avatar uživatele

Jack Screw

Jméno
Jake
Věk
38 let
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Osudový dotek
The Butterfly Effect
100 %

Můj názor se neliší

Film je prostě skvost dnešního filmařství a můžu jedině souhlasit s předešlými příspěvky. Kdo neviděl, jako kdyby nežil.

9. července 2009
plakát filmu
Jackass 2: Jackassier
Jackass: Number Two
100 %

Psychouši

Nečekal jsem to, ale tenhle film je ještě větší bomba, než jednička. Sice mě jako v předešlém díle dost štvali vsuvky s převlékáním za starce (trapárna), ale celkově to musím odpustit a dát 100%, protože dát tomuhle méně je svatokrádež.

26. června 2009
plakát filmu
Jackass: Film
Jackass: The Movie
90 %

Bezva biják

Co na to říct? Spíše speciální díl pořadu, nežli film, to ale neznamená, že se u toho nebudete válet smíchy po zemi. Zvláště pak reakce sestřičky a doktora na autíčko, to mě zrušilo. Tohle musíte vidět.

23. června 2009
plakát filmu
Zastav a nepřežiješ 2
Crank 2: High Voltage
90 %

No ty k****

Mám rád filmy v americkém superakčním stylu a tenhle fillm byl pro mě bomba. Až na pár trapných momentů je to bezva. Asi nejakčnější film co jsem kdy viděl.

14. května 2009
plakát filmu
Rychlí a zběsilí
Fast and Furious
30 %

Trapárna

Rychle a zběsile přešlo z generace mladých dospělých (já) na zhruba třináctileté puberťáky. Dosavadní díly byly snad alespoň trochu reálné, některé obsahovaly i něco, co by se dalo označovat za příběh, ale toto je pakárna největšího kalibru. Z Vin Diesela je totální superman, není nouze o přemrštěné výbuchy, jízdy v dvě stě padesáti silnicemi plnými civilních vozidel, hodně nereálná fyzika ve zvláštních efektech (tak, jak to máme rádi, že?), spousty drsných hoperů a Bůh-ví-čeho ještě. Jak jsem říkal: podívaná pro nadržené puberťáky, kteří z toho budou úplně (slušně řečno) paf, ale normální soudný divák bude jen kroutit hlavou a pokusí se překonat to nutkání to po prvních deseti minutách vypnout.

25. dubna 2009
plakát filmu
Madagaskar 2: Útěk do Afriky
Madagascar: Escape 2 Africa
70 %

Slabší

První díl byl jedinečný zážitek (i když jsem ho povinně viděl asi 10x), ale dvojka tak nějak postrádá všechen vtip. Rádoby romantické Malmanovo počínání ke konci, opičí odbory, vykrádání Lvího krále a opakované "umírání" toho malého lemura... no nic moc.

24. dubna 2009
plakát filmu
RRRrrrr!!!
RRRrrrr!!!
90 %

Bomba

Nic jsem od filmu nečekal, ale spoustu toho dostal. Smál jsem se skoro pořád a ačkoli film nemá v postatě žádný děj, rozhodně mi to nevadí a nevadí to ani skvělému humoru. Jeden ze snímků, které jsem už viděl tucetkrát a stále nemám dost.

10. dubna 2009
plakát filmu
Gympl
Gympl
80 %

Jeden z nejlepších českých filmů

Skutečně, když se člověk podívá na současnou českou tvorbu, musí zaplakat. Ale tento film je jeden z nejlepších českých filmů, cenit se musí už jen to, že to není další "komedie" (takzvaná), jaké umí jen Češi. Tak či tak pěkný pohled na dnešní hiphopovou kulturu (kterou nenávidím). I přes antipatie ke stylu života hlavních hrdinů se mi film opravdu líbil. Jinak, chtěl bych chodit na ten jejich gympl - takoví profesoři se hned tak nevidí.

24. března 2009
plakát filmu
Disaster Movie
Disaster Movie
0 %

A zase jeden děs

Opravdu hrozné. Ale vážně, nic tak trapného jsem doposud ještě neviděl. To, že za nějakých 40 minut ještě neznám jméno hlavního hrdiny, už o něčem svědčí. To, že ačkoli "vtipných" momentů je hustota tak 3 za minutu, ani jedné jsem se od začátku do konce nezasmál. Navíc tuny sprostých slov tomu dávají nádech pokusů puberťáků o předabování filmů po vzoru Pár pařmenů (ten byl klasa). Palec dolů. A ne jeden. Nikdy nedávám 0%, ale pro toto dílko udělám výjimku.

26. února 2009
plakát filmu
Oko za oko
Eye for an eye
80 %

Na drama...

Film byl opravdu dobrý, ačkoli podobná dramata opravdu v lásce nemám, tohle mě bavilo od začátku do konce. Skutečně doporučuji i těm, kterým se tento žánr dvakrát nelíbí.

25. února 2009
plakát filmu
Soudný den
Doomsday
70 %

Cool, ale spousta chyb

Film byl výborný, bavil jsem se od začátku do konce, ale jak už bylo vytknuto, štvala mě do očí bijící nepřemožnitelnost hlavní hrdinky a stovky a stovky nedomyšleností. Kromě zmíněné ultra-rychlé degenerace raiderů jak vytřižených z FallOutu třeba SPOILER honička pár polorozpadlých kraksen proti novému Bentleyi, který to vytáhne na skoro 300 km/h a celkem dost ohraný konec s odhalením padoucha široké veřejnosti (viz. RE2, Okrsek 13 atd.)KONEC SPOILERU. Prostě spousta nedomyšleností a klišé. Ale pokud nejste detailista, tak se na to určitě podívejte, a pokud jste zrovna hráli již zmíněný FallOut 3, určitě vám nebudou vadit ani usekané hlavy létající do všech stran.

14. února 2009
plakát filmu
Cesta do středu Země
Journey to the Center of the Earth
80 %

Jeden z těch lepších

Pěkný počin, spíše méně akce, ale zas to vyvažují záblesky komedie, které jsem od Frasera čekal hned. Vizuální stránkou filmu jsem zrovna nadšen nebyl, ale dívat se na to rozhodně dalo, o čemž svědčí fakt, že jsem u toho neusnul ani ve tři ráno. Můžu doporučit.

12. února 2009
plakát filmu
Temný rytíř
The Dark Knight
100 %

Výborné

První díl nové série se mi nelíbil tak nějak vůbec, ale tohle byla bomba. Hlavně se mi líbila slušná reálnost - tedy ne že Batman dělá padesátinásobná salta a létá mezi mrakodrapy atd. (třeba proti Spidermanovi). A výborná hra s lidmi v podání Jokera. Prostě nemůžu než doporučit.

29. ledna 2009
plakát filmu
Jezero smrti
Eden Lake
90 %

Great stuff

Tak to je snad první horror bez masového vyvražďování a stříkání krve do všech stran, co se mi HODNĚ líbil. Filmu bych vytkl leda předimenzovanou výdrž hlavních postav a nelogické chodvání "rodičů" na konci. Jinak výborný počin, přes zjevně nijak velký rozpočet.

27. ledna 2009
plakát filmu
Nabitá zbraň 1
Loaded Weapon 1
90 %

Sranda hadr

Snad nejlepší oficiální parodie vůbec. Spousta srandy. Spousta dobrých gagů. Prostě klasa. Doporučuju.

3. ledna 2009
plakát filmu
Hellboy 2: Zlatá armáda
Hellboy II: The Golden Army
70 %

Jsme v Pánovi Prstenů?

Film byl poměrně dobrý, ale ve filmu z naší doby mi opravdu nesedí trollové, goblini, elfové aj., to už tvůrci zlehka přehnali. A ten hlavní záporňák byl silně štrejchnutý Szapkowskiho Zaklínačem. A to vzhledem i stylem boje a to mě HODNĚ naštvalo, nechutné vykrádání. Nicméně se na film dalo celkem koukat.

26. prosince 2008
plakát filmu
Kladivo na čarodějnice
Kladivo na čarodějnice
100 %

Nevím co říct

Tenhle film je snad (určitě) to nejlepší, co české kamery zplodily. Neexistuje český film (a i těch zahraničních bude tak na prsty jedné ruky), který by mě tak zaujal. Navíc je to historické plus podle skutečných událostí, a takové filmy, stejně jako české výtvory obecně nesnáším. Tohle mě opravdu překvapilo a já nemůžu dát než 100%.

23. prosince 2008
plakát filmu
Kurýr 3
Transporter 3
80 %

Správné pokračování

Třetí díl je po lehce nudné dvojce zase "jedničkový", akční, vtipný a vůbec všechno, co ke správnému filmu patří. Jediné, co mi vadilo, byly poněkud přeslazené romantické vložky, ale jinak si film zaslouží uznání.

18. prosince 2008
plakát filmu
Mumie: Hrob Dračího císaře
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
90 %

Pokračování ok

Vysoký standard filmů s mumiemi pokračuje a Mumie 3 je výborný film. Řekl bych povedenější než Indiana Jones 4. Na novou Evy se nedalo dívat, stejně jako na trapný ksicht hlavního anti-protagonisty, ale zbytek obsazení byl nádherný, vtip z filmu nevymizel a... a prostě to bylo dobrý a tečka :-)

6. prosince 2008
plakát filmu
Mumie
The Mummy
100 %

Správný akčňák

Takhle má akční film vypadat. Nemá obsahovat tunu krve (i když ani to není na škodu), ale být vtipný. A vtipů je v Mumii dost a dost. Skutečně jeden z nelepších filmů vůbec.

5. prosince 2008
plakát filmu
Mumie se vrací
The Mummy Returns
90 %

Důstojné pokračování

Po povedené jedničce povedená dvojka. To se stává málokdy. Teď se to ale stalo a jsem za to moc vděčný. Kvalit jedničku už sice nedosahuje, ale pořád patří do mých top 20.

5. prosince 2008
plakát filmu
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
100 %

Bejvávalo :-)

Ha, když si vzpomenu, kolikrát jsem si film půjčil z půjčovny... díval jsem se na něj tak dvakrát za den, celkově minimálně 100x (a to nepřeháním). To už musí o něčem svědčit, ne? Teď už se mi film nijak moc nelíbí, ale nemůžu dát nic jiného než 100% za deset dní čistého času, kdy mě bavil.

30. listopadu 2008
plakát filmu
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones
60 %

Romantickej sh*t

Všechny ostatní filmy se mi líbily. A to i ty staré, i když filmy vydané před mým narozením jsem vždycky nesnášel. Tenhle ale ze série vybočuje přesládlostí a pitomou romantikou, která v mega-slavné sci-fi akční sérii nemá co dělat. Škoda.

30. listopadu 2008
plakát filmu
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith
100 %

Best of Best

Nejlepší díl série, jednoznačně a nezpochybnitelně. Na tomhle filmu není snad nic špatného a nic než 100% si nezaslouží.

30. listopadu 2008
plakát filmu
10 důvodů, proč tě nenávidím
10 Things I Hate About You
40 %

OMD

Éééh, podle popisu filmu bych čekal něco víc, než zas jen slepou rádobyromantickou rádobykomedii. Byla by fakt sranda, kdyby byl jednou hlavní hrdina bezcitnej hajzl a s hrdnikou by na konci nechutně vyj**al, tomu bych se smál ještě týden, ale to asi od těchle ubrečených sh*tů nemůžu čekat, že?

30. listopadu 2008