home
Zoom: Akademie pro superhrdiny

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Pre deti je to ako stvorené no pre starších vôbec nakoľko toto sa nedá radiť ani medzi rodinné komédie. Toto si už treba pozrieť fakt len z nudy popr. vytiahnúť niečo iné z filmotéky.

4. ledna 2011
avatar uživatele
0 %

Zoom

Taková plácanina o ničem, která je spíše určená dětem. Pokud vám není 10 nechápete o co jde. A čas se táhne a táhne. Nic na tom nevidím, ten nápad byl dobrý. To zpracování ale stálo tak trochu..no prostě ztráta času.

24. října 2009
avatar uživatele
20 %

Tak nevím pod jakým žánrem je tenhle film. Tipoval bych to na rodinnou komedii, ale nepřipadá mi, že by to byl film pro dospělé. Je to spíš moderní pohádka s Timem Allenem. Tim Allen do téhle role padne. Asi mu nejde nic jiného než rodinné filmy. Jestli se mi tady v tom filmu něco nezdá, tak je to Courteney Cox. Nepadne mi do téhle role. Spíš bych dal na její místo nějakou neznámou herečku. Film má občas i vtipné momenty aby zachránil jinak upadající film. To co je na tonhle filmu dobré jsou efety. Kvůli nim se dívate s unavenými oči na film. Kvůli tomu abyste viděli, jak Mega Boy zvětší svoje oči a hlavu nebo jak Princezna hází 5 tun tam a sem. Jen proto u mě není film na deseti procentech. Hodně mě zklamal i konec. Jak říkal kámoš s kterým jsem se na film díval, chyběla tam akce. Ve filmu vlastně jen vidíte jak se na konci vypořádají se zlem. Celý film jenom trénují a to je nuda. Jak už jsem psal, ve filmu jsou i vtipné momenty např. jak s létajícím talířem letí k bistru a objednávají si hamburgry a zmrzlinu. To je ale tak vše čím je film zajímavý. Z pohledu diváka 20 %.

10. března 2007