home
Zvíře

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Zvíře v obchoďáku

Dobrá francozská komedie. Belmondo ve dvojroli je mužně i nemužně kouzelný. Dobře režírovaná, dobře napsaná a dobře zahraná.

3. ledna 2014
avatar uživatele
80 %

Raquel Welch

Je to zábavná komedie z prostředí filmových kaskadérů s jedinečným Jean Paul Belmondem, jehož dvojrole a akrobatické akce pobaví.

6. dubna 2013
avatar uživatele
100 %

Nejlepší,nejlepší,nejlepší a znovu říkám nejlepší..Ani na chvíli jsem se nepřestal smát..Prostě nejúžasnější film,který jen znám..A vůbec nelituju toho,že si ho pouštím pořád dokola..Směju se u něj vždycky..Tenhle film mi vždycky spraví náladu a to o nějakém filmu můžu říct jen velmi málo...

4. července 2009
avatar uživatele
70 %

kuře

než jsem film viděla byli mi předváděny a předříkávány různé pasáže z tohoto filmu.Tak sem se na to koukla.Vůbec se nedivím lidem co říkají že je tohle jejich nejoblíbenější film, protože to bylo něco neskutečného....celou dobu sem se bavila...a komu se to nelíbí, ten ví co může.....

16. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Zvíře

Film mého dětství. Pamatuju si , jak jsme na něj koukali celá rodina. Dokonalý Belmondo, dokonalá dvojrole. Zlatá éra francouského filmu......Legrace, vtip, napětí, akce. Film mého dětství, který i po létech vykouzlí úsměv na tváři.

8. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Belmondo je opravdu v parádní formě. Jeho dvojrole patří vůbec mezi nejlepší v kariéře a v každé ze dvou podob se překonává. Jako teplý herec Bruno je skvělý a jeho interpretace mentálně postiženého v roli Mika je geniální. Výtečná komedie s neuvěřitelnou porcí legendárních hlášek, sexy Raquel Welch a Belmondem na vrcholu. Ani po desáté jsem se nenudil a nemám potřebu ubírat na hodnocení.

22. července 2008
avatar uživatele
80 %

Jean-Paul Belmondo

Tak tohle je naprostá klasika. Neodolatelný, chytrý, komický svůdník ve špičkové formě, ano Jean-Paul. Dokáže zahrát snad všechny role a tohle je můj jeho druhý nejoblíbenější film. Jediné co mě trošičku mrzí je, že film je postaven pouze na něm, kdyby ostatní herci nebyli vidět, měl by stále stejnou úroveň. No závěrem můžu pouze zatlačit slzu, protože se mi stále nedaří film sehnat na DVD...

5. června 2008
avatar uživatele
Lafi
...
100 %

Bruno Ferrari

Zase jedna dvojrole pro Jean-Paula Belmonda! Místo chudinky spisovatele Merlina je tu smolař, kaskadér Mike a namísto šílence se zářícím úsměvem Boba, role Bruna Ferrariho! Styl Clauda Zidiho je opravdu zřetelný (to samé dýchá z Křidýlka nebo stehýnka nebo z Jeden hot a druhý čehý), ale to ani v nejmenším neznamená, že by byl špatný! Proč se mu asi říká nástupce Gérarda Ouryho!? Navíc role, kde Belmondo předstírá mentálně narušeného, aby mu zůstal invalidní důchod je zřejmě to, co si s oblibou zkoušel v realitě v dobách mládí a historka, kterou taky nechal okořenit svoji biografii.

30. října 2007
avatar uživatele
90 %

Film jsem už viděla tolikrát, a pořád mě skvěle baví. Naprosto souhlasím s tím, že nuda nemá žádnou šanci.

19. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Belmondo ve vrcholné formě a navíc ve dvojí porci. jeho Bruno Ferrari je tvor naprosto dokonalý a jeho hláška: "Ženská, no fuj!" nesmrtelná. Jean Paul je tu prezentován ještě jako správný rošťák, film má šťávu a švih.. nuda tu moc místa nemá.

10. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

zvíře

Jedna z nejlepších Belmondových komedií, co jsem viděla, rozhodně můžu doporučit všem, co si na starší francouzské filmy potrpí. Tento sem už viděla asi dvacetkrát a pořád mě neomrzel.

11. března 2007