avatar uživatele

harvester

Jméno
Tomáš
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Mlha
The Mist
70 %

Mlha...

Zvláštní film. Horor bych to nenazval, nic strašidelného jsem alespoň nezahlédl. Film bych rozdělil na dvě části: 1.část - věčné nudné události v obchoďáku - zaslouží 60%, 2.část - triumfální konec, co mě asi jako jediný z mnoha co sem kdy viděl, opravdu dostal... Nic takového jsem nečekal, a musim uznat že to je KONEC s velkym "K". 100% má jasných, nic takového jsem ještě neviděl.
Celkově když film shrnu, získává 75%... A když si myslím že 80 je moc a 70 málo, a vemu v potaz režisérovu minulou práci...
Prostě jediné co na filmu stálo za to byl konec takže 70%, většina filmu je bohužel o ničem:(

7. prosince 2008
plakát filmu
Temný rytíř
The Dark Knight
100 %

Temný rytíř.....

Od někoho sem slyšel že se ročně natočí na tisíce filmů a opravdu dobrých jich je tak deset...
Jestli je to pravda tak tenhle mezi těch deset právem patří. Nejlepší výkon každopádně předvedl Heath Ledger který zahrál Jokera s naprostou dokonalostí. Jeden z nejlepších filmů co sem kdy viděl! 100% má zcela zaslouženě...

7. srpna 2008
plakát filmu
Gympl
Gympl
70 %

Nyní střízlivější pohled

Po delší době svůj názor upravuji a když zvážím všechna pro a proti, porovnám s filmy co mají hodnotu větší než toaleťák, dávám 70%

21. února 2008
plakát filmu
Saw 2
Saw II
90 %

Chtěl bych si zahrát hru...

Hodně zajímavej film. Některý ty scénky sou fakt síla třeba jak se Obi smaží v tý troubě nebo jak hoděj Amandu do jámy se stříkačkama.
Jinak zajímavej film a dalo mi trochu práci to pochopit ale pěkný. Těšim se až omrknu 3 a 4!

5. února 2008
plakát filmu
Silent Hill
Silent Hill
80 %

Silent Hill

Je to zajímavý no mám z toho smíšený pocity.
Strašidelný to určitě neni ale efekty sou úchvatný.
Všechny díly hry Silent Hill byly legendární ale film už tak úspěšnej nebyl. Efekty sou ale fakt pastva pro oči. Pokud hledáte strašidelnej film tak místo tohohle vemte radši nenávist, hory mají oči nebo loď duchů ale tohle neni horor spíš trchu thriller.
Ale špatný to určitě neni to se říct fakt nedá ale to je zase věc názoru.

8. července 2007
plakát filmu
Úsvit mrtvých
Dawn Of The Dead
100 %

no jo úsvit:)

nejlepší horor co sem kdy viděl má to hlavně to co většina hororů postrádá - příběh. Je to super a je to trošku kombinace hororu a reality show protože pozorujete různě vztahy a činy lidí uzavřenejch od světa - stejný jako reality show a je to prostě bomba. Asi nejlepší horor co znám hlavně je dobrý jak si s chlápkem z obchodu se zbraněma posílaj zprávy koho má sniperem sestřelit to nemá chybu..:-) I těm co se na horory nedívaj to doporučuju!

24. června 2007
plakát filmu
Pelíšky
Pelíšky
100 %

Nesmí projet za žádnou cenu...

Legendární český po-revoluční počin. Osazenstvo z nejlepších ČR herců, nezapomenutelné hlášky, celková dojemnost... Nádherný film.

26. dubna 2007
plakát filmu
Scary Movie 3
Scary Movie 3
80 %

SC

Nejspíš nejslušnější a nejlepší díl této série.
Humor je nyní vkusnější, ale to je opět diskutabilní.
U filmu jsem dobře pobavil. Když film hodnotím jako komedii, má 80%.

16. března 2007
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
80 %

Ale kdeže...

Nechal jsem se strhnout prvotním pocitem.
Už to není co jednička. Výkony aktérů jsou stále na vysoké úrovni, ale film celkově neudělá zdaleka takový dojem jako "jednička".
Dávám 80%

23. srpna 2006
plakát filmu
Dům tisíce mrtvol
House of 1000 Corpses
10 %

Je to o ničem...

...jako asi málo co. Film je totální nudné béčko, žádný děj, trapná hudba, pár lehce nechutných scének. Avšak film jako celek má hodnotu a úroveň asi jako muzika pana režiséra. Těch deset dávám, řekněme za to že...
Za co dávám těch deset??

28. července 2006
plakát filmu
100 %

Je to prostě...

... výborný film se skvělým dějem. Mohu ho shlédnout hodněkrát a pořád mne pobaví! Stojí za shlédnutí a to nejen jednou!

21. června 2006
plakát filmu
Vetřelci
Aliens
100 %

Je to horor jak má být! Jednička i dvojka stály za to. Trojka zklamala a čtyřka také. Pod slovem horor si vždy vybavím scény právě z tohohle filmu.

16. června 2006

Některé scénky jsou srandovní, některé vysoce sadistické a některé scénky sadistické a směšné dohromady... Například jak Marv drží Conneliho za hlavu za jízdy ven z auta a říká: Nevim jak tebe ale mně to baví... sem se smál dost dlouho! Tenhle film fakt stojí za shlédnutí!!! Nejlepší příběh byl asi Marvův... Dávám sto procent!

5. června 2006
plakát filmu
Forrest Gump
Forrest Gump
100 %

legenda...

Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš kterej kousek si vybereš. Asi nejslavnější filmová hláška. Je to úžasný hlavně to peříčko že neni udělaný počítačově to je teprv něco. Kombinace humoru, lásky, dojemnosti, tvrdé reality a života.
Celý film se něco děje a posledních 25 minut filmu nemá chybu. Vynalezení loga Aplle, vynalezení smajlíků, hláška: hovno bejvá atd.
S tímhle filmem se dá srovnávat snad jen Matrix ale to je už zase úplně jiná kategorie.
Nemůžu jinak než dát sto procent...

4. června 2006
plakát filmu
Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka
Wallace & Gromit The Curse of the Were-Rabbit
60 %

Eh...

Když hodnotím jako pohádku a pokus o comeback pohádek alá slepičí úlet, tak to ohodnocuji v moři dnešních humusných pohádek jako lehký nadprůměr.

1. června 2006
plakát filmu
Oliver Twist
Oliver Twist
90 %

U kapsářů...

Nej. scéna je když Oliverovi předvádí Lišák se svými kumpány kapsářskou show! Je to super film a myslim si že si zaslouží ze 100 procent hodnocení aspoň 90 procent...

20. května 2006