avatar uživatele

-Mystic-

Jméno
-Mystic-
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Kouř
Kouř
70 %

Kouř

Jeden z mála českým filmů, které se mi opravdu líbily. Je to takový rádoby pokus o muzikál, ke všemu je tam spousta vtipných scén a dobrých charakterů. Snad jen k tomu závěru bych měl výhrady-samozřejmě že jsem čekal že to takhle dopadne, ale zároveň jsem čekal, že to tak dopadne jinou cestou-s nějakou myšlenkou a originalitou. Jinak moc povedený kousek z českého plátna (to se nevydí každý den, pokud jde o české filmy).

31. ledna 2009
plakát filmu
Smrtihlav
Dark City
20 %

Dark City

Naprostá hovadina, a ztráta času dívat se na takovou blbost. Začátek vypadal opravdu zajmavě a zaujal-taková teorie-že by se pohyboval v astrálu? Pokud by v tom film spočíval, tak začátek by se k tomu hodil perfektně-značený mrtvých prostitutek, spirály, + všemožně do očí bijící detaily, jako třeba barevné sladění koupelny s tmavě zelenýma kachličkama, či šachovnicovitá podlaha-tyto spojitosti tomu odpovídají. Nicméně ve skuteč nosti se jednalo o sci-fi zkoněnou myšlenku, která celý dobrý začátek (necelých 15 minut?) totálně přebyla, + nedomyšlený konec, a tipické projevy béčkových filmů, jako třeba jeden proti všem (kdo asi vyhraje, hm?), dva úhlavní nepřátelé se spolu střetnou v boji ve vzduchu (tohle jsem neviděl poprvý a nechápu jak to v někom může vzbuzovat kterékoliv emoce), a na závěr celý systém fungování města postrádal veškerou logiku. teda, logiku byste v tom našli leda byste věřili že se jedná o sen, což tomu tka nebylo. myšlenka celého filmu by se snad ani myšlenkou nedala nazývat, a filmy bez myšlenky nejsou pořádné filmy. 10% za to, že se to dostalo na plátna a 10% za ten, na první pohled, zajímavý začátek.

31. ledna 2009
plakát filmu
Nenávist
The Grudge
50 %

The Grudge

Opravdu hororový film, který ponechá diváka v očekávání, a skutečném napětí. Při sledování mě film opravdu zaulaj, ale závěr mě přinutil k přehodnocení. To co oceňuji jsem již napsal, ale teď výhrady: Film nemá žádnou hlubokou myšlenku-v domě došlo k vraždě=nenávist=a co jako? Jeden by čekal že v tom bude něco víc, zvlášť už, že má zemřít každý kdo s domem přijde do styku-další věc která nedává smyslu, zvlášť když víme, jak se věci mají a čí osud je sečtený, tak nás nic nepřekvapí, a spíše se jen znuděně díváme, jak budoucí oběť se snaží spasti, ale marně-což zde vůbec není překvapivé. Tudíž film v ději ničím nepřekvapí, a spíš se jen díváme, jak všechny role, jedna po druhé, "odchází". Navíc je zde spousta scén, inspirujících se z filmů jako např Kruh, ale co dodat- tak jako američané, i na východě mají svůj neoriginální styl, jak naprosto předvídatelně ztvárňovat filmy, a to že byl film natáčen v USA na tom nic nemění. Tudíž se dá říct, že v konečném hodnocení mě film zklamal.

31. ledna 2009
plakát filmu
Drž hubu
Tais Toi
30 %

Tais Toi

Další pitomost z francouzského plátna. Prostě děj o ničem, a rádoby vtipný. Ne že by to nebylo vtipné, ale je řada věcí, dokonce i vtipnějších než tohle, tak proč vyšilovat kvůli tomuto filmu? Co se mi tu líbilo opravdu ze všeho nejvíc a u čeho jsem se nejvíc nasmál, byl okamžit, dyž Vogel zjistil že ho žena podvádí a rozhodl se s ní proto učinit patřičné kroky :-) Ale v celku, dá se říct, o ničem, a film mi neměl co nabídnout (snad jen ztrátu času).

31. ledna 2009
plakát filmu
30 %

House of 9

Viděli jste někdo z vás alespoň jeden film se série Cube, či Saw 2? Pokud ano tak na tento film se dívat nemusíte-v podstatě založen an stejný bázi, až na to, že oproti výše zmíněným filmům, tento postrádá jakoukoliv hlubokou myšlenku či moment překvapení. V kostce-9 lidí se musí pobýt mezi sebou v uzavřených prostorách, aby poslední mohl přežít. Tvůrce tohohle, nejspíš viděl Saw, a chtěl udělat to samé, jen si do děje dosadit svá jméná a vzhled charakterů dle vlastní libosti. Nic hlubšiho v tom nehledám. Jak už jsem se zmiňoval o momentu překvapení-od samého začátku je vám jasné kdo nakonc přežije, a od samého začátku je vám jasné, že aby film splnil svůj "děj" mezi účinkujícími se vždy musí najít jeden co zcvokne a začne zabíjet ostatní (údivem padám na zadek, něco tak nečekaného...) Tento systém by se dal zvrátit, leda by vrahem byl kněz, za kněze se pouze vydávající. Ale rádoby vše ovládající církev by jistě měla protesty a film by se musel stáhnout-v tomhle případě byli tvůrci bržděni zvenčí. Nicméně je až k neuvěření, že i když všichni moc dobře známe tyto naprosto ničím nepřekvapivé filmy, stejně je dokoukáme do konce, protože nás nejspíš zajímá "kdo koho" , nebo jak se lidi chovají v nouzi a my sami si sebe představujem, jak bychom reagovali v podobné situaci. navíc dosti nepřehlédnutelné, a na nervy lezoucí jsou nudné pasáže s hrající hudbou, která vyplňuje prázdná, tvůrci nedomyšlená místa-bez ohledu na to, že tvůrci film chtěli udělat delší, tím spíš se film stal nudný. Co se mi na filmu líbilo asi ze všeho nejvíc, byl naprosto překvapivý, otevřený konec, který se mi opravdu zamlouval. Ale to se nedá říct o celém zbytku filmu.

31. ledna 2009
plakát filmu
Magnolia
Magnolia
70 %

Magnolia

3 hodiny filmu jsem musel shlédnout na dvě posezení. To nic nemění na tom, že se mi film líbil. Jednalo se zde o pohled na obyčejné životy "náhodně" (dá se říct) vybraných lidí, mezi nimiž je několik vzájemných spjitostí, každá z postav má zajímavý životní příběh, a v tomto filmu se především jedná o emoce těchto postav, o jejich životních problémech a o tom, jak se je snaží vyřešit. Film ukazuje, že všichni mají spoustu problému ve svých životech a že každý nějak trpí (pokud není osvícen). Film byl zároveň doplňován věrohodnými sponntanímí vtipnými scéna, a samozřejmě (až na ty žáby), nic neříkající otevřený konec, který dává najevou, že život jde dál, a že zde nebyl žádný začátek ani konec příběhu. A pokud jde o ty žáby, sám nevím co si mám myslet-dost mě to překvapilo, a narušilo to věrohodno atmosféru celého filmu, ale nějak jsem to acceptoval. Celý film zároveň v průběhu celého děje vrcholí navyšující se emocionální atmosférou- až by jeden čekal, že děj už se blíží ke konci, ale není tomu tak. Film nepatří k mým oblíbeným, ale stojí za shlédnutí.

31. ledna 2009
plakát filmu
Čtyři pokoje
Four Rooms
80 %

Four Rooms

Tohle je podle mýho názoru opravdu povedená komedie, kde každá kapitola je čím dál lepší a lepší. Pravda, první kapitola byla taková rádoby fantasy a za moc nestála. Nicméně sleduji, že spousta lidí ma výhrady k té druhé, což mě překvapuje, protože druhá kapitola, podle mého, už opravdu dokázala pobavit. Třetí byla samozřejmě nejlepší, a ta poslední-no celou dobu o ničem a strašná nuda, ale o to zde přece šlo ve spojitosti s tím koncem. Opravdu jsem se hodně nasmál, a film podle mého stojí rozhodně za shlédnutí.

31. ledna 2009

Sin City

Dlouhou dobu jsem neměl potřebu tento film vidět, ale poté co jsem se k tomu odhodlal, to stálo opravdu za to. Myslím že svůj učel ztvárněni-do komixové podoby-se opravdu vydařil. Je to povedená kruťárna, výborné charaktery (i vedlejších postav), a líbily se mi i spojitosti postav, tudíž celý děj byl, dá se říct jenotný, pouze zobrazen očima každého hlavního charakteru zvlášť. A soundtracky jsou taky povedené. Uvidíme, jestli se natočí pokračování, zda bude ve stejném duchu a kvalitě, ale obávám se, že už tomu tka nebude, a že vše co nás mělo překvapit, jsem viděli už zde.

31. ledna 2009
plakát filmu
Spalovač mrtvol
Spalovač mrtvol
60 %

Spalovač mrtvol

Dá se říct, povedený film. Nicméně děj je dost zdlouhavý a v mnoha chvílích i nudný, vyplňen nudnými pasážemi o ničem (zajímavá věta). Co se mi zde líbilo, byli Hrušinského některé cítáty a slovní výlevy, které byly opravdu povedené + docela ironie, jak nesprávně pochopil buddhovo učení, díky němuž pak ve výsledku naložil se svoji rodinou. Spojitost tohoto filmu s buddhismem mě, dá se říct, mile překvapila. Nicméně výhrady, které jsem uvedl na začátku, převyšují vše pozitivní, co se mi na filmu líbilo.

31. ledna 2009
plakát filmu
60 %

Tideland

Popravdě jsem čekal něco na bázi Alice´s Adventures in Wonderland, jak podle stručného vyprávění, tak podle titulního obalu. Naneštěstí jsem se spletl. Zajímavý začátek, když Jeliza-Rose poslušně pomáhá svým rodičům v pozřívání drog, a roste z ní taková malá, hodná uličnice. Děj nabírá na zajímavosti, když se stěhuje do nového "domu", i když tady už začíná trochu takové to rádoby fantazírování, ze kterého mě úplně byla do očí teorie, že všichni v tom filmu včetně Jelizy jsou silně závislí na drogách, a tlachaj tam samé banality. Ve skutečnosti, to co tlachaj, doplňuje děj tak, jak má. Jde však o to, že ten děj je o ničem. Ve filmu byli občas dosti zajímavé pasáže, u kterých jsem naivně doufal, že "teď už se to konečně pořádně rozjede". Celý film byl dobrovázen takříkajíc "růžovým nádechem" který by měl každého diváka rozvášnit, a který by měl vzbuzovat něco na bázi absktraktních dojmů, kterým tam naneštěstí moc nebylo. + atmosféra celého filmu, na mě působila depresivně. Abych jen nekritizoval (i když je to můj názor), tak teď něco pozitivního: Zajímavý konec, který se mi líbil. Nicméně film nemusim vidět znova, protože mě ničím neinspiruje, a do života mi nic nedá. Je to na zabití času. I přesto, mě ten film něčím zaujal, a donutil mě nad ním přemýšlet, což mě udivuje (nejspíš jsem se z velké části pokoušel najít význam vzniku tohoto filmu, nebo dějovou pointu). Ale nemůžu si pomoct, mysl je skálopevně přesvědčena, že aspoň těch 60% si tento film zaslouží. :-)

25. června 2008
plakát filmu
Osvícení
The Shining
40 %

The Shining

Nejdříve vytknu, co se mi na filmu nelíbilo (tato část bude obsahovat SPOILERY): Naprosto tipický a předvídatelný děj, který vše objasní hned na začátku při zjištění, že hotel je postaven an indiánském pohřebišti. Výkon herečky v hlavní roli, naháněl spíš smích, než hrůzů (i když paradox-výkon byla zároveň tak hrůza). Samozřejmě nesměl chybět malý (zprominutim) rozmazlený fracek, kterému řeknete "něchoď tam" a on tam půjde-jak tipické, ale jak jinak byste ve většině případů chtěli dát filmu větší pointu, kdyby se tam nedalo nějaké to životem nezkušené dítě? Nakonec, což mohl tušit naprosto každý-klasický příběh: Zlý člověk odřízne únikovou cestu, někdo jede na pomoc, v nečem co momentálně slouží jako jediná úniková cesta, zlý člověk zabije toho který jel na pomoc v zápětí, co dotyčný dorazí na místo, a nyní je věc sloužící k úniku přístupná, a samozřejmě i ta jediná, na které se přeživší dostanou z místa činu. (Ještě jednou adminům sry za spoilery, ale když už to jednou píšu, tak se všim všudy). Tohle všechno je naprosto tipický a vidíte to ve valné hromadě dalších filmů. Nicméně, všechny tyto pointy vznikaly v době natáčení tohoto 28 let starého filmu (možná byly dokonce právě z z tohoto filmu převzaty, nvm), a tudíž se tady dají opomenout. Ale záleží na povaze člověka. Já jsem ten tip co už tyto pointy viděl nesčetněkrát v různých kombinací, takže tento film mě ničím nepřekvapil. Není to vina filmu, je to vina doby, ve které jsem se na to díval-dost pozdní doby. Něco pozitivního: Duchové těch dvojčat-originální. A na dobu, kdy byl film natáčen, je to i povedené. Nicméně jak říkám-veškeré pointy jsem viděl dříve už na jiných místech, tudíž tento film mě nevzrušuje. Ještěže každý má svobodnou vůli, a může nezávisle vyjadřovat svůj názor, asi jako já teď.

25. června 2008
plakát filmu
Shortbus
Shortbus
90 %

Shortbus

Tohle je bezkonkurenčně jeden z nejlepších filmů co existují, a to k němu nebylo třeba ani moc finančních nákladů. Na filmu se mi líbí pohled do života prostých lidí, kteří na světě normálně žijí. A tim nemyslim jen heterosexuály, tak jak je to naprosto v každym filmu, který kdo kdy viděl (99%), ale homosexuálové, domina, lidi s různými úchylkami - prostě unikát, a naprosto originální. Už jen tenhle výběr přidává velmi mnoho na věrohodnosti celého děje. A to nemluvim o sexuálních scénách, které tu byly naostro ukázány. Neříkám to protože bych z toho byl nadrženej nebo rádoby voyaer, říkám to, protože tímhle vším ten film dokáže každého (aspoň kdo není v pubertě, a ví co je to sex, a nestydí se o těchto věcech vést otevřenou diskuzi) naprosto vtáhnou do děje právě tou realitou, která se v něm odehrává, a kde nejsou žádné hranice. Další věc na filmu která mě fascinuje, a udivuje, je, že do toho ti lidi šli... já osobně bych nemohl natáčet některé tyto scény s vědomím, že ten záznam se pak dostane do celého světa. Konkrétně ty homosexuální scény. Film ukazuje, že na světe skutečně nežijí jen hetero, ale i homo, kteří jsou z valné většiny zavrhováni idiotskými obyvately této Země. Přesto si však, aspoňže v tomto filmu, zasloužili prostor, který se jim jinde naneštěstí nedostává. A o tom taky je ten film, kde v Shortbus si to rozdává každý s každým, a nejsou tam žádná pravidla a omezení, ani žádná diskriminace. A na závěr, co se týče hereckých výkonů... vůbec si nestěžuju. Film mě pozitivně překvapil a je to pro mě jasná volba. Zaslouží si jen ta nejlepší hodnocení (teda pokud z nevysvětlitelných důvodů nemáte cosi proti homosexuálům).

16. června 2008
plakát filmu
Po čem ženy touží
What Women Want
80 %

What Women Want

Film se mi líbil, je to opravdu povedená komedie, s originálním nápadem. Chvílema mě jen Nick lezl na nervy, když Dracy úmyslně přebíral její nápady (taková sviňárna), ale na druhou stranu to bylo základem děje. Dále tvůrci zajímavě pozvedli děj příběhem Erin. Prostě stojí to za to, se na to podívat, já sám bych to zkouknul klidně znova.

15. února 2008
plakát filmu
Pláž
Beach, The
70 %

The Beach

Film dost dobře provedený na city, i na mě to zabralo. Asi největší emoce při příběhu se žralokem a se čtveřicí Richardových "marihuanových přátel". Je to skutečné, věrohodné dobrodružství, které se mi díky své drastičnosti přestávalo líbit, zároveň jsem k němu cítil obdiv, a úctu za to, že se tvůrci v ději s kýmkoliv nemazlili-tím mám na mysli, že kdyby v tomto filmu byli matka a dítě, oba by mohli zemřít, zatímco v jiném americkém filmu, by konkrétně tyto osoby tvůrci nechali naživu, protože... sám nvm proč. Ve většině filmech to tak není, protože si lidi myslí že je to hřích, zabít dítě? Ne, je to film. Neříkám, že by se měli všude zabíjet děti, ale pokud má film děj, kde přežijí především všechny děti (např. 28 Weeks Later), film ztrácí na věrohodnosti, už jen díky myšlence, že dítě je slabší než dospělý. -Krátká úvaha, za kterou si stojim. A proto se mi film líbil. (ps: bylo to pouze přirovnání, někteří uživatelé pří opětovném čtení zjistí, že jsem se nezmiňoval o konkrétní matce a dítěti z tohoto filmu). Krom hraní na city, měl i zajímavý nápad děje, ale bohužel mi to moc nedalo. I když si díky těmto výše psaným věcem, filmu moc cením, a vím, že je to určitě dobrý film, nějak mě to nevede k tomu, abych mu dal větší hodnocení.

15. února 2008
plakát filmu
50 %

Boat Trip

Když film vidíte poprvý, tak se opravdu nasmějete. Ale poté si uvědomíte, že celý film je pouze nereálná "hovadinka", i když u komedií to není tak neomluvitelné. Řekl bych, že jsou i smysluplnější a inteligentnější komedie. Nicméně, a myslim že to bylo i součástí úmyslu tvůrců, se mi líbilo zavedení právě gayů do děje. Jelikož gayové se ve filmech moc neobjevují-až je to trapné, jak je lidi diskriminují, tak tento film, mi dá se říct, přišel takříkajíc anti-diskriminační.

15. února 2008
plakát filmu
Zloději paměti
Forgotten, The
70 %

The Forgotten

Mě se tenhle film náhodou líbil, nvm co si lidi tolik stěžují na to, že ve filmu sehráli určitou roli mimozemšťané. To že záhada kolem nich není objasněna ve skutečném světě, ještě neznamená, že teorie nemůže být použita do filmu, spíše než teorie, originální nápad. Já o nich taky moc nvm, ale tenhle nápad se mi líbil-nebylo to nějak zvlášť přehnané, a jinak lidi vězte, nějak to přece být musí, takže dokážu opomenout okamžit, když detektiv Pope střelila "jednoho z nich" a jemu se rána hned zahojila. Oproti ostatním filmům, kde jsou mimozemšťané, tento byl ztvárněný dobře, a lidi co to odsuzují, protože nemají fantasii a nedokáží si připustit věci, které nevidí na vlastní oči, by se na to neměli dívat, abychom se vyhnuli zbytečným kritikám.

11. února 2008
plakát filmu
Královna Alžběta: Zlatý věk
Elizabeth: The Golden Age
80 %

Elizabeth: The Golden Age

Film se mi moc líbil, opravdu perfektně zpracována celá atmosféra té historické doby. Pro někoho kdo neví o co jde, je trochu problém pochopit, co má která postava s dějem společného-jako třeba u mě, ale v průběhu filmu jsem si to v hlavě urovnal. Jinak hudba taky vybrána dobře.

10. února 2008
plakát filmu
Já, legenda
I Am Legend
60 %

I am Legend

Opomenu-li v celém filmu ty počítačem ztvárněné infikované civilisty (což bylo sakra mizerné rozhodnutí, už za které srážim hodnocení, protože to ztrácelo na věrohodnosti, navíc se to dalo natočit i se skutečnými lidmi), tak 1/2 filmu byla super. Líbil se mi ten pohled na mrtvý svět-pořádně to nabylo dojmu poté, co se tvůrci rozhodli že z asfaltu začne růst tráva. Atmosféra byla věrohodná, a už jen samotný pohled na to, jak doktor žije byl zajímavý, i přesto, že se toho ve filmu moc nedělo. Ale poté, co nastal střet s dalšími přeživšími, už mi ten film přišel poněkud bezvýznamný, především proto, že celá tahle část filmu nebyla ničím originální, a člověka to nenadchlo, něco tomu chybělo a ta část až do konce, se mi zdála poněkud odbytá, co se týče fantasie scénáristů. Celkově zajímavý nápad zpracování filmu-lék na rakovinu se vymkne v epidemii (to je chytré), ale opravdu tomu tvůrci zasadili ránu těmi infikovanými, jak se již výše zmiňuju. To mě velmi zklamalo. Nežádal jsem od toho nějakou extra akci, ale hlavně tu věrohodnost. PS: Opravdu ten začátek-ta scéna v TV a následující záběry-tohle se mi na filmu líbilo nejvíc, dokázalo mě to "nakopnout"!

4. února 2008
plakát filmu
Sám doma a bohatý
Ri¢hie Ri¢h
40 %

Richie Rich

Na tyhle filmy jsem se díval, když jsem byl malý. Teď je to pro mě úplně jiný kafe, a i když to sice má něco do sebe, a je to určitě zajímavý, vtipný a není na škodu to vidět, tak mě to nvm proč moc nenadchne.

23. ledna 2008
plakát filmu
Sám doma
Home Alone
70 %

Home Alone

Opravdu povedená rodinná komedie, kterou určitě stojí za to vidět. Teď už mě to moc nenadchne, ale v mládí bych se na to pořád díval. Samozřejmě lidi si vždy pod tímto filmem vybaví především scénu, kdy zloději assaultují dům-prostě scéna, která je pro všechny na celém filmu ta primární.

23. ledna 2008
plakát filmu
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
Home Alone 2: Lost In New York
70 %

Home Alone 2: lost In New York

Postavit první a druhý film vedle sebe, tak v ději nenajdete téměř rozdíl. Samozřejmě-dům plný pastí, to tam být nejspíš musí. Ale opět to malé dítě potká člověka v nouzi a opět začně rozdávat rady do života-je to poněkud průhledné, ale ve filmu se tento fakt ztrácí a v ději to opět není na škodu. No a na závěr (to nejlepší) nesmí chybět výstižné užití klasické televizní scény (Dark Angels? Nebo už nvm jak se to jmenovalo), až na to, že tentokrát se stala obětí ta "proradná, falešná a nevěrná děvka"-nedovolim si to dopodrobna citovat, bo si to už nepamatuju. Zde nenám nic proti ději na stejné bazí jako v předchozím filmu, jen poukazuju na to, že je to průhledné. Jinak film mi přišel snad i vtipnější než jeho předchůdce, ale už to nebylo tolik věrohodné. Assaultování domu-této scéně tvůrci opravdu "nasadili korunu". Zde některé scény byly naprosto nereálné, přehnané a rádobyvtipné, což by jednoho nenadchlo. Tato pasáž v domě mě z velké části zklamala, ale jinak se mi film líbil a je to poslední díl Home Alone, který stojí za to vidět.

23. ledna 2008
plakát filmu
Sám doma 3
Home Alone 3
10 %

Home Alone 3

Kravina. Doslova. Nvm co víc k tomu dodat, každý to totiž pozná sám. Jestli někdo bude vědět, že mu zbývá poslední hodina života, tak snad ten někdo bude natolik chytrý, aby ji nepromrhal sledováním tohoto rádoby kýčovitého filmu. Tak, nevim jaká je minimální hranice v počtu znaků, ale tohle snad bude stačit. A proč zrovna 10% a ne rovnou 0%? - přečtěte si můj názor k House of The Dead.

23. ledna 2008
plakát filmu
Road Trip
Road Trip
60 %

Road Trip

Ztřeštěná komedie. Opravdu zajímavý děj, plný zábavy, při kterém se člověk nenudí. Hráli tam i dobří herci-až na toho, co hrál Kylea-nic proti ale při pohledu na něj mi bylo fakt na zvracení :) .Jinak je tam i řada obscéních scén, takže nedpoporučuji, dívat se na to s rodiči, pokud si nechcete připadat trapně (rada pro vás, já se tomu vyvaroval). :)

23. ledna 2008
plakát filmu
Purpurové řeky
Rivieres pourpres, Les
60 %

Les Rivieres pourpres

na tomto filmu se mi líbila zápletka a celkové rozuzlení - mělo to něco do sebe. Ale děj mi přišel obyčejný a tipický, moc mě nenadchl, a navíc nemám rád filmy, které se točí kolem křesťanství, církve a celkově klášterního a kostelního prostředí a atmosféry (snad něco z toho bylo v tomto filmu, ruku do ohně bych za to nedal, viděl jsem to už dávno, ale pokud tam nic z toho nebylo, tak se předem omlouvám :D) Ale i kdyby to s tim skutečně nemělo něco společného, tam v tom případě si s tojim za tím, že ta atmosféra filmu na mě takhle působila. Snad mě tu nebudete mít za vola ... :)

23. ledna 2008
plakát filmu
Propast
The Abyss
70 %

The Abyss

Film má zajímavý nápad, lidi to zaujme, a na dobu, kdy se to natáčelo, je to natočené dobře, především mám na mysli ten podvodní svět - má to něco do sebe. Nvm co víc napsat, všechny řeči okolo by byly zbytečné... podívejte a posuďte sami.

23. ledna 2008