avatar uživatele

dar18

Jméno
Miress
Věk
35 let
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Madagaskar
Madagascar
80 %

Ďalšia super rozprávka ktorú si rád ešte niekedy zopakujem. Má to celkom pohodový dej a vtipné dialógy na ktorých sa dá schuti zasmiať. Dávam 80%.

13. června 2007
plakát filmu
Lovci dinosaurů
Sound of Thunder, A
70 %

Slabý priemer

Očakávaný film, ale nesplnil to, čo som od neho čakal. Na to v akom roku sa tento film točil má pomerne slabé efekty (hlavne samotných dinosaurov). Ale aj napriek tomu sa tento film dá pozrieť - raz a dosť:)

11. června 2007
plakát filmu
Lovci pokladů
National Treasure
100 %

Skvelý film

Skvelý film, skvelý soundtrack, skvelý príbeh. Jednoducho vynikajúci film, ktorý ma bavil od samotného začiatku až po jeho koniec.

11. června 2007
plakát filmu
Finty Dicka a Jane
Fun With Dick & Jane
80 %

Mohlo byť aj lepšie

Práve som dopozeral tento film, ale musím povedať, že od Jimma Careyho som čakal trocha viac srandy. Nebolo to zlé ale mohlo byť aj lepšie. Ale nemôžem povedať žeby sa mi to nepáčilo. Jednoducho taký priemerný film.

8. dubna 2006
plakát filmu
Nenávist
The Grudge
100 %

Wery Goood

Velmi kvalitny horor. Ked som ho pozeral tak mi až mráz behal po chrbte. Odporúčam každému kto sa rád bojí a má rád horory. Už tu boli rôzne druhy hororov so všlijakými vrahmi ktorých nič nezastaví, ale to už zrejme nikoho nebaví. Narozdiel od iných je tento film zaujímavý tým, že presne neviete, čo sa vlastne deje, kto to vlastne zabíja. A v tom je jeho kúzlo.

8. dubna 2006
plakát filmu
Údolí stínů
We Were Soldiers
100 %

Naj vojnový film

Toto je zatiaľ najlepší vojnový film aký som kedy videl. Skvelý dej, skvelé efkty, hudba, aj herecké výkony. Jednoducho naj

Kdysi dávno
plakát filmu
Pearl Harbor
Pearl Harbor
80 %

V celku v pohode

Tento film som videl už niekoľkokrát a musím povedať, že je to jeden z naj vojnových filmov aké som videl. Odporúčam si ho ale pozrieť až od polovice. Začiatok je príliš natiahnutý

Kdysi dávno
plakát filmu
Blade: Trinity
Blade Trinity
80 %

Klasická Trojka

Keď som išiel pozerať tento film tak som presne čakal to, čo som nakoniec videl. Tak ako vo všetkých trilógiách, tak aj tu už autori v treťom diele už nemajú také nápady ako v 1 a 2. Klasicky preto nasledoval nápad, že tam doložia samotného "bossa" upírov, ktorého Blade nakoniec zničí. Oživením filmu boli ďalší dvaja lovci upírov. Samotný film sa mi ale celkom páčil.

Kdysi dávno
plakát filmu
Equilibrium
Equilibrium
60 %

Čakal som viac

Tento film som šiel pozerať s obrovským očakávaním, ale sklamal ma. Čakal som niečo lepšie. Nemôžem povedať, že ho úplne odsudzujem, bolo to v celku fajn. Skrátka ma takéto filmy nebavia.

Kdysi dávno
plakát filmu
Hledá se Nemo
Finding Nemo
100 %

Celkom milá rozprávka

Túto rozprávku som videl už niekoľkokrát, ale stále si ju rád pozriem. Povedal by som, že je to jedna z najkrajších a najlepších rozprávok aké som videl (a to už ich bolo dosť). Odporúčam vidieť.

Kdysi dávno
plakát filmu
Hellboy
Hellboy
80 %

Prekvapil ma

Pred pozretím tohto filmu som čakal, že to bude klasický komiksový film. Musím ale povedať, že ma veľmi milo prekvapil. Je to asi jediný komiksový film, ktorý sa mi páčil.

Kdysi dávno
plakát filmu
Horem Pádem
Horem Pádem
90 %

Super

Pri sledovaní tohto filmu som sa sám sebe čudoval, že sa mi to páči. Slabý príbeh, vcelku nudné dialógy (až na Frantu). Treba ale uznať, že Čekého Leva dostal tento film právom.

Kdysi dávno

Sqelý

Skvelý film, skvelá akcia, skvelý príbeh. Jednoducho vynikajúci film s ešte lepším názvom. Treba ho vidieť!!!

Kdysi dávno
plakát filmu
Sexbomba od vedle
Girl Next Door, The
100 %

Odporúčam

Vynikajúca komédia s perfektným dejom a krásnou Elishou Cuthbert. Odporúčam každému aby si tento film pozrel.

Kdysi dávno