Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

@ vyhledává filmy pro pěkné odkazy.

Esgalnor
redaktor
12.6.2017 / 18:13:14 (před 5 týdny)

Podobné uživatelské diskuze fungují i na jiných filmových databázích, proto si říkám, jak by asi výsledky mohly dopadnout na Kfilmu, kde se pohybuje zase o něco jiný okruh uživatelů. A proč tedy nezaložit kfilmácký souboj filmů?

Pravidla a systém: Začneme rokem 1970 (jakmile dojdeme k současnosti, půjdeme zase od tohoto roku zpátky až k počátkům filmu) - každé kolo bude nominováno 15 filmů z daného roku na základě obecné popularity, hodnocení a dalších faktorů (nominaci můžete navrhnout i vy, třeba k vám bude přihlédnuto :)). Každý má poté k dispozici celkem 3 hlasy, se kterými může naložit, jak je mu libo - napálit je všechny jednomu kousku nebo je poctivě rozdělit, je to na vás (a nemusíte udělit všechny body naráz, klidně si můžete bod, dva nechat na později a před koncem kola provést zvrat v průběhu). Hlasujte přes klasický příspěvek do fóra :)

Po odhlasované dekádě se mezi sebou utkají první tři filmy každého roku ve velkém souboji dekády, kdy bude hlasování rozloženo do dvou semifinálových kol po patnácti snímcích, kdy z každého postoupí prvních pět do velkého finále.
(velkou inspirací pro pravidla mi byla Filmová řežba pro pamětníky z ČSFD)

Hlasování bude probíhat každé týden od pondělí 18:00 do pondělí 17:00

Postupující z jednotlivých let:

1970 - 1. místo: MASH, 2. místo: Pane, vy jste vdova!, 3. místo: Hogo Fogo Homolka
1971 - 1. místo: Mechanický pomeranč, 2. místo: Dívka na koštěti, 3. místo: Diamanty jsou věčné
1972 - 1. místo: Kmotr, 2. místo: Nebožtíci přejí lásce, 3. místo: Solaris
1973 - 1. místo: Vymítač ďábla, 2. místo: Motýlek, 3. místo: Noc na Karlštejně
1974 - 1. místo: Skleněné peklo, 2. místo: Kmotr II, 3. místo: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Nominace pro rok 1975 (17. 7. - 24. 7.)
Barry Lyndon
Láska a smrt
Tři dny Kondora
Přelet nad kukaččím hnízdem 3
Čelisti 2
Páni kluci
Monty Python a Svatý Grál 2
Můj brácha má prima bráchu
Návrat Růžového Pantera 2
Šimon a Matouš
Šimon a Matouš jedou na rivieru
Návrat sedmé roty
Holka na zabití
Saló aneb 120 dnů sodomy
Psí odpoledne

Hlasovali: Esgalnor (3), Balthazar6 (3), Fruiko (3)

Esgalnor
Editováno: 41x | Naposledy: 19.7.2017 / 20:33:07
Esgalnor
redaktor
12.6.2017 / 18:14:28 (před 5 týdny)

Tak ke startu a jako názorný příklad hlasování dávám svý tři hlasy Janžurce z Pane, vy jste vdova (a přiznám se, viděl jsem z tohoto roku jen 3 filmy, takže ten výběr 15 byl složitý :D)

Esgalnor
Fruiko
boss nejvyšší
12.6.2017 / 18:57:00 (před 5 týdny)

Bože, mi tam není vyloženě nic sympatický. :-)

Nemusím umět vařit, abych poznal, že to co jím se nedá pozřít. Platí to i o filmech.
Esgalnor
redaktor
12.6.2017 / 19:14:56 (před 5 týdny)

Fruiko napsal(a):

Bože, mi tam není vyloženě nic sympatický. :-)

No při tom výběru jsem zjistil, že to je fakt šíleně prázdnej rok, přitom hned další roky jsou věci jako Mechanický pomeranč, Kmotr nebo Vymítač ďábla... Tak na rozjezd něco nudnějšího asi, no :D

Esgalnor
Atticus
redaktor
12.6.2017 / 19:26:26 (před 5 týdny)

Esgalnor napsal(a):

No při tom výběru jsem zjistil, že to je fakt šíleně prázdnej rok, přitom hned další roky jsou věci jako Mechanický pomeranč, Kmotr nebo Vymítač ďábla... Tak na rozjezd něco nudnějšího asi, no :D

Já se strašně omlouvám, ale jsem v práci 11 hodin a usínám a málo mi to myslí :D Mám hlasovat tady příspěvkem a nebo ti to poslat do zprávy? Díky!

Filmy jsou jako lidé. Několik jich miluješ, některé máš rád, jiné ignoruješ a pár jich nenávidíš.
Esgalnor
redaktor
12.6.2017 / 19:36:20 (před 5 týdny)

Atticus napsal(a):

Já se strašně omlouvám, ale jsem v práci 11 hodin a usínám a málo mi to myslí :D Mám hlasovat tady příspěvkem a nebo ti to poslat do zprávy? Díky!

Sem příspěvkem, připíšu to do pravidel :) :D

Esgalnor
Fruiko
boss nejvyšší
12.6.2017 / 19:43:45 (před 5 týdny)

Flákni tam 3 pro Mash, ale radost z toho nemám. :-D

Nemusím umět vařit, abych poznal, že to co jím se nedá pozřít. Platí to i o filmech.
Esgalnor
redaktor
12.6.2017 / 20:58:44 (před 5 týdny)

Fruiko napsal(a):

Flákni tam 3 pro Mash, ale radost z toho nemám. :-D

Je to tam :)

Esgalnor
Atticus
redaktor
13.6.2017 / 11:07:20 (před 5 týdny)

No, taky jsem toho moc neviděl :D Musím si doplnit znalosti. Dej mi prosím jeden bod k Četník ve výslužbě a dva body k Hogo fogo Homolka.. Díkes ;)

Filmy jsou jako lidé. Několik jich miluješ, některé máš rád, jiné ignoruješ a pár jich nenávidíš.
Janca.W
redaktor
13.6.2017 / 12:47:55 (před 5 týdny)

Jé, tak tohle mě bude bavit, díky moc za skvělý nápad! Akorát to zase nevyhnutelně směřuje k napěchování již tak naditého seznamu filmů, které chci vidět. Ale ono je pořád lepší mít velký výběr, než nevědět co si pustit :)

Tak jo, své hlasy dělím následovně:
Ucho 2
MASH 1