avatar uživatele

arch_warior

Jméno
Jiří Štěrba
Věk
Bydliště
Frýdek-Místek
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Anakonda
Anaconda
70 %

Anakonda

Myslím, že celkově je to povedený film, nepatří mezi elitu ale má docela zajímavý námět. V mnohých scénách, už člověk odhadne jak vše dopadne...kdo bude další k večeři pro anakondu. Žádný filmový trhák to není ale pro večerní odreagování klidně doporučuji..

28. června 2006
plakát filmu
Apokalypsa
Apocalypse Now
90 %

Válečné filmy patří k moji oblíbeným.Tento je však jiný .. Film poukazuje na nejpodivnější a nejrůznější aspekty válečného pekla. Snímek nutí diváka k zamyšlení o člověku, v němž válka obnažuje jeho sklon k ničení a zlu. Jak se lidé, kteří prošli vietnamské války mění a začne se měnit i náš hlavní hrdina. Na film bych se rozhodně nedíval ospalý jelikož film vyžaduje divákovu pozornost a je hodně hodně dlouhý...

28. června 2006
plakát filmu
70 %

Možná, že ve své době film zaznamenal vrcholové období co se týče navštěvnosti, triků a podobně ale dnes... přeroslá obluda připomínající dětskou hračku nikoho nevystraší. Jak už zde někdo nastínil něco podobného v novém podání by však mohla být dobrá volba co myslíte?

28. června 2006
plakát filmu
Highlander
Highlander
60 %

Měl jsem možnost zhlédnout tento film, který měl ve své době hodně příznivců. Na filmu se mi líbí prolínání přítomnosti i minulosti hudba i děj. Opět je to však staší kousek a tak je omezen filmovými triky, které zasádně ovlivňují film a podle toho to taky vypadá dávám 60%

28. června 2006
plakát filmu
Tajemné okno
Secret Window
90 %

Johny Depp

Napínavý triller s výborným obsazením. Roli hlavního hrdiny dostal Johny Depp a ujal se jí skvěle. Film je navíc natočen podle knižního bestselleru Stephena Kinga což je rovněž můj oblíbenec. Filmu nechybí tajemná zápletka a parádní konec. Jen tak dál...

26. června 2006
plakát filmu
100 %

William Walace

Filmový skvost a jeden z mojich nejoblíbenějších filmů vůbec. Skvělý filmový zážitek, který byl taky patřičně ohodnocen pěti oscary. Mel Gibson v roli režiséra a zároveň skotského bojovníka za svobodu. Nakonec taky nějaká ta slza, která k dobrým filmům patří. Jak říkám jeden z nej. filmů co znám...

26. června 2006
plakát filmu
Král Artuš
King Arthur
90 %

Král Artuš

Tak to je jiný kafe. Období římské říše vyžadovalo dobrý meč a silné paže, proto je film plný soubojů a akčních scén. Film je inspirován historickými legendami a zajišťuje tak výbornou podívanou.

14. dubna 2006
plakát filmu
Matrix
The Matrix
90 %

Matrix

Máte rádi plno akce, prvky kung-fu a skvělé efekty? Já ano a proto si film získal získal mou přízeň. Obvzláště pak relativní svět zvaný Matrix, ve kterém můžete takřka cokoliv. Výborně spracovaný sci-fi film.

14. dubna 2006
plakát filmu
Kameňák 2
Kameňák 2
60 %

Kameňák 2

Stejné prvky jako u prvního dílu mi připadaly jako stereotyp. Některé ftípky a scény byly přehnané až trapné. Netvdím, že je film propadák určitě si také najde i své příznivce.

14. dubna 2006
plakát filmu
Dobrý Will Hunting
Good Will Hunting
90 %

Dobrý Will Hunting

Výborně zpracovaný film o matematickém géniovi. Myslíte se, že lidé s vysokým IQ mají jednoduchý a nekomplikovaný život. Pak schlédněte tento film a dvacetiletý géniu Will Hunting vás přesvědčí o opaku. Filmu nechybí akce, humor a psychologické zamyšlení vyvozené závěrem filmu.

14. dubna 2006
plakát filmu
Forrest Gump
Forrest Gump
100 %

Forest Gump

" Má máma vždycky říkala, že život je jako bonboňiéra, nikdy nevíš co ochutnáš." Jeden z mojich nejoblíbenějších filmů. Velký podíl na tomto skvělém filmu měl Tom Hanks. Film prochází mnoha dějovými osnovami, proto je tak univerzální a nespontální. Proto si mne získal a vás určitě taky.

14. dubna 2006

Garfield

Rodinná komedie určená spíše pro děti. Tento film si nezískal mou pozornost. Místy jsem usínal a prvky humoru v tomto filmu jsou příliš dětinské. Proto film dospívající generaci moc nedoporučuji. Máte-li však mladšího sourozence, klidně mu to pusťte, zajisté se bude bavit.

14. dubna 2006
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
90 %

Piráti z Karibiku

Vcelku vydařený film moc jsem od tohoto kousku nečekal a tak jsem byl mile překvapen. Dobrodružství okořeněné humorem a akcí se navzájem prolínají. Podle mě vydařený snímek, který má slušnou zápletku i děj. Navíc zde hraje půvabná herečka Keira Knightley.

13. dubna 2006
plakát filmu
Kód Navajo
Windtalkers
90 %

Kód Navajo

Miluji válečné filmy a tento patří k mojim velice oblíbeným. Velký podíl na tom má také skvělý herec Nicolas Cage, který svou roli seržanta zvládl dokonale. Film je plný napínavých a akčních scén a poukazuje na obraz krutého boje v období druhé světové války. Mohu doporučit příznivcům válečných filmů.

13. dubna 2006
plakát filmu
Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
90 %

Harry Potter a kámen mudrců

Nejsem zrovna nějak moc velký fanda Harryho Pottera ale musím přiznat, že se mi snímek líbil. Čarovná kouzla a tajemná dobrodružství, která vás příběhem doprovázejí si mne získaly. Tento film určitě změnil můj názor na fanoušky Harryho a to v kladném slova smyslu.

13. dubna 2006
plakát filmu
Trosečník
Cast Away
100 %

Trosečník

Fascinující film, který vás dostane. Další skvělý film v podání Toma Hankse. Tento film jsem již mnohokrát viděl a vždy se mi velice líbil. Naděje a touha přežít jsou hlavní aspekty tohoto filmu. Cituji "...nemohl jsem nic, v tu chvíli mě ten pocit přikril jako teplá deka, prostě mi došlo, že musím zůstat naživu, že musím dýchat i když nemám naději a já vydržel, přežil jsem, dýchal jsem"
"Musím dýchat, protože zítra výjde slunce a kdo ví co přinese příboj" Opravdu nádherný film, který patří v mém žebříčku na vrchol.Dávám 100%.

12. dubna 2006
plakát filmu
Tak daleko, kam mě nohy donesou
So weit die Füse tragen
90 %

Bílé peklo

Lidská vůle je nepřekonatelná a tento skvělý film to jen potvrzuje, jelikož byl tento snímek natočen podle skutečné události. Ztrhující podívaná z období 2.světové války nás zavádí na Sibiř a poukazuje na krutost a tehdejší nelidské zacházení s vězni. Napínavý příběh, který měl zaujal. Mohu doporučit přiznivcům válečných filmů.

12. dubna 2006