrek Třetí
Shrek the Third
80 %

Co proti tomu všichni mají?!

Nechápu, proč na to všichni nadávají. Popkulturní narážky taky úplně nevymizely. Na první dva díly to nemá, ale hlášky stojí za to. Obzvlášť škola byla povedená.

3. srpna 2009
plakát filmu
Harry Potter a Princ dvojí krve
Harry Potter and the Half-Blood Prince
90 %

Vtipnější, dospělejší, ale chybí mi

Podle mě by to byl nejlepší díl, kdyby nechyběla akce. Je to opravdu vtipné (obzvlášť Ron, po jehož hláškách vybuchovalo celé kino smíchy xD), postavy jsou vyspělejší - z Harryho už je ten pravý hlavní hrdina, ne ten vystrašený klouček (že to ale trvalo).
Bohužel to má ještě jednu vadu na kráse - kdo si nepřečte knihu, hodně věcí nepochopí (Brumbálová spálená ruka, nikde se nezmiňují jména Fenrira Šedohřbeta ani Levandule Brownové...). A ještě zpráva pro ty, kteří nečetli poslední díl: Nezatracujte Severuse :).

26. července 2009
plakát filmu
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
100 %

Vrchol

Podle mě nejlepší film o Harrym Potterovi. Konečně to má tu temnou atmosféru, kterou to potřebuje a nepostrádá to vtip. I když v roli Siriuse bych si představoval spíše takového Hugha Jackmana (škoda že není angličan).

9. července 2009
plakát filmu
Pohádky na dobrou noc
Bedtime Stories
60 %

Jedině morče

Byla to vlastně nuda, mělo to neskutečně předvídatelný děj. Ale nadruhou stranu hlášky Roba Schneidera a Bena Stilera stály za to. A morče bylo bombastický. :D .... A je to pro děti, ne nějaký nablblý drama.

15. května 2009
plakát filmu
3:15 zemřeš
The Amityville Horror
20 %

Hloupost

Tohle mi připadá místy jako komedie, než jako horor.
Nebyla na tom ani kapka něčeho napínavého nebo strašidelného. 20 procent za tu scénu v šatníku.

17. dubna 2009
plakát filmu
V Bruggách
In Bruges
20 %

Nuda

Nechápu zařazení filmu do komedie, protože kvůli pár vtipným scénám si to ten film fakt nezaslouží a jinak to byla děsná nuda a ty Farrelovy xichty :D.

28. března 2009
plakát filmu
Ratatouille
Ratatouille
100 %

Hustej :)

Originální námět, jak už to u Pixaru bývá dělá svoje. Nádherná animace není taky nic nového. Tohle je film, u kterého se baví i dospělí a pro děti tam také není nic náročného.

28. března 2009
plakát filmu
Tohle je Sparta!
Meet the Spartans
80 %

Náhodou dobrý

Toto je v posledních letech nejlepší parodie, filmaři si dokázali krásně ,,podat,, trapný scény z originálu, ale chybělo mi tam víc parodovaných filmů.

28. března 2009
plakát filmu
Disaster Movie
Disaster Movie
0 %

Tohle je film?

I Henry Proper je 100x lepší než tenhle odpad. Byl to ten nejhorší ´´film´´ co jsem kdy viděl a doufám že už nic horšího nebude, kdyby se někdy točila parodie na Scary Movie, nebude tak debilní.

10. února 2009
plakát filmu
Simpsonovi ve filmu
The Simpsons Movie
100 %

Nádherná oddechovka

Tak na tenhle film jen tak nezapomenu. Užásně gagy, které vyvolávají záchvaty smíchu a pěkná grafika z toho dělají vysoký nadprůměr. A pro ty co se diví těm chybám a dějovým nepřesnostem - na tohle už jsem si u Simpsonů zvykl :D.

6. února 2009
plakát filmu
Letopisy Narnie: Princ Kaspian
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
40 %

Průměr

Velké sklamání, o hodně horší než jednička. Nechápu jak to mohlo sežrat tolik peněz. Celé je to hloupě dětinské a naivní. Takovýhle filmů je plno, když by tam nebyly docela hezký triky, dávám míň

31. ledna 2009
plakát filmu
Iron Man
Iron Man
90 %

Nádhera

U těchto filmů je prostě znát, jak jde vývoj dopředu. Před tričeti lety, když byl natočen Superman, by tohle vůbec nebylo možné. Je to velkofilm jak má být. Už se těším na pokračování, když si to Iron Man tak zavařil a prozradil svou identitu.

31. ledna 2009
plakát filmu
Jackass: Film
Jackass: The Movie
70 %

Nechutný? No a co!

Tihle chlápci můžou být rádi že ještě žijí. Někomu to může připadat zvrácený, ale podle mně nikdy nepřekročili hranici trapnosti a každá scénka pobaví, narozdíl od dvojky..... bohužel.

31. ledna 2009
plakát filmu
Van Helsing
Van Helsing
90 %

Super, super a zase super

Nádherný, akční, působivý, skvělá atmosféra. Už od té první scény jsem věděl že to bude nářez a nemýlil jsem se. Opravdu jsou tu vidět ty utracené miliony za efekty.

31. ledna 2009
plakát filmu
Temný rytíř
The Dark Knight
100 %

Tenhle film není jako ostatmí komiksové filmy. Tady je cítit ta temná atmosféra. Ty promyšlené Jokerovi kousky berou dech a je opravdu škoda že Heath Ledger už nenatočí nic takového.

29. ledna 2009
plakát filmu
Panic je na nic
Panic je na nic
0 %

Totální odpad

Tento film je jeden z nejhorších co znám, nikdy jsem neviděl že by 16ti letí kluci mluvili slušně a šroubovaně jako vysokoškoláci. Na tomto filmů jsou dobří jenom mravenci a Dušín :(.

29. ledna 2009