avatar uživatele

Klarisek

Jméno
Klára
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Doba ledová 2 - Obleva
Ice Age: The Meltdown
90 %

Viděla jsem i první díl a tenhle film se mi opravdu hodně líbil. Až na ten začátek. Ten se mi zdál trochu přitažený za vlasy. Ale zbytek filmu už stál za vidění. Byly tam i docela dobré hlášky. A ta veverka, ta neměla chybu. Takže celkově to byl vynikající kreslený film.

30. dubna 2006
plakát filmu
Legenda o Zorrovi
Legend of Zorro, The
80 %

Jediná věc, která mi na tomhle filmu vadila, byla hudba, která hrála v pozadí po celou dobu filmu. Připadala mi pořád stejná. Možná, že je to tak u většiny filmů, ale jen u tohohle jsem si toho všimla. Jinak se mi ten film docela líbil. Cathrine Zeta-Jones a Antonio Banderas se do těch rolí skvěle hodí.

22. dubna 2006
plakát filmu
Space Jam
Space Jam
90 %

Tenhle film patří mezi moje hodně oblíbené filmy. Bugse Bunnyho a ostatní Disneyho postavičky mám opravdu ráda. Viděla jsem ho už nejméně milionkrát, ale stejně se vždycky těším, když ho mají dávat v televizi. Je prostě neuvěřitelný.

20. dubna 2006
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
100 %

To byl naprosto úžasný film. Je to příběh plný dobrodružství ale i humoru. Herecké obsazení je vynikající. Johny Depp a spol. to zahráli opravdu dobře. Moc se mi líbily i kostýmy. Viděla jsem bonusové materiály a dívat se, jak to všechno vznikalo, je úžasné. Takže pokud jste to ještě neviděli, a vás určitě nebude mnoho, vřele doporučuji.

17. dubna 2006
plakát filmu
Manituova bota
Schuh des Manitu, Der
90 %

Tenhle film jsem viděla zrovna nedávno. Nadabovaný do češtiny i v originále v němčině. A musím říct, že originál je lepší. Herci jsou jednoduše úžasní a skvěle umí měnit hlasy. Jestli budete mít někdy možnost a umíte alespoň trochu německy, tak se na něj podívejte. Nemá to chybu.

14. dubna 2006
plakát filmu
Den poté
The Day After Tomorrow
90 %

Po shlédnutí tohoto filmu si asi každý musí položit pár otázek. Je to vůbec možné? Stane se to i ve skutečnosti? A jestli ano, tak kdy? Jestli se to někdy stane, bude to jen naše vina (jak bylo řečeno ve filmu). Je to dobře zpracované téma. Důležitá je tam i rodina a že si lidé pomáhají, když se schyluje k nejhoršímu.

13. dubna 2006
plakát filmu
Mnichov
Munich
80 %

Právě jsem se vrátila z kina, tak doufám, že si pamatuju dost, abych mohla být objektivní. Na filmu jsem byla se školou. Většinou nechodíme na takové filmy, které by mě nějak zaujali. Ale tenhle ano. Až na ty scény, kdy se střílelo, krev tekla proudem a mrtvoly ležely jedna přes druhou, nebo výbuchy bomb, při kterých polovina lidí v sále na sedačkách nadskočila, se mi film líbil. Pokud na něj chcete jít, jen doporučuji.

12. dubna 2006
plakát filmu
Slavíci v kleci
Choristes, Les
80 %

Tenhle film se mi opravdu hodně líbil. Byli jsme na něm se školou a docela mě překvapilo, že po dlouhé době vybrali něco, na co se dalo dívat. Francouzština jako jazyk se mi líbí. Nejdřív jsem se bála, protože francouzsky neumím, že mě to bude vyrušovat od čtení titulků, ale po pár minutách jsem si to už ani neuvědomovala.

12. dubna 2006
plakát filmu
Letec
Aviator, The
30 %

Tenhle film se mi vůbec nelíbil, a nejenom proto, že jsme na něm byli se školou. Názor nezměním, i když v něm hrál Leonardo Dicaprio. Letecké scény byly skvělé, ale jinak byl film o ničem. A ta scéna, kdy doktor popisuje v nemocnici jeho zranění? No fuj.

2. dubna 2006
plakát filmu
Aladin
Aladdin
80 %

Tenhle film jsem viděla už strašně dávno a moc se mi líbil. Mám ráda filmy od Disneyho. Četla jsem i knížku, ale v porovnání s filmem to není nic. Film je určen pro menší diváky, ale myslím, že i strarší by se na něj mohli podívat.

2. dubna 2006
plakát filmu
Charlieho andílci: Na plný pecky
Charlie's Angels: Full Throttle
60 %

Musím říct, že předcházející film byl lepší. O hodně. Ale tak to někdy bývá. První film nasadí vysokou laťku a ten další už za moc nestojí. Ale dívala jsem se až do konce. Doufala jsem, že mě něco zaujme, abych změnila názor, ale nic zajímavého se neodehrálo. V Americe to byl možná trhák roku, u mě ale moc nezabodoval.

31. března 2006
plakát filmu
Super Size Me
Super Size Me
90 %

Tenhle dokument se mi hodně líbil. Ukazuje realitu. Ne jako v amerických filmech, kde jsou všichni krásní, hubení a bohatí. Hubení obzvlášť. Takhle to dopadá, když někdo neumí vařit, chodí jíst ven. A podle mě je McDonald ta nejhorší varianta stravování.

30. března 2006
plakát filmu
Růžový panter
Pink Panther, The
100 %

Růžový panter patří mezi ty nejlepší filmy, jaké jsem v poslední době viděla. Smála jsem se od začátku až do konce. Nemůžu říct, co se mi líbilo nejvíc, to by trvalo věčnost. Steve Martin to zahrál opravdu skvěle. Jeho angličtina s francouzským přízvukem je geniální. Jean Reno nám trochu zestárl, ale pořád je to skvělý herec.

21. března 2006
plakát filmu
Godzilla
Godzilla
80 %

Film Godzilla se mi opravdu hodně líbil, i přes nějaké výhrady. Tohle téma je už trochu ohrané. Nejprve je Amerika v nebezpečí, potom všechno bravurně zvládne a celý svět jí tleská a obdivuje, jak je skvělá. Ale Jean Reno zahrál svou roli opravdu skvěle.

9. března 2006
plakát filmu
Holka na roztrhání
Sweet Home Alabama
100 %

Tenhle film, i když jsem ho viděla v němčině, patří mezi moje nejoblíbenější. Ale musím říct, že původní název, který je Sweet home Alabama, se mi líbí mnohem víc než ten náš. Reese Witherspoon se do té role skvěle hodí a podle mě je to dobrá herečka.

9. března 2006
plakát filmu
Jak ztratit kluka v 10 dnech
How To Lose a Guy in 10 Days
90 %

Opravdu hodně povedený film. Ani by mě nenapadlo, že existuje tolik způsobů, jak dohnat kluka k šílenství. Ale nakonec to stejně dopadlo dobře. Mám ráda romantické komedie.

9. března 2006
plakát filmu
90 %

Na film jsem se dívala už docela dávno, a ne jenom jednou. A musím říct, že se jim docela povedl. Takový normální nízkorozpočtový film. Ale nejlepší jsou tam stejně ninja kočky, co ovládají kung-fu.

9. března 2006
plakát filmu
101 dalmatinů
101 Dalmatians
90 %

Je to už docela dávno, co jsem tenhle film viděla. A musím říct, že se mi líbil. Je jako stvořený pro hezký večer, když nemáte zrovna co na práci. Je určený spíš pro menší diváky, ale člověk se na to může podívat v každém věku.

8. března 2006
plakát filmu
102 dalmatinů
102 Dalmatians
80 %

Tenhle film se mi docela líbil. I když musím říct, že ten první byl o trošku lepší. Ale je to už dávno, co jsem ho viděla. Ať si každý udělá vlastní názor a podívá se na něj. Je to bezva rodinný film, plný roztomilých zvířátek, nejenom psů.

8. března 2006
plakát filmu
Addamsova rodina
Addams Family, The
80 %

Tenhle film se mi docela líbil. Adamsovi nejsou zrovna příkladem typické americké rodiny. Ale jsou sví a to se mi na nich líbí. Ale za příbuzné bych je mít nechtěla. A kdo by taky chtěl.

8. března 2006
plakát filmu
Addamsova rodina 2
Addams Family Values
70 %

Upřímně musím říct, že předcházející film se mi líbil víc. Tenhle mě ničím neoslovil. Čekala jsem, že když se povedl první, tak s druhým to nebude jinak. Byla jsem docela zklamaná. Dalo by se říct, že to bylo o ničem.

8. března 2006
plakát filmu
Blafuj jako Beckham
Bend It Like Beckham
50 %

Na odreagování po těžkém dni je tenhle film docela dobrý. Ale pokud nemáte zrovna náladu na bandu spocených holek, co se na hřišti honí za míčem, tak byste měli dát ruce pryč.

8. března 2006
plakát filmu
Bulšit
Not Another Teen Movie
30 %

Díky, ale myslím, že jednou mi to bohatě stačilo. To byla snad ta nejhorší teenagerovská komedie, jakou jsem kdy v životě viděla a jakou snad kdy kdo natočil. Slátanina všeho, co je napadlo.

8. března 2006
plakát filmu
Charlieho andílci
Charlie's Angels
80 %

Tenhle film se mi opravdu hodně líbil. Taky konečně jednou zapojili do pořádné akce i holky. Už mi pomalu začínalo vadit, že se ve filmech perou jenom chlapi, jako by na to holky neměly. Když chceme dokážeme všechno.

8. března 2006
plakát filmu
Armageddon
Armageddon
70 %

Tenhle film jsem viděla už tolikrát (a nejenom z vlastní iniciativy), že se mi už pomalu začíná ohrávat. Amerika zachrání svět a všichni jí jsou za to vděční. A můj názor nezmění ani jinak skvělý herec Bruce Willis a vždy okouzlující Ben Affleck.

2. března 2006