home
Zoolander

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Akosi neviem vytlačiť z hlavy tento film zo sekcie skvelých komédií. Mňa títo dvaja chlapíci svojou tuposťou dostali.

14. července 2013
avatar uživatele
0 %

Po tomto kousku mám chuť dát Another gay movie 10% za to, že jsem se u něj možná trochu pousmál. Úroveň je stejná, vypadá to stejně, snaží se to "bavit" stejně, herci a jejich obleky jsou stejné. Doufal jsem, že toto bude mít přinejmenším alespoň tak debilní obsah, že to nakonec bude zábava, ale když jeden aktér rozfláká ke konci filmu počítač s tím, že uvnitř objeví ty tajné složky, definitivně jsem si uvědomil, že je to jen debilní. Zoolander u mě snad definuje nový odpad, i když takovou důležitost mu dávám nerad. Vrchol Stillera je jen jeden - Tropická bouře, která musela být výsledkem uvědomění si podúrovně dosavadní kariéry a dosažením autorské vyspělosti. Ostatní filmy - a tento obzvlášť, od toho musím co nejvíce oddělit.

11. ledna 2011
avatar uživatele
40 %

Tohle podle mě už Stiller přehnal a Zoolandera osobně považuju za jeho nejhorší film. Uznávám, že zaměřit se na svět modelingu je dobrý nápad, ale děj nějak pokulhává, je to nemastné neslané, spíš než jednolitý film to připomíná řadu za sebou jdoucích gagů... A ať Stiller dělá co chce (přizve řadu známých tváří show byznysu, zinscenuje souboj modelů), nějak se mu to nedaří ukočírovat. To asi sám zjišťuje takže v polovině se jedná už jakoby o jiný film, Zoolander s Jeníčkem jsou najednou kámoši a snaha ukončit film je cítit snaha ukončit film co nejrychleji... Zkrátka propadák. O to víc se obávám plánovaného pokračování, větší naděje vkládám do Cohenova Brüna, který by měl být skutečnou komedií.

6. června 2009
avatar uživatele
80 %

Tak tohle žeru

Nádherně ujetý film. Těm dvěma to vážně spolu svědčí! Samozřejmě mě ovlivňuje i fakt, že Owen Wilson je pro mě (stařenku) k sežrání, nicméně Stillerův humor mě velice baví. Ano, asi je to slaboduché, ale velice, převelice zábavné.

20. května 2009
avatar uživatele
100 %

Zoolander

Komedie ze světa modelinku a hlavně prachů kolem něj... celkem příjemné nahlídnutí do světa kde výzor znamená více než IQ ale kde se za TO skutečně dobře platí (; Super výkony Bena i Owena no určitě suprovejší jsou kreace a hlavně "duchaplné hlášky"... prostě komedie jak má být ... nechybí ani ženský... cool scena pohled MAGNUM (O;

15. května 2009
avatar uživatele
50 %

Tohle asi nemůže myslet Ben Stiller zcela vážně. Filmů, které sám režíroval, moc není, ale skoro vždy v nich asistuje jen on a Zoolander je ten samý případ. Jeho nápad tentokrát mi přijde originální, ovšem nápad se dal v rukách jiného režiséra využít určitě mnohem líp. Nápad o námětu ze světa modelingu jsem si představoval krapet jinak. Pořád jako komedii, nebo aspoň dramatickou komedii, ale vše je neuvěřitelně zneužito zápletkou hned ze začátku. Když vidíte úplně první scénu, nemůže vás ani napadnout, že půjde o modeling, alespoň ty, kteří si nečtou obsah, ale jakmile se ukázalo, oč tady vlastně jde, respektive, co tu vlastně Stiller pohledává, vše ztratilo svou úroveň. Kdyby příběh povídal o modelovi, který se jen snaží pouze o to se prosadit, udělat na občany dojem, jen by zkoušel něco nového a nakonec by vyhrál, uvažoval bych o přibližně 70ti procentech, ale když je do toho z části zapleten atentát a ještě se dozvíme, že všechny atentáty po celou historii prováděli modelové, dalo by se uvažovat o 60ti, ale to by si to nesměl film tolik kazit celou dobu. Na komedii mi tu scházely fórky a různé vtipy, u kterých bych se nemohl udržet, zdá se, že je s tím Stiller spokojen. Na to, že tu hrál modela a všichni byli naprosto nadšení z toho, jak se tu tváří, mi nedávalo vůbec smysl, co je na něm tak jiného. Vždyť takto se tváří pořád, jenom tu trochu zaváněl infantilností. Jako jeho protějšek, se Owen Wilson tedy zrovna moc nepředvedl. Myslím, že Stiller si potrpěl na modelskou vypatlanost, ale i když Wilson nosil paruku a tvářil frajeřil v jenom kuse, se mi tu zkrátka nelíbil. Jeho role nenapsali dobře, myslel jsem si, že bude s hrdinou soupeřit celou dobu, ale po jednom dialogu se všechno obrátilo v sloup. Od této chvíle se všechno změnilo, začalo být neuvěřitelně přímočaré a předposlední scéna to úplně celé zvorala. Zlo prohrálo a dobro zvítězilo strašně trapným způsobem (Čím se ten jeho pohled od ostatních lišil?). Když jsem nad tím viděl jásat i J. Voighta, už mi bylo filmu líto. Pak přišel konec, jež v takovémto podání přímo nenávidím.

15. května 2009
avatar uživatele
80 %

Winona Ryder

Je to pestrá komedie plná navoněných postaviček, které přece jenom mají určité kouzlo. Film je zábavný také tou spoustou celebrit v mini rolích.

5. května 2009
avatar uživatele
80 %

Páni. Koukám, že Zoolander musel být ve své době fakt něco úžasnýho. Obdivuju toho, kdo dokáže natočit něco, v čem si dělaj srandu úplně ze všeho a navíc je to vtipný. Většinou to dopadne jako strašná hovadina, kde se všichni ztrapňujou. No ono to ztrapňování tady taky je, ale při pohledu na Bena Stiller se nejde nesmát. Když jsem viděl jeho Tropickou bouři, nedokázal jsem si představit něco bláznivějšího, ale podle mě je to právě toto. Děj je tak přitroublý až to bolí. Žádný film by s tímhle dějem neměl šanci na úspěch, kdyby tam nebyly ty vtipy. Je to abnormálně uzpůsobeno humoru a ani se nebudu pokoušet vzpomenout, jak to bylo primitivní. To je ale přesně ono. Když vám servírují jeden skvostný vtip za druhým, nemáte pod návaly smíchu šanci dělat něco jiného, než je válení se po zemi. Já si tuto komedii dovoluji označit jako absolutní špičku. Můžete namítat, že podobným věcem se smějí jenom lidi bez většího vkusu, ale takových filmů je zkrátka potřeba a myslím, že se na ně s radostí koukne kdejaký zatrpklý kritik. Filmy s tímto obsahem mají jediné poslání a to pobavit, takže hledat nějaké nesrovnalosti a kýčovitosti může jenom ten největší rejpal. Módní průmysl mi byl velkou neznámou a taky možná díky tomu to bylo tak skvostné. Neznámé prostředí dokáže dělat divy. Hlavně jsem se těšil na Bena Stillera, a jak už jsem psal, on mě totálně odrovnal a to v dobrém slova smyslu. Roli dostal parádní a film patřil prakticky jenom jemu, není tedy dinu, že většinu vtipných scén obstaral on. Ben je klasický komediant a nedokážu si představit do jeho role někoho lepšího. Dalším překvapením je Owen Wilson, který už ve Starskym a Hutchovi ukázal, že se se Stillerem perfektně doplňují. Jeho postava Honzy vnesla do filmu svěží nádech a byl rovněž nepostradatelný. Prostě jedna z nejlepších komedií! PS: Když je vám do breku, je tu šašek v obleku. I když je to debil, krásou všechno přebil.

13. března 2009
avatar uživatele
100 %

Tak pri tomto filme som sa fakt schuti zasmial. Ben Stiller hral super, tiež mu fajn sekundoval Owen Wilson. Dobré hlášky a tak debilné ale srandovné scény že odporúčam tento film a vždy si ho rád pozriem...100%

14. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Wilson Stiler je dvojka která dohromady znamená ŠÍLENOST! Tohle je asi jeden z nejpitomějších filmů jaké sem kdy viděla, ale musím uznat, že to je vážně dobré! Prostě se musíte u toho řehtat.

20. prosince 2008

Ztřeštěnost :o)

A opět jeden film s dvojkou Wilson/Stiler v hlavních rolích. To už snad ani nejde jinak, než aby to opět byla super podívaná. Obzvlášť, když se režije ujal sám Ben Stiler. Spousta vtipů, totálních blbostí a manekýnů :oD

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Super

Tenhle film se mi strašně líbil. Hodně jsem se u něj nasmála a určitě ho můžu všem doporučit. Těším se, až ho zase uvidím.

17. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Zaujímavý komediálny film, ktorý ťaží najmä so spolupráce Bena Stillera s Owenom Willsonom. Táto dvojka dokáže vytiahnuť aj z toho najhoršieho scenáru skvelý film.

11. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Docela dobry film.Vlasne patry medzi moje oblubene filmy.Skvele herecke obsadeny vtipny čo viac by som chcel.

27. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Viděla jsem to jednou, a ráda bych to ještě viděla,ale .... Nějak to nikde nemůžu sehnat,ale mylsim že tenhle film byl tak jako good, aspoň mě to tak příjde... JAk sem si četla komenty - někomu to příjde jako něco trapnýho.. Jo dobře uznávám - občas to bylo fak šílený, ale přece jen ten film stál za to.. Myslim že bylo i obsazení good, a místo Bena Stillera by neudělal nikdo líp než on sám...... Prostě good ;)

3. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Hranice trapnost/vtip...

Jak si tak čtu předchozí názory, koukám, že jsou pěkně rozporuplný.... tak jste mě zmátli, že už ani nevím, jestli se mi to líbilo, nebo ne. Na jednu stranu to bylo fakt trapný, už jenom ten děj, potom taky část, kde se Dereck vrací domů, mi přišla naprosto hluchá, jednak některý rádoby "fórky" byly jako fakt přehnáný, to už přesahuje i rámec trapnosti a míří někam do oddělení hysterie.... Ovšem na straně druhé stojí dost dobrý výkon Bena Stillera, který se pro tuto roli hodil jako nikdo jiný. Některé jeho xichty jsem opravdu vydýchávala dost dlouho... Pak také několik povedených štěků, například z "kondomence" jsem nemohla, stejně jako z udiveného Jeníčkova: "Kam se ty složky poděli?" A ještě pár takovýchto momentů by možná stálo za zmínku, ovšem zhlédla jsem jednou a asi mi to stačilo, zatím nemám potřebu opakovat... Znám totiž na tucet mnohem lepších a "odtrapněných" komedií, takže si takhle...50%.

11. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Skvělá komedie. Někomu možná nesedne, ale já osobně ji stavím hned za nedostižitelné Žhavé výstřely. Místy naprosto dokonale stupidní humor se mi i tetokrát líbil. Podle mě se jedná o vrchol Bena Stilera, na jaký už žádným strašením po muzeích nedosáhne. Magnum - na to se nedá zapomenout. Každá minuta nacpaná vtipy a cameo rolemi. Tohle je jedna z nejlepších parodických komedií vůbec.

6. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Cool!!!Ben Stiller je skvělej a Owen Wilson byl jako Hanzel upe úžasnej,tenhle filmik se povedl..to módní prostředí bylo zajmavý:D

6. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Jak už bylo několikrát řečeno je to mega blbina ale sestsakramentsky zábavná. Stilerovi se podařilo do filmu dostat plno známých ksichtů (Billy Zane je fakt cool) a hlavně si udělat legraci ze všech klišé které jsou spojovány se světem modelingu, reklamy a šoubyznysu vůbec.

28. října 2007
avatar uživatele
80 %

Vtipnost této komedie spočívá především v totální blbosti hlavních hrdinů. Hlavně Ben Stiller i svým hereckým projevem vytváří naprosto kouzelně stupidní postavu. Nejde sice o jeden fór za druhým, ale některé místa jsou vtipná převelice: model školy pro děti, dovádění u benzínové pumpy, modeling mezi horníky, kondomence na hřbitově atd. V životě nejde jen o to být opravdu ale opravdu hezký, někdy je důležitější se od srdce zasmát, v čemž vám tento film jistě dobře poslouží.

10. října 2007
avatar uživatele
100 %

Další skvělá komedie z dílny Bena, který má přirozený talent pro takové filmy. Jen doufám, že se jich bude držet... Jinak ve filmu bylo super jeho kašlání :-D

16. července 2007
avatar uživatele
90 %

Sranda

Tak u tohohle filmu jsem se opravdu pobavila. Sice mi to chvilkama přišlo trapný, ale jinak to byla zábava. A herci hráli přesvědčivě ;-)

2. července 2007
avatar uživatele
70 %

No konina, ale celkem vtipná konina. Ani jsem se moc nenudila. Ben Stiller je pro tyhle role jak stvořený.. No a můj oblíbený Owen Wilson je také úžasný. U některých scén jsem se doslova kácela smíchy, ale pak přišli scény, které byly strašně nudné... Ani děj filmu není nijak ohromující, ale dívat se dá. Prostě taková průměrná komedie.. Ale za Owena Wilsona jsem ochotná dát i 70% :-)

28. června 2007

hh, no riadna blbost teda... =) ale clovek sa pri tom nasmeje. ked uz nie kvoli filmu, tak urcite aspon kvoli B.Stillerovi a O.Wilsnovi. ti dvaja spolu nemaju chybu :)

2. února 2007
avatar uživatele
50 %

No děj se dá popsat jako nic moc. Jediný proč sem shlídnul celej film bylo díky Benu Stillerovi a Owenu Nilsnovi. Nebejt tam tyhle dva tak to asi vypnu. Podle mě podprůměrnej film s pár vtipnýma scénkama.

23. ledna 2007
avatar uživatele
pb
...
80 %

no,je to zábavná podívaná,ale dokonalý to určitě neni.pobavila jsem se, a za týden už jsem na to úpně zapomněla. je to film na jeden večer, neni to takovej ten co si budete pamatovat ještě dlouho potom,o kterym byste mluvili a přemýšleli ještě dlouhou dobu. prostě se zasmějete, a tim to hasne. ale jenak dobrej film

17. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Svěží komedie z originálního prostředí se spoustou vtipných citací, cameo rolí a ztřeštěných momentů. Děj sice chvílemi trochu škobrtá, ale zato má ideální stopáž, takže se nuda neohlásila. A Magnum stojí za to :)

19. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Můj názor

Propadák, hrůza, prostě fiasko. Nechápu jak to mohl někdo pustit do kin. Někomu s opravdu nízkým vkusem to možná připadá směšné, ale vážně se jim divím. Věřte mi, nedívejte se na to.

5. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Od počátku filmu jsem měl dojem, že se bude jednat o další americkou (tady sice v koprodukci) megakravinu a užuž jsem se chystal film hned na začátku stopnout. ALE ještě štěstí, že jsem tak neudělal. Film mě zaujal hlavně neustálým štengrováním se hlavních modelů, a to hlavně v "disciplínách" ve filmech moc nevídaných. Následně jsem očekával stejné klišé podobných filmů, kdy dva hlavní hrdinové budou soupeřit až do konce, přičemž ten "kladnější" následně zvítězí. Ojoj, jaký byl můj omyl. Zlom přišel ve chvíli, kdy se oba do té doby rivalové spojili dohromady a film tak nabral tu správnou šťávu. I když lépe řečeno - tu správnější šťávu, protože do té doby jsem se i tak zasmál víc než dost. Takže nakonec se z této parodie (komedií to moc nazývat nechci) vyklubal výborný zábavný snímek, u kterého jsem se bavil od začátku do konce, a který mohu s klidem doporučit úplně každému, protože není tam ani sex, ani krev, ani romantika, ani akce, prostě něco mezi. Jedním slovem: výborná zábava

31. října 2006
avatar uživatele
60 %

Blbost

Moc jsem se u toho nebavil, děj byl chabý a asi jenom výkony herců za něco stály. I těch 60% je na tenhle film moc!

27. října 2006

Dabing

Zoolendera jako film přímo zbožňuju, co ale provedla nova s dabingem je nehoráznost!!! Kam se poděly ty vtipné hlasy, proč byla vyměněna kondomence za nefrolog a podobné!!! Zlaté HBO, byla jsem pěkně naštvaná!!!

26. října 2006
avatar uživatele
50 %

Tak tenhle film byl téměř naprostá ztráta času... Z naprosté většiny mně místo "vtipný" vytanulo na mysli "trapný". Pár světlých míst tam sice bylo, ale že by to byla nějaká extra super komedie, to říct nemůžu.

21. října 2006
avatar uživatele
50 %

esence zoo

Nestihla jsem ho úplně od začátku, ale rodina děsivá blbost, ale místy jsem se řezala jak pominutá. Zaslouží si pěkných pár % jako dobrá komedie. A hvězdičku premiérovi Malajsie a těm co film v Malajsii zakázali . Ač teď s odstupem času už snižuju na 50 % za 0 kulturní přínos je to řechtačka.

18. října 2006
avatar uživatele
70 %

:-)

Při prvních záběrech jsem byl trochu v rozpacích a říkal jsem si, jak to mohli mí kolegové tak vysoko hodnotit. Pak jsem pochopil. Je to neuvěřitelná kokotina, ale zatraceně zábavná, plná spousty hlášek. Z herců mě asi nejvíc rušil překvapivě výkon Bena Stillera, který to sice zrežíroval a vymyslel, ale hereckou roli nezvládl už tolik jako ostatní. Teď jsem si ještě vzpomněl na skvělého Bohdana Tůmu, který daboval Owena Wilsona. V reklamním spotu, kde vykládal o lásce ke kůžím svým jemně zbarveným hláskem, jsem vážně nemohl. Na závěr ještě nesmím zapomenout, že tak mega hvězdný kompars jste ještě neviděli. Zkrátka zase jednou solidní komedie.

16. října 2006
avatar uživatele
90 %

Dabing!!!

Po tom, co jsem film zhlédla (už snad po desáté) na nově, jsem byla nemile zaskočená novým dabingem... Proč to proboha dělají a vždycky šílenými hlasy i překlady úplně znehodnotí film? Ne, že bych se u včerejšého Zoolandera nenasmála, ale původní znění nebo první dabing jsou tisíckrát lepší a Jeníček pro mě bude vždycky Jeníček, ne Hansel...

15. října 2006
avatar uživatele
40 %

Zoolander

Hned od začátku bylo jasný, že tenhle film bude pěkně absurdní a stupidní. Je sice pravda, že u některých scén jsem se od srdce zasmála, ale co mě vždycky stoprocentně dostalo, byly nenapodobitelné a naprosto rozkošné výrazy Bena Stillera. Byl strašně roztomilý:) Ale kdo by mi tam vůbec nechyběl, tak to byla děsně protivná a ještě k tomu hůř vypadající postava Milly Jovovich. Ale jinak proti Mille nemám vůbec nic. Naopak! Myslím si, že je to dobrá herečka:)

15. října 2006
avatar uživatele
70 %

Malý mozek :-)

Dopředu jsem věděla, že to bude spíše stupidita, no a taky že jo:-). Osobně mám radši trošku inteligentnější humor a komedie, ale kupodivu se na to dalo dívat a film nebyl špatný. Místy to na mě bylo možná až moc, spíš se mi to zdálo trapné, ale docela jsem se bavila a nenudila jsem se, což je u komedií důležité. Takže jednoduchost odpuštěna :)...

15. října 2006
avatar uživatele
90 %

Wake me up, Before you go go

Good, Jeníček a Derek a Matilda....no proste bajo postavy, nejlepsi inteligence Dereka..Nebo Jeníčka když rozbil ten monitor......Jedním slovem "Že by reklama na CocaColu?" :D:D:D:D

15. října 2006
avatar uživatele
80 %

Magnum je nejlepší!

Jak to tak vypadá, stává se ze mě pomalu ale jistě fanoušek Bena Stillera. I když se k jeho filmům dostávám pozdě a až v televizi, daří se mu mě přesvědčit, že na jeho další komedii už asi do toho kina zajdu. Proč? Protože jsem se fakt smála, řechtala a tak všelijak podobně. Takže teď už stačí, aby Ben udělal do kamery Modrou ocel a nedej bože dokonce Magnun a směju se zas. Pro fanoušky či pro ty co neviděli, připomínám pro mě nej super scény - Wake Up na benzínce, manekýnský souboj soudcovaný Davidem Bowiem a nakonec happy end v centru pro děti, které neumějí moc číst!!!Prostě skvělý RELAX od všech závažných témat a přitom udělaný s nadhledem a chytře. Takže všem doporučuju a českým rádobyhvězdám bych to pouštěla povinně.

15. října 2006

Nuda!

Takhle stupidní film jsem už dlouho neviděla. Když jsem četla, že je to komedie, myslela jsem, že se aspoň zasměju, bohužel se tak nestalo. Jediné, co na tom bylo směšné byla trapnost děje

14. října 2006
avatar uživatele
90 %

Viva Zoolander...A Jeníček.

No tak tohle je komedie na zlepšení nálady jakse patří... Tenhle film jsem ukazovala už asi sedmi lidem, pokaždé jsem koukala s nima a vždycky jsem se bavila víc a víc. Když opomenu chvilkovou (možná i celkovou) stupiditu, určitě odpustím filmu už všechno ostatní, jestli je vůbec co, protože pohledy Bena i Owena jasně dokazují, co si film sám ze sebe dělá. Prostě jen srandu.
Když teď kdekoliv vidím hrát Owena, ať už je jeho role jakákoliv, vždycky si představím Jeníčka a třeba z dramatu mám rázem komedii.
Když kdekoliv vidím Duchovnyho, sleduju jeho ruce a kdekoliv vidím Stillera, čekám na jeho perfektní magnum.
jo a mimochodem - mýho dvouletýho brášku jsme hned po shlédnutí filmu naučili do foťáku udělat magnum... Stojí to za to!!!

26. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Zůůůůppprrrr

Zoolandr je opravdu povedená komedie, jen na ni musíte mít náladu a nesmíte se chtít dívat na film, u kterého se více či méně používá mozek. Báječná odpočinková komedie, prostě bláznivá komedie s Benem Stilerem.

25. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Cha Cha

ZOOLENDER mě opravdu pobavil.Sice tak stupidní děj jsem snad v životě neviděla,ale smát se bylo čemu.Takže pokud máte špatnou náladu a potřebujete si ji zlepšit tak určitě stojí za shlédnutí.Jinak nic moc.

15. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

5 slabik

Der-ek-Zoo-len-der.......je skutečně ukázkový blb. Ale jak to Ben Stiller sám zrežíroval a sám zahrál hlavní roli....vynikající...taky nezapomeňte na Owena Wilsona, ten dokáže zahrát uplnýho trotla (Hansel) ale také skvělou vážnou roli (Behind enemy lines), a taky ta vinikající výprava....zajistit, aby vám do filmu něco řekli Victoria Beckham, Donald Trump, Armani, Cuba Gooding, nebo David Bovie.....to chce mít dobrý styky. V tomto filmu jenom je velké mínus střih

24. července 2006
avatar uživatele
100 %

fakticky nejlepší film co kdy mohl v dílně Frat packu vzniknout!!!ty supr hlášky, xchichty, Gwen Stefani, Paris Hilton, Natalie Portman a hlavně Owen Wilson, Ben Stiler a Christine Taylor....fakt supr!!!!a ten námět by mě v životě nenapadl;o)

22. května 2006
avatar uživatele
90 %

Jeníček a ... Derek

Už když jsem stála u půjčovního pultu a držela film v ruce, bylo mi jasné, že si domů odnáším jednu z největších blbin, co v dějinách filmu vznikla... A měla jsem pravdu - Zoolander je opravdu skvělou blbinou...
Benu Stillerovi se už u tvorby námětu povedlo něco originálního. Svět hloupých modelů, kteří soutěží o to být nejlepšími, svět jedinečných postaviček, jejichž myšlení a jednání je rozhodně jiné, než normální. Výběr filmového partnera byl také dokonalý, protože Jeníčkův našpulený pohled nemohl předvést nikdo jiný tak skvěle jako Owen Wilson. A nakonec ty vedlejší role... Strávila jsem pěknou chvíli, než jsem spočítala všechny ty slavné osobnosti, které zde vystupují (např. Billy Zane, Gwen Stefani, Natalie Portman ad.).
Za originální pohledy, které Derekovi působily slávu, bych rozhodně udělila Benu Stillerovi cenu roku. (Spíš alespoň desetiletí.)

22. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Dvojice Ben Stiler a Owen Wilson je skvělá, kdekoliv spolu hrají, výsledek je vždy skvělý. A tato komedie je toho jasným důkazem.

23. března 2006
avatar uživatele
90 %

Bezvadné

Senzační komedie s Benem Stilerem a Owenem Wilsonem. Tyhle dva mám prostě strašně rád. A ještě když to celé Stiler i režíroval tak se není čemu divit, že je tam tolik skvělých scén. U kterých jsem se smál a smál. Perfektní tam je i Will Ferrel. :-)

5. března 2006

No tak vám teda nevim Ben Stiller to sice nehrál špatně ale ten film mi stačilo shlédnut jednou a už ho vidět nemusim. Ale žádnej propadák to rozhodně neni.

27. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Extra

Je to dost hustá komedie. Taková super kravinka se jen tak nevidí. Některý scény jsou vážně něco extra ;).

19. prosince 2005
avatar uživatele
wiky
...
70 %

no....

Tak tohle bylo něco - jak v tom dobrym tak v tom špatnym slovasmyslu. Byla to úplně strašná blbost, ale tak moc až to bylo i docela vtipný - nehledě nato, že tam hraje jedna z mých nejoblíbenějších amerických komických dvojicí - Ben Stiller a Owen Willson - sou to úplně skvělý paka. Owen na tý koloběžce - to když sem ho viděla tak sem myslela že prasknu smíchy. Byla to hodně velká kravina, ale já sem v tom hledala nějakej smysl třeba že to měla být ironický příběch o trapnosti soupeření (nejen toho) v modelingu nebo tak něco. Ale musim uznat, že při tomle filmu sem se hoooodně nasmála.

2. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Derek

Dobrý film. Čekal jsem, ale něco víc, protože jsem ho viděl až jako poslední z trojce S&H, Vybíjená a Zoolander. Slabší vtipy. Vypadá to jako, že skouší co svedou. No pravé totiž přichází až ve Vybíjené.

25. listopadu 2005
avatar uživatele
hani
...
10 %

Zoolander

Já mám Bena Stillera strašně ráda, a proto jsem se na to podívala. Bohužel, tohle byla ta největší blbost, která kdy vznikla! Myslím, že nejsem jediný zklamaný fanoušek.

24. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Haluska

Perfektna komedia s Benom Stilerom na ktorej sa moze clovek len zasmiat.Tie ich hlasky fakt stoja zato

23. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Tak tento film je sice naprosta kravina, ale za to me pobavil fakt neuveritelne moc...vzdycky me rozesmejou nelogicky veci a v tomhle filmu jich bylo az moc!doporucuji!i

23. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

bezva

Bezva, bezva, brezva fimm u kterého se natříská šíleně smíchy prostě je to suprová komedie a navíc tam hraje Owena Ben.

3. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Rulez

Ben Stiller je prostě špička! Ten ze sebe dokáže udělat kohokoliv! Tuhle roli zvládl na jedničku a film mě pořádně rozesmál...

30. října 2005
avatar uživatele
100 %

100%

Jelikož jsem ještě neviděl film s Benem Stillerem, který by se mi nelibyl tak i tomuto filmečku jsem samozdřejmě dal 100% . . . . . . V tomto filmečku mám pár scének který se mi brutálně zamlouvali, ale má i nějaký nudný pasáže, ale ty 100% tech tam je prostě moc a moc a moc . . . . . Můžu doporučit!!!!!

28. října 2005
avatar uživatele
40 %

Né zrovna povedené

Tenhle film se mi moc nelíbil, děj je hrozný. Owen Wilson se na modela celkem hodil, ale Ben Stiller mi tam fakt neseděl. Aspoň trochu pěkné podívané na Christine Taylor.

21. října 2005
avatar uživatele
80 %

Tak akorát

Tenhle film se mi částečně líbil a částečně mi přišel chvílemi nudný a švihlý.Ale švihlé filmy jsou většinou dobrým zdrojem zábavy.Obzvlášť, když v nich hraje Ben Stiller.

21. října 2005
avatar uživatele
Jim
...
100 %

Bezva

Tohle je vážně dobrá komedie. Sice v ní příliš velkou roli nehraje nějaký extra příběh, ale o to víc je v tom zábavy.

15. října 2005
avatar uživatele
90 %

Magnum

Tak tohle byla prostě bomba. Neříkám, že je to film, který by vás měl nějak duševně povznést, Zoolander vás má prostě a jednoduše pobavit a to se mu podle mě povedlo na výbornou. Dvojice Stiler-Wilson perlí jako ve většině filmů. Zajímavé je i zasazení do módní branže. Nejednou jsem skončil v křečích smíchu. Chápu, že se to nezalíbilo každému, ale mě tento humor padl přesně do noty. Derekovo "kuckání" když dělal s tátou bylo neskutčné, jen škoda, že jsem to neviděl v originále, i když český dabing se mi zdál dost kvalitní.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Kto zabil Kennedyho?

Ľudia z módnej brandže majú na starosti všetky vraždy významných ľudí (Lincoln, Kennedy ...). Neveríte, pozrite si film. Zoolander je komédia so svojským štýlom humoru, ktorú si pre seba aj zrežíroval sám Stiller. Ak by som mal porovnať druhú komédiu, kde sa stretli Owen a Stiller (Starsky a Hutch) tak sa viac prikláňam k Zoolanderovi. Bavil som sa (aj keď som sa neválal smiechom po zemi) ale bavil som sa celý film a to je čo povedať. Takže ak chcete vidieť ako vyzerá férovka v modelingu, ako sa dvaja modeli menia na opice za zvuku Overtury zo Space Odyssey, ako vyzerá očarujúci pohľad zvaný Magnum tak utekajte požičiať tento film, neoľutujete. Videl som ho v originále a je to zážitok.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:-)))))))

Tak pokud se opravdu chcete pobavit a zasmát číhněte se na tendle film zábavu vám určitě zaručí duo Stiller & Wilson. Přeji příjemnou zábavu. :-)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

příjemná komedie

Jakmile jsem se dozvěděl o režisérském počinu Ben Stillera začal jsem mít obavy o dalším filmu. Po dlouhém vnitřním přemlouvání jsem tento film viděl a byl jsem nesmírně potěšen.Skvělý příběh z prostředí módního mola, mi přijde velmi originální. Celkově má film plno skvělých míst, skvělou hudbu. Kde jinde uvidíte manekýna se smrtícím pohledem :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Sranda :o)

Já mám ráda všechny komedie s Benem Stillerem, ale tenhle je podle mě jeden z nejlepších. Skvělý hlášky a dobrý herci. U tohodle filmu se opravdu člověk zasměje. :o))))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Zoolander - božííí

Když sem ten film viděla poprví,ujížděla sem na Owenu Wilsonovi, ted už sem na tom líp, a stejně musim říct, že je to vynikajíci komedie, božíííí - řekla bych.
Hlášky, námět..dejme tomu, že tam sou i znaky jakési režisérovi geniality, Ben si to prostě umí zařídit, o hereckém zastoupení ani nemluvně. V tom filmu to sedí, všechno. Dokonale.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

...

bena stilera mám rád čím dál tím víc.. .zoolendera jsem viděl poprvý včera večer a msuim říct že jsem se fatk pobavil.. .je to suprová parodie na modelingovej průmysl, obsahuje super hlášky.. .prostě pohoda film :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Zoolander

Zoolander je výborná komedie,která těží hlavně ze sehrané ústřední dvojice Stiller-Wilson.Je tam spousto hodně povedených scén.Třeba ta, ve které spolu Stiller a Wilson soupeří,kdo si dokáže vyndat spoďáry z kalhot na módním molu.Jenom se mi opravdu hodně nelíbil konec.Je takový klasicky trapný.

Kdysi dávno