avatar uživatele

kirra

Jméno
Maja
Věk
39 let (Rak)
Bydliště
Zlín
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Grave Encounters
Grave Encounters
100 %

Mazec

Naprosto skvělý film, tvářící se jako dokument - což mu dodává neuvěřitelně na autentičnosti. Ponurá atmosféra blázince postupem času nabývá na síle, zvláště když se na scéně začnou objevovat nevysvětlitelné jevy. Film mě naprosto uzemnil, milovníkům duchařských hororů nezbývá než vřele doporučit.

20. února 2012
plakát filmu
Hory mají oči 2
Hills Have Eyes II, The
80 %

Ujde

Oproti jedničce se mi to zdálo trošku slabší, nicméně kladně hodnotím snahu tvůrců ukázat trošku víc ze "života" těch obludek. Akce i napětí tady nechyběly, takže si těch 80% myslím zaslouží.

15. července 2011
plakát filmu
Katka
Katka
100 %

Docela mazec. Sledovat kousek po kousku, jak se hlavní hrdinka pere se svou závislostí, prožívat chvilky naděje při detoxu kvůli její dcerce a pak zase upadat do depresí... Názor si musí každý udělat sám. Sama za sebe však můžu říct, že stačilo.

28. září 2010
plakát filmu
René
René
80 %

No tak nějak nevím, co si o tomto docela svérázném chlapíkovi myslet. Na jednu stranu docela inteligentní muž, který dokázal ve vězení napsat knihu, na druhou ztracená existence, která více jak polovinu svého života strávila za mřížemi. A evidentně mu to až tak nevadí...

28. září 2010
plakát filmu
Twilight sága: Zatmění
The Twilight Saga: Eclipse
70 %

Myslím, že zatím asi nejlepší díl celé série. K výkonům jednotlivých herců se nebudu vyjadřovat, jaksi není co říct, připadají mi pořád stejné. Nicméně jsem si docela užila bojové scény, ale to je asi tak jediné. Marně přemýšlím, kdo by musel dostat do ruky kvalitní scénář, aby z toho opravdu vyždímal maximum.

28. září 2010
plakát filmu
Proroctví
Knowing
60 %

Musím říct, že tak dvě třetiny filmu mě opravdu bavily. Miluju katastrofy všeho druhu, a tady jsem si přišla na své. Co mě však opravdu velice zklamalo, byl konec filmu. Ani ne tak co se týká hlavního hrdiny a zbytku světa, ale hlavně se mi nelíbila závěrečná scéna s dětmi. Vůbec mi do celého filmu nezapadla, připadalo mi to jako vystřižené z nějakého animáku. Proto asi jen těch 60%.

28. září 2010
plakát filmu
Trosečník
Cast Away
70 %

Film na ukrácení dlouhé chvíle, ale že bych se k němu nějak extra vracela, to se říct nedá. Napoprvé se mi docela líbil, bylo zajímavé sledovat novodobého Robinsona. Absolutně nejvíc se mi líbila scéna s trháním zubu...

16. července 2009
plakát filmu
Double Team
Double Team
60 %

Na tento film jsem se podíval jen z jednoho důvodu, a to kvůli tomu, že tam hraje Mickey Rourke. Jeana Claudea totiž nemusím. Byla jsem ale mile překvapená, film se mi líbil. Měl spádovitý zajímavý děj, sem tam nějaká ta akce a i když se mi konec moc nelíbil, času stráveného u filmu nelituji.

12. července 2009

Pro mě velice zajímavý film. Možná jsem při jeho sledování nedávala zase až tak pozor, takže jsem místy vůbec nevěděla, o co tam jde, ale i tak se mi líbil. Je jen škoda, že De Nirovi tady nebylo dáno víc prostoru, svou roli hrál myslím velice dobře. A Mickey Rourke je kapitola sama o sobě, role mu fakt sedla. Konec mě hrozně překvapil, milovníkům nečekaných zvratů doporučuji.

12. července 2009
plakát filmu
100 %

Výborný film. Zajímavý a poutavý děj, spousta akce a především skvělý herecký výkon Nicolase Cage. Nuda tady rozhodně nehrozí.

11. července 2009
plakát filmu
100 %

Vynikající film. A to nejen svou dějovou zápletkou, ale především skvělými hereckými výkony. V jednu chvíli nevíte, jestli fandit Cagemu nebo Travoltovi. A to je právě to, co mě na tom filmu tak baví.

10. července 2009

Ačkoli se mi filmy Tarantina moc nelíbí, musím uznat, že tento se mu opravdu povedl. Viděla jsem ho teprve nedávno na nátlak známých (Ty to neznáš???) a fakt se mi líbil. Nejen skvělým hereckým obsazením, ale především zajímavým dějem a výbornýma hláškama mě fakt dostal.

8. července 2009
plakát filmu
Pátý element
The Fifth Element
100 %

Nejen přítomnost Bruce Willise pro mě dělá tento film výborný. Žánr sci-fi jako takový nemusím, ale zde je to podáno velice kvalitní formou, navíc doprovázeno skvělýma hláškama, u kterých se člověk opravdu zasměje.

8. července 2009
plakát filmu
Poslední skaut
Last Boy Scout, The
100 %

Další skvělý film s Brucem Willisem. Trefné hlášky, slušný děj, napětí a akce tady určitě nechybí. Takže můžu vřele doporučit.

8. července 2009
plakát filmu
100 %

Ač je tento film poněkud staršího data výroby, znova a znova se na něj dokážu dívat. Zásluhu na tom má především výborný herecký výkon Bruce Willise, jeho naprosto skvělé hlášky a zajímavý a napínavý děj.

8. července 2009
plakát filmu
80 %

Tak na jedničku to myslím nemá, ovšem zas o tolik horší to není. I zde jde hlavně o napětí a akci, o nějaké ty darebáky a samozřejmě v neposlední řadě o záchranu nevinných lidí Brucem Willisem.

8. července 2009
plakát filmu
Smrtonosná past 3
Die Hard With A Vengeance
90 %

Musím přiznat, že tohle se mi líbilo víc než dvojka. Možná to bylo tím, že hlavní hrdina nezůstával na jednom místě, ale neustále někde běhal a tlačil ho čas. Pak je tady přítomnost parťáka, ač nedobrovolného. A vychytaný děj, samozřejmě. Takové milé zpestření.

8. července 2009
plakát filmu
Mumie: Hrob Dračího císaře
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
50 %

No, podle mě byly oba dva předchozí díly daleko lepší. Teda ne že by tady chyběla akce, ale prostě už to není ono bez té původní mumie. Navíc syn hlavního hrdiny mi tady připadal spíš jako jeho mladší bratr.

7. července 2009
plakát filmu
Lolita
Lolita
90 %

Tak tohle filmové zpracování Lolity se mi dost líbilo. Knihu jsem četla strašně dávno, aspoň jsem si osvěžila vzpomínky. Jeremy Irons tady podal velice dobrý výkon, stejně jako představitelka hlavní role. Prostě výborně udělaná klasika.

7. července 2009
plakát filmu
Stmívání
Twilight
60 %

Uf..

Tak mánie Stmívání mě naštěstí minula, ovšem ze zvědavosti jsem si koupila knížku. Musím se přiznat, že mě chytla a louskám právě čtvrtý díl. To se ale zase nedá říct o filmovém zpracování. Možná kdyby scénář psal chlap, dopadlo by to jinak. Netvrdím, že se mi nelíbil, ale na můj vkus tam bylo hodně zbytečných záběrů na stromy a les, některé zpomalené scény jistě měly své kouzlo, ale u některých mi ono zpomalení připadalo divné. Edward neustále divně špulil pusu, jako kdyby si zrovna nandal zubní protézu a Bella si div nerozkousala rty. Dějově filmu nelze nic vytknout, protože se velice věrně drží knižní předlohy, takže chválím snad jen hudbu. A místo lesů a stromů a mlhy bych se radši věnovala lepšímu prokreslení postav.

6. července 2009
plakát filmu
Godzilla
Godzilla
90 %

Pamatuju si, že jsem na ten film byla kdysi dávno v kině. V té době se mi hrozně líbil. Výborné animace, zajímavý a hlavně nenudný děj a především skvělý Jean Reno.

29. června 2009
plakát filmu
Poseidon
Poseidon
70 %

No, co na tohle říct? Srovnávat s Titanicem nemá smysl. Je zde dobré herecké obsazení, celkem slušné efekty, nechybí ani napětí, sem tam nějaká ta akce. Na druhou stranu se mi mnohdy chování hlavních hrdinů zdá už přehnaně kýčovité, snaží se o takové typy "zachráním všechno a všechny", což mi k tomuto filmu zrovna dvakrát nesedí.

23. června 2009
plakát filmu
Hancock
Hancock
100 %

Tento film se mi staršně líbil. Will Smith je tady naprosto úžasný, nezapře svůj komediální talent. A právě to mě tady tak baví - mix humorných scén, vynikajících hlášek, na druhé straně napětí a skvělá akce.

23. června 2009
plakát filmu
Devátá brána
Ninth Gate, The
80 %

Filmy s Johnnym Deppem můžu, a ty s nádechem mysteria zvlášť. Skvělý a napínavý příběh, myslím, že jsem nebyla jediná, kdo si ho musel pustit vícekrát, aby pochopil konec. Johnny tady podal docela slušný výkon. Když k tomu připočtu výbornou hudbu, tak mi vychází 80%.

20. června 2009
plakát filmu
Jeskyně
Cave, The
70 %

Nemůžu si pomoct, ale když čtu názory ostatních, tak já musím říct, že mě se tento film docela líbil. Jistě, není to bůhví jaký trhák, ale má děj - docela zajímavý, na rozdíl od jiných bezduchých rádoby filmů. Netečou tady hektolitry krve a to, že příšerky nejdou moc dobře vidět, jen umocňuje napětí. Navíc dávám plus za natáčení pod vodou a v jeskyních, to se mi opravdu hodně líbilo. Konec je otevřený, ale na to už jsem si zvykla.

20. června 2009