avatar uživatele

frostwolf

Jméno
DoomHammer
Věk
39 let
Bydliště
Nekde mezi zidli a monitorem ;)
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Zlověstné ticho
Dead Silence
90 %

Konečne Horor

Vysoko kvalitný horor s napínavým dejom, ktorý diváka vtiahne od začiatku a nenechá v kľude až do konca. Výborná kamera, strih a zvuk vám ponukajú horor aký na scéne už dlho chýbal. Tento film vas zamrazí,vystraší napinavími scénami a zaujímavím koncom. Tu je ukážka toho, že horor je o inom ako krvi a nechutnosti, ako sa to robí v mnohých "hororoch" . Príjemný zážitok.

14. února 2008
plakát filmu
50 %

50/50

Čakal som od filmu viac. Dej je rychli, jednoduchy a nastastie nie dlhy. 80 minut uplne stacilo. Od zaujimaveho rozbehu, az po nudny koniec.
V kazdom pripade, je v tomto thriler - horore dobre to, ze tam nezabija nejaky zmutovany degenerat, alebo cela rodinka, ako je to v mode posledne roky.

13. února 2008
plakát filmu
Katakomby
Catacombs
60 %

Nieje to ziadne prevratne dielo, ale celkovy rychli, pochmurny dej v katakombach vam prinesie napatie,
strach a zaujimavi koniec :) Urcite sa to da pozriet aspon raz.

12. února 2008
plakát filmu
Transformers
Transformers
90 %

Transformers No.1

Ocakavania od tohto filmu boli velke a Michaelovi sa to podarilo. Sklbenim dobreho scenaru, rezie, vsetkych hercov i nehercov, efektov a vybornej prace Steva Jablonskeho na hudbe vzniklo putave a dobrodruzne dielo. Je akcne, vtipne a tato kombinacia je pre filmy ako stvorena ;) Pozrel som si to uz asi 20x a stale ma to chyti. Odporucam a tesim sa na dvojku :)

11. února 2008
plakát filmu
Osvícení
The Shining
100 %

Vysoko kvalitne dielo

The Shining - je klacické Kubrickove dielo, ktoré Vás nenechá ani na chvíľu oddýchnut si ...
Réžiu má svojsky prepracovanú a všetkemu pridáva atmosféru skvelý výkon hercov. Popri skusených hercoch : Jacka Nicholsona a Shelly Duvall tu spravil veľku prácu aj mladý herec Danny Lloyd. Práca kamery a hudobný doprovod dodali filmu správny napínavý nádych...

9. února 2008