Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

@ vyhledává filmy pro pěkné odkazy.

michelleczsp
uživatel
26.1.2017 / 19:18:23 (před 38 týdny)

Řekla bych, že trailer k filmu vůbec nepatří... hlavně proto, že hlavní roli má hrát Chloe Grace Moretz. Je to spíš sestříhané z Teen wolf (fan made).

Micuda98
redaktor
26.1.2017 / 19:24:15 (před 38 týdny)

michelleczsp napsal(a):

Řekla bych, že trailer k filmu vůbec nepatří... hlavně proto, že hlavní roli má hrát Chloe Grace Moretz. Je to spíš sestříhané z Teen wolf (fan made).

Vypadá to tak, navíc na IMDb nejsou žádné informace o filmu, takže asi tento rok nebude.

Toto je můj osobní názor, který nikomu nevnucuji.
vjera
redaktor
26.1.2017 / 20:02:07 (před 38 týdny)

Hlavní roli bude hrát někdo jiný, Moretz od filmu odešla.

Micuda98
redaktor
26.1.2017 / 20:05:44 (před 38 týdny)

vjera napsal(a):

Tu jsem z obsazení odebral. Asi důvod proč je film u ledu.

Toto je můj osobní názor, který nikomu nevnucuji.
michelleczsp
uživatel
26.1.2017 / 20:50:37 (před 38 týdny)

vjera napsal(a):

To jsem ani nevěděla, no uvidíme, každopádně taky nevěřím, že to bude ještě letos.

Vlče
uživatel
25.8.2017 / 18:48:49 (před 8 týdny)

Dračí princ - je zde špatně jméno hrdinky - Yaroslava je její sestra, ona je Miroslava, tady jsem našla celý popisek:
Zlý drak unese princeznu Miroslavu uprostřed svatby a uvězní ji na hradě, který stojí na opuštěném ostrově. Princezna přijde o všechno – svou rodinu, přátele i ženicha. Jediné, co jí zbylo, je život v kleci a pravidelné setkání se záhadným mladíkem jménem Arman... jenže co je Arman zač a jak se dostal na drakův opuštěný ostrov? Pravdu se Miroslava dozvídá až příliš pozdě. Láska k dračímu princi je hořká a strašidelná.

Janca.W
redaktor
25.8.2017 / 19:05:50 (před 8 týdny)

Vlče napsal(a):

Dračí princ - je zde špatně jméno hrdinky - Yaroslava je její sestra, ona je Miroslava, tady jsem našla celý popisek:
Zlý drak unese princeznu Miroslavu uprostřed svatby a uvězní ji na hradě, který stojí na opuštěném ostrově. Princezna přijde o všechno – svou rodinu, přátele i ženicha. Jediné, co jí zbylo, je život v kleci a pravidelné setkání se záhadným mladíkem jménem Arman... jenže co je Arman zač a jak se dostal na drakův opuštěný ostrov? Pravdu se Miroslava dozvídá až příliš pozdě. Láska k dračímu princi je hořká a strašidelná.

Díky za upozornění, opraveno.

m.abrams
uživatel
24.9.2017 / 13:59:09 (před 4 týdny)

Prosím o úpravu roku výroby, u filmu Eaten Alive. Není to rok 1977, ale rok 1976.

Janca.W
redaktor
24.9.2017 / 14:13:11 (před 4 týdny)

m.abrams napsal(a):

Prosím o úpravu roku výroby, u filmu Eaten Alive. Není to rok 1977, ale rok 1976.

Opraveno, díky.