avatar uživatele

Mikešekk

Jméno
Michala
Věk
33 let (Střelec)
Bydliště
Kutná Hora
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
90 %

Paráda

Konečně!!! Po dlouhé době filmového teroru v podobě Souboje titánů, Hněv titánů, Rotal Recall a dalších úděsných rádoby super vychytaných a předělaných pecek, se objevil parádní film. Herecké obsazení nemá chybu a děj je (sice trošku předvídatelný) super. Kdo má rád trošku tajemné a napínavé atmošky, určitě se mrkněte.

16. října 2012
plakát filmu
Abraham Lincoln: Lovec upírů
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
20 %

Nuda

Tento film je jedním slovem NUDA!!! Už dlouho čekám na nějaký pořádný horror s upírama a opět přišlo zklamání. Nechápu stupiditu toho, kdo toto vymyslel. Škoda času. Těch 20% je jen za efekty.

13. října 2012
plakát filmu
The Social Network
The Social Network
90 %

*The Social Network*

Naprosto souhlasím s recenzí, krom prvího odstavce s Počátem :) Jesse Eisenberg tady skutečně podal svůj asi životní výkon a ani se nemusel moc snažit, ale jeho postavu jsem opravdu měla chuť vzít něčím po hlavě. Všichni herci byli výborní a nikdo se neztrácel. Děj byl živý, nenudil. Skvělé předěly mezi realným mimosoudním jednáním a minulostí. Atmosféře filmu i jeho ději věříte a přemýšlíte nad ním, což z filmu dělá jeden z nejlepších filmových zážitků tohohle roku, hned po Počátku :)

25. listopadu 2010
plakát filmu
Jezero smrti
Eden Lake
40 %

*Eden Lake*

Tento film se mi nelíbil a docela mě i znechutil... Horory mám ráda, ale co je moc, to je moc a když se použijí "děti", jako hlavní "zrůdy", nikomu z toho myslím není moc dobře. Prvotní nápad tohoto filmu byl jistě pěkný, ale to zpracování a výsledná forma je podle mě hodně slabé béčko. Hlavnímu páru nevěříte nos mezi očima, hlavně teda té blondýně. S děckama by jste nejraději zaklepali a vrazili jim pár facek a ti rodičové? No, škoda slov... Herecké výkony strašné, až na toho "šéfa" těch puberťáků. Celkově si s filmu odnesete šok, ale nikoliv z toho jak je film udělaný a natočený, ale z toho, že si každý, alespoň na vteřinu připustí a zapřemýšlí nad tím, jestli je tohle možné... V tomhle přemýšlení vás ještě utvrdí rodiče větou, ze které jsem měla šok a chuť vyhodit tv z okna: "JSOU TO PŘECE JEN DĚTI...." Takže za mě, jako film ne, jako nápad ano. 40%.

22. listopadu 2010
plakát filmu
Ženy v pokušení
Ženy v pokušení
70 %

*Ženy v pokušení*

Až na několik scén jsem se bavila. Z mého pohledu celý film táhla Eliška B., ta byla opravdu dokonalá a její hlášky mě dostávaly. K mým oblíbeným filmům se Ženy v pokušení asi řadit nebudou, ale na jedno, dvě kouknutí jsou celkem zábavné.

7. listopadu 2010
plakát filmu
Tahle země není pro starý
No Country for Old Men
80 %

*No Country for Old Men*

Tento film není tak úplně šálek mého čaje, ale musím říct, že se mi moc líbí. Origilální příběh zasazený do celkem tvrdé lokace a podtržený zajímavou hudbou. Javier Bardem tady ukázal, že je výborný herec a jeho role Antona Chigurha byla doslova vymazlená k dokonalosti. Je to skvělý film, který ale v některých chvílích (pro mě v těch, kde nebyl Anton, protože na něj jsem byla nejvíc zvědavá) prostě nudí. Celkem je to u mě za 80%.

7. listopadu 2010
plakát filmu
Indiana Jones a království křišťálové lebky
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
70 %

*Indiana Jones and the Kingdom of t

Celkem podařený návrat, ikdyž ne žádný zázrak. Cate Blanchett se mi tady vůbec nelíbila a nějak nemůžu uvěřit a ani pochopit, proč kývla na roli, která je očividně pod jeji úroveň. Naopak se mi tu líbil Shia LaBeouf a jeho hřeben :D Jinak děj zajímavý a dobrodružný a hudba pěkná. U mě celkem za 70%.

7. listopadu 2010
plakát filmu
Andělé a démoni
Angels & Demons
50 %

*Angels & Demons*

Tak teď jsem film dokoukala a musím říct, že mě strašně zklamal... Po tom, co se mi tak strašně líbila Šifra mistra Leonarda pro mě toto bylo.....nevim, prostě zkamání. Děj byl strašně předvídatenlý a to i konec, jen ta hudba byla stejně dobrá jako v Šifře ale celková atmosféra filmu byla taková nijaká... Dokonce jsem se přistihla, že z nudy už pokukuju na icq... Tom Hanks a Ewan McGregor patří oba k mým oblíbeným hercům, ani tady mě nezklamali, ale i přes to je pro mě film takový nijaký (ikdyž mám tuto tématiku moc ráda) a strašně předvídatelný... Takže 50%

2. listopadu 2010
plakát filmu
Ulovit miliardáře
Ulovit miliardáře
10 %

*Ulovit miliardáře*

No, další "obří" přínos české kinematografie. Nemám ráda tenhle typ českých filmů a tenhle mi zas a znova potvrdil proč... Slátanina neuvěřitelná. Nemá to hlavu ani patu a člověk se prostě jen dívá a přitom si přemýšlí nad vlastníma věcma a po prvních 20ti minutách se ani nesnaží chápat neexistující děj a dějovou posloupnost.... Herecké výkony tragické - Janečková je jasný důkaz. Jediný, kdo se mi tam líbil byl Mádl, za kterého bych dala 5%.

31. října 2010
plakát filmu
Vlk
Wolf
80 %

*Wolf*

Jack Nicholson je špičkový herec, už v Osvícení, které mě bohužel zkamalo, ale které celé táhl pouze Jack, ukázal, že se skutečně hodí snad do všech žánrů, od komedie, přes romanťárnu, po horror. Ve Vlkovi se mi moc líbil. Jeho herecký výkon byl výborný. Dále se mi moc líbil výkon James Spader, hlavně, když se proměnil. Vlk je pěkný horror a určitě si ho zase nenechám ujít.

31. října 2010
plakát filmu
Indiana Jones a poslední křížová výprava
Indiana Jones and the Last Crusade
90 %

*Indiana Jones: Last Crusade*

Dobrodružný a napínavý děj, výborné herecké výkony, atmosferická hudba a tomu všemu vévodící skvělý Sean Connery. Bravo. Jediné, co mi trošku kazí dojem, je místy až zbytečná délka.

31. října 2010
plakát filmu
Hory mají oči 2
Hills Have Eyes II, The
0 %

*Hills Have Eyes II*

Prosím, už takové kr****y nenatáčejte! Ani jsem se nebála a ani jsem se nebavila, prostě NIC. Zbytečné dvě hodiny života, stejně, jako jednička.

29. října 2010
plakát filmu
Anakonda
Anaconda
50 %

*Anaconda*

Úplně souhlasím s názorem pod sebou. Prostě žádný horror, jen "kdo přežije, vyhraje". Njn, dobrých horrorů je dnes, bohužel, čím dál tím méně.

29. října 2010
plakát filmu
Anakonda: Honba za krvavou orchidejí
Anacondas: The Hunt For The Blood Orchid
0 %

*Anacondas: The Hunt For The Blood

:DD Já se tu bavím nad těma názorama, ten podemnou je nejlepší :DD Jinak film je totální propadák, naprosté béčko. To raději usnu, než se zase dívat na tohle. Proč každý rádoby filmař musí po výborných a kultovních Čelistech oživovat další velké zvíře (had, krokodýl,...)??

29. října 2010
plakát filmu
50 %

*Rattled*

Tenhle film se mi celkem líbí. Není to sice horror, ale je to docela pěkná podívaná. Herecké výkony sice nic moc, ale co by se taky dalo čekat. Nejvíce se mi líbil nápad, to ostatní pokulhávalo.

29. října 2010
plakát filmu
Indiana Jones a Chrám zkázy
Indiana Jones and the Temple of Doom
90 %

*Indiana Jones And The Temple Of Do

Tak tohle už je dnes taky klasika. Tento díl mě baví, děj je napínavý a zajímavý. Jen jedno mi strašně vadí, a to je výkon té hlavní herečky, to je strašný, tomu se ani nedá říct hraní :D

29. října 2010
plakát filmu
Dannyho parťáci
Ocean's Eleven
100 %

*Ocean's Eleven*

Super, všechny díly jsou parádní. Moc se mi líbí herecké obsazení, zajímavý a hlavně zábavný děj a vtipné hlášky. Líbí se mi moc i hudba. Na tomhle filmu nemám co bych vytknula!

27. října 2010
plakát filmu
Dannyho parťáci 2
Ocean´s Twelve
90 %

*Ocean´s Twelve*

Musím uznat, že se mi jednička líbila trošku víc, ale každopádně to nemění nic na tom, že dvojka je výbornou podívanou. Opět skvělé herecké obsazení a vtipné hlášky a situace. Také hezké lokace a povedená hudba. Nejvíce se mi asi líbila scéna s Julií a Brucem :D

27. října 2010
plakát filmu
Dannyho parťáci 3
Ocean's Thirteen
100 %

*Ocean's Thirteen*

Po méně úspěšné dvojce skvělé překvapení! Děj a hudba super! O hereckém obsazení už nemusím vůbec psát, protože je bezchybné a Al Pacino tento výběr jen potvrdil, jako herec snad nemá konkurenci. Za mě jistých a zasloužených 100%!

27. října 2010
plakát filmu
70 %

*Expendables*

Tak mě, jako ženský, se nejvíc líbil pohled na ty pěkný, svalnatný chlapy a parádní bojové scény a to je taky bohužel jediné, co si z filmu odnesu... Děj o ničem, ale u akčňáků to toleruju. Jinak herecké výkony dobrý a hudba taky. Jo, a dostal mě tam Arnold :D U mě je to za 70% kvůli pěkným chlapům a skvělým bojovým scénám.

25. října 2010
plakát filmu
Rallye smrti
Death Race
90 %

*Death Race*

Povedený film, moc se mi líbil. Herecké obsazení na jedničku a soundtrack taky pěkný. Děj sice až příliš jednoduchý, ale co, u takovéhoto typu filmu stejně nečekáte nějakou hlubší myšlenku :) Musím dát zasloužených 90%.

25. října 2010
plakát filmu
Underworld: Evolution
Underworld: Evolution
100 %

*Underworld: Evolution*

Jak už jsem do svých názorů xkát psala, upíří filmy (ty dobrý), miluju, takže na Underworld: Evolution jsem se fakt těšila a nezklamal mě, naopak. Jinak mám ráda Kate, je to perfektní herečka. Děj zajímavý, herecké výkony pěkné, hudba opět paráda.

22. října 2010
plakát filmu
Underworld: Vzpoura Lycanů
Underworld: Rise of the Lycans
100 %

*Underworld: Rise of the Lycans*

Bill Nighy je podle mého názoru PAN herec a zahraje cokoliv, umí skvěle pobavit i postrašit a do celé této serie se hodí skvěle! Jinak film se mi moc líbil - zajímavý příběh, dobří herci a dobrý soundtrack.

22. října 2010
plakát filmu
Sex ve městě 2
Sex and the City 2
100 %

*Sex and the City 2*

Seriálu se to samozřejmě nevyrovná, ale co by jste taky chtěli?? Jednička i dvojka naprosto splňuje mé očekávání. Jde tady hlavně o módu a kamarádky, které módě naprosto podléhají. Za všech situací jsou stylové - ikdyž jedou na velbloudu! Až někde daleko, daleko za tím, se řeší nějaké jejich osobní problémy a to taky od tohoto typu filmů očekávám, vůbec né řešení nějakých velkých témat, ale zábavu a pokochání se na krasných šatičkách a botičkách a užít si osobnost každé ze čtyř dam. Jinak ja osobně mám nejraději Samanthu a v tomhle filmu mě opravdu bavila. Taky soudtrack byl vybrán celkem zdařile. Lokace nádherné, hlavně na "Novém Středním Východě". Děj byl o trošku pomalejší, než v jedničce, ale mě to nevadilo, film jsem si užila a určitě zase užiju. Jo a co se týče hereček, je jasné, že nikdo z nás nemládne, ale o to ve filmu přece jde, ikdyž je vám 52, můžete vypadat na 40, a to, že tu někdo psal, že měly na sobě obrovské množství makeupu, no a? Mě to nevadilo a můžu říci, že kolikrát, když jdu venku po chodníku, koukají na mě daleko, daleko zmalovanější 15ky, což si myslim, že vypadá hůř. Prostě Carrie a spol. to sluší a slušet bude.

22. října 2010
plakát filmu
Tekken
Tekken
60 %

*Tekken*

Hru mám ráda, takže jsem samozřejmě byla strašně zvědavá na film a musím říct, že zklamaná nejsem. Čekala jsem od Tekkena mnohem mnohem míň, takže mě celkem i překvapilo, že měl i celkem dobrý děj a příběh. Jinak, já osobně bych uvítala ještě více postav a více bojů v aréně.

21. října 2010