home
Ztracené město (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Klid

lehká odychovka bez velkého přemýšlení

21. února 2017
avatar uživatele
70 %

Co zase máte s tím hodnocením? Njn, tak bylo to takový lehce jednoduchý, ale zaplavený svět tu byl udělaný dobře, postavy dělaly co mají...mně se to líbilo:-) Hledání artefaktu připomínalo Lovce pokladů či Indiho (kopírovalo), ústřední myšlenka filmu, že hledaný artefakt zastaví další zaplavování zbylého světa je hodně sci-fi, ale to přece nevadí:-) Pro mě to byl dobrodružný film a tak ho i beru:-)

25. listopadu 2012
avatar uživatele
0 %

Otřesné

Právě jsem dokoukal. Celou dobu jsem čekal, kdy se to zlepší, ale těžce jsem se zklamal. Naprosto nelogická zápletka, otřesné výkony - dá se vůbec říci herců? Film je naprostým zklamáním a jediné co mohu doporučit - rozhodně se na něj nedívejte. To raději tu hodinu a půl běžte třeba na procházku se psem.

31. března 2011
avatar uživatele
10 %

Jsem nenapravitelný optimista. Copak mě Nova už tolikrát nezklamala? A přesto se vždy znovu a znovu nechám navnadit upoutávkou ke zhlédnutí další... blbiny. To je i případ Ztraceného město, které se ukázalo jako nesmyslná slátanina kombinující prvky dobrodružného filmu se sci-fi. Ano, po označení komedie byste pátrali marně, přestože jiné než komické vyznění film nemá. Hloupoučký příběh o lovcích pokladů ve službách Vatikánu je praštěný sám o sobě. Navíc je doslova nacpán k prasknutí rádoby vědeckými bláboly o globálním oteplování, chybami s tím spojenými a akčními scénami, při kterých se vám klíží oči. Modlete se abyste usnuli před monstrózním grand finale, kdy zločiny spáchané herci, režisérem a hlavně scénáristy vyvrcholí.

18. července 2009