home
Zohan: Krycí jméno Kadeřník

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Potěš...

Výhodou Sandlerových filmů je to, že od nich absolutně nic nečekáte, takže si buď potvrdíte svůj předpoklad nebo jste naopak mile překvapeni, že to není až taková krávovina. U mě se Zohan zapsal bohužel do první kategorie. Je to až natolik přiblbé, že nemá cenu zabíhat do detailů. Fotbálek s kočkou budiž dostatečným příkladem. Zasmála jsem se jednou a sice existenci telefonní linky pro teroristy. Fakt se někomu líbí takový druhu "humoru"?

3. listopadu 2012
avatar uživatele
90 %

Super!

Upřímně čekala jsem něco horšího, ale nakonec jsem byla příjemně překvapena. Celý příběh se mi zalíbil a vůbec nelituji toho, že jsem si na tento film udělala čas! Doporučuji!

3. února 2010
avatar uživatele
100 %

Film nebyl zas tak špatný čekal jsem nějaký úchylný výjev, ale ono né. Dobré ztvárnění hrdiny..proč né?
Sice film kolísá nad propastí trapnosti, ale nidky do ní nespadne. Výborné herecké podání Adam Sandlera tomu ještě dodává. Možná se film zdá místy dost nechutný, ale možná v tom je jeho krása, kdo ví....

10. července 2009
avatar uživatele
40 %

no nevím

Teda na mě to moc nezapůsobilo, neříkám, že jsem se nezasmála, ale přišlo mi to úchylný. Tudíž jsme z toho v rozpacích. Čekala jsem od toho asi víc, hlavně od Adama, jeho výkon byl ok, ale prostě takový divný scénář...

26. června 2009
avatar uživatele
100 %

Film se mi líbil, byla jsem ráda, že jsem se na něj podívala. Adama Sendlera mám velice ráda a ještě více ráda mám filmy s ním. To je taky jeden z důvodů, proč jsem se podívala. Scény i hudební doprovod na jedničku a výkon herců ještě lepší!!!

24. června 2009
avatar uživatele
20 %

Tohle je asi nejhorší film s Adamem Sendlerem, kterej jsem videla. To byla taková kktina, že se na to ani divat nedalo. Fakt hnus!!

16. června 2009
avatar uživatele
80 %

Podarená komedia :) niektore z takychto uletených komedii v poslednej dobe sú o nicom ale tato sa celkom podarila :) aj ked miestami to bolo prehnane a vobec vtipne ale dalo sa to prekusnut.

29. května 2009
avatar uživatele
60 %

Rozkrok

Většinu filmu zabraly záběry na Sendlerův vycpaný rozkrok a jiné nechutnosti azbytek Izraelsko Palestinské vztahy.Jsou tam i dost dobré hlášky a legrační Izraelština. Dost jsem se zasmál i když to byl jen povrchní humor.

1. března 2009
avatar uživatele
60 %

To téma!

Tohle mohla být úplně super komedie, nebýt toho zaměření jen na jednu věc, a to sex. Jasně jsou to srandovní vtípky, ale ne když to mám na talíři celý film. Ale líbilo se mi, že si herci to převtělení do Izraelců a Palestinců očividně užívali – jejich přízvuk byl skvostný. Nejlepší byli samozřejmě Schneider a Sandler, oni jsou skvělá dvojka.

1. března 2009
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

No podle mě skvělá komedie kterou člověk ovšem musí brát hodně s rezervou. Mě se film hodně líbil. Skvělé hlášky, akce, vtip a děj. Adama Sandlera chvilkama až nešlo poznat. Já dávám určitě 100% protože podle mě si to film zaslouží.

22. února 2009
avatar uživatele
10 %

tragédie

Je to tragédie, dám tomu 10% jenom kvůli tomu, že tam hraje Sandler, který má všechny ostatní filmy naprosto špičkový a skvělý, ale tohle je tragédie .

19. února 2009
avatar uživatele
90 %

---Zohan-Krycí jméno kadeřník---

Opravdu šílená komedie skoro i parodie.Nejlepší ač jen v češtině ten dubing. Smál jsme se u tohohle opravdu hodně moc, ale před rodiči se cítíte trapně. :D Komedílním prvkům nahrávalo i oblečení Zohana, ale nejvíce vás rozesměje přístup k lidem-zvlášt ke starším dámám, a to jak vždy dobře řeší situace.Dobrý je že Zohan umí i nějaký bojový kousky a umí se postarat o akci. :D Film bych přirovnal k snímku Dostante agenta Smarta.--------------94%

5. února 2009

Zohan

Absolutně střelené, bezvadné, je to prostě perfektní, nemá to absolutně žádnou chybu. Takhle jsem se nesmál už hodně dlouho. vytáčení palestinské předvolby, útočící terorista s mačetou ochotný otevřeně diskutovat, fatuš chtějící prodávat boty, šumibublech. I když mi nejde do hlavy ten hummus. To je přeci řecké jídlo. Jinak jediné co musím vytknout je zase ten dabing. V originále měli všichni perfektní přízvuk a s českým dabingem to zní prostě hrozně blbě.

25. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

You Dont Mess with the Zohan

Adam Sandler zase pro jednou zazářil. Znovu komedie a znovu úplná blbost, ale myslím to v dobrém. Mám rád komedie a nevadí mi jakýkoliv druh humoru, takže jestli to je chytrý nebo stupidní humor, to je mi jedno. Kvalita tohodle filmu je celá postavená na tom, jak jí Adam Sandler zvláne, protože když bude slabý on, tak pak bude slabý celý film. Musím teda říct, že Adam to zvládl na jedničku a udělal z filmu výtečnou komedii. Mínusem je to, že tohle nepoberou všichni diváci, a tak pro jedny bude božský a pro druhé to bude strašná blbost, ale tohle už v Hollywoodu nikdo nezmění. O ostatních hercích nelze mluvit, protože buď nemají na to, aby dobře sekundovali Adamu Sandlerovi nebo je Sandler zastiňuje. Plus je to, že na scénáři se podílel, Judd Apatow, které sice nedělá mistrovské díla, ale ani žádné patlaniny. Režie také není špatná, ale režisér mohl dát větší prostor ostatním postavám. Ono dívat se celý film na jednoho herce už pak trochu nudí. Ovšem ty fórky, co ve filmu jsou tu nudu rychle zaženou. Je to dobrá lechce nadprůměrná komedie, která neurazí. Myslím, že Zohan může velice težká konkurence oproti jiným komediím roku 2008. A jak bych ho popsal jedním dechem? Praštěná komedie, která potěší 50 % diváku a zároveň skvělé herecké vystoupení Adama Sandlera. Dávám slibných 70 % a vzkazuju Sandlerovi: "Jen tak dál chlape!"

25. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Pane Bože!!! To byla teda pěkná blbost. Ale to myslím v dobrém, protože jsem se už dlouho takhle nanasmál. Teda smál jsem se spíš těm trapným scénám, kde to postavy řešily po svém. No... komedie jako vyšitá. Adam Sandler... no, kdo by se hodil víc do takovýhle role? Snad možná Ben Stiller, ale ten na tom neni ještě tak blbě jako Sandler. A to myslím taky v dobrém. Kde mám ve filmu najít originalitu? Asi to, že tvůrci udělali z hlavního hrdiny Supermana. Začátek vypadal fakt trapně, jako kdyby se to hrdinovi pouze zdálo, ale když se ukázalo, že je nezranitelnej, vyšroubuje jazykem šroub nebo dokáže během vteřiny rozložit zbraň, měl jsem na postavu úplně jiný pohled. Celej film byl vlastně o ničem. Příběh neuvěřitelně trapnej, víc infantilních scén, než si dokážete představit, jak už se pár kolegů zmínilo, nechápu, proč sem tahali nějaký šedesát let starý babizny, s kterýma tu ještě dokonce byly aférky... no hnus! Film mi dost připomínal nějakou parodii, sice né na nějaký film, ale stylem to tak vypadalo. Jako jo, když Phantom alias John Turturro, rozbil vejce a vypadlo z něj kuře, který potom vypil, parodovalo to Rockyho, ale to je tak všechno. Jo, Sandler se svým účesem a vousama vypadal jako Al Pacino. I když zrovna nemusim styl hudby, který film doprovázel, spoustu písniček se mi tu líbilo, tudíž soundtrack stojí za poslech. Zohan je tak trochu hodně přehnaná komedie, ani bych ji moc nedoporučoval, je to spíš jídlo na jedno sousto... podruhé bych se na film nemohl dívat. Na můj vkus to bylo fakt moc infantilní a nevtipné. I přes to všechno dám ale nejvyšší možnost.

20. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Jako co to bylo? Kdyby tam neojížděl ty staré babky tak by to ani nebylo vtipné, ikdyž nevím jestli to vlastně bylo víc vtipné nebo nechutné. Ten film byl teda dost přehnaný, ale je fakt že sem se takhle dlouho nezasmála:-) ale na tenhle film stačí iq tykve.

14. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Na tenhle film jsem se těšila i přes varování, že je to kravina. A bohužel musim říct, že to byla hodně velká kravina! Sice se u toho člověk docela dost zasměje, ale jinak teda bída. Adama Sandlera mam ráda, ale nevim proč musí hrát v tak blbejch filmech jako je tenhle nebo například Click.

10. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

heh

Lidi, to vám je taková ptákovina! :)) Od začátku to bylo jasný, takže jsem na to koukala s hoodně vysokým nadhledem a jenom si užívala tu střeštěnou jízdu. Občas to teda bylo už moc (prostě trapný!), ale vtipnej zbytek filmu to vyvážil. Adama Sandlera nemusím, ale za tohle má malé plus...ale nejvíc mě asi pobavil Rob Schneider s telefonem:D

10. listopadu 2008

Super film

Adam Sandler opět nezklamal :o) Bláznivá komedie, jejímž spoluautorem, producentem a hlavním hrdinou je AS snad nemohla dopadnout jinak než skvěle... Film, který rozhodně stojí za shlédnutí, pokud se vám líbí bláznivé věci :o)

2. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Nezpomenutelné

Tento film ve mě zanechá navždy dvě slova: Skrepy Coco. I když se jednalo o "předimenzovanou" komedii, tak jsem rád, že jsem to viděl a mohl jsem si u tohoto filmu odpočinout. Samozřejmě, že jsem se patřičně nasmál u různých scén, ale právě u hodně scén už ten humor byl trošku na hraně s trapností, ale budiž, je to přece komedie. Dal bych 65% ale to nejde, takže 70%

21. října 2008
avatar uživatele
100 %

You Don't Mess with the Zohan

´po krutých filmech se musí člověk optimisticky scelit a na TO slouží přesně tenhleten super snímek,,, neuvěřitelný Adam dokázal přesvědčivě zahrát všechno co se od něho vtéhle fakt povedené komedii očekávalo... no prostě ZOHAN (((;

15. října 2008
avatar uživatele
90 %

Kampak z ruchu reality...

Inu, dámám i pánům doporučuji návštěvu Zohanova kadeřnictví, legrace od počátku až do konce a děj kupodivu docela originální. Uznávám, že něco je tam vážně mírně přehnané, ale je-li správné rozpoložení, správný kolektiv, může to být oddechovka jako stvořená pro podvečer s přáteli.

8. října 2008
avatar uživatele
60 %

Emmanuelle Chriqui

Člověk se u filmu určitě několikrát pousměje, ale pochválit není vlastně co. Je to průměrná komedie dějem i humorem.

2. října 2008
avatar uživatele
100 %

kazdy ma svoj nazor,ale dat tomuto filmu 20 percent..no neviem..ved to bolo umenie urobit z tak vaznej temy taku super komediu. sandler sa z nova ukazal ako pan herec a ostatni tiez nezaostavali.vobec som nebol sklamany filmom,prave naopak,skvele som sa pobavil.

1. října 2008
avatar uživatele
90 %

Typicky Adam :)

Opet film s Adamem, moc sem se na nej tesil. Co se tyce deje tak ten byl pomerne slabsi i na komedie typu kde hraje Adam Sandler, jinak opet 100% vykon po herecke strance. A k tomu nazoru prede mnou. Tohle sou odpocinkove filmy komedie .. jde o to si to uzit a smat se, a ne byt hodinu v napeti a koukat do tmy jestli tam neco nevyskoci. Pokud na to nejsi tak se na ty filmy nedivej. A krom toho Sandler a spol. jsou aspon originalni narozdil od tveho temneho batmana rytire.

17. září 2008
avatar uživatele
20 %

Velmi suché...

...i přes velmi vysoký výskyt vody. Většina vtípků a kreací byla přehnaná a trapná, až na pár výjimek, které zvedly spolu s dobrým hereckým výkonem Adama Sandlera mé hodnocení na 20%, jinak by to byla jednoznačná 0. Bohužel musím říct, že je to jeden z nejhorších filmů, které jsem v poslední době viděl, proto jsem si hned po skončení musel spravit chuť a navštívit (již po druhé) Temného rytíře, který je oproti tomuto i většině jiných filmů opravdu grandiózně hexadecimální.

6. září 2008
avatar uživatele
100 %

Hafoooo

Tak tohle bylo fakt hafo , moc sranda , jsme se smála furt , hlavně ty hlášky prej teplucha ztoho jsme nemohla , fakt dobrý hlavně adam sendler tam byl uplně super

5. září 2008
avatar uživatele
70 %

Podle mě je to taková klasická, střeštěná, americká komedie. Příběh je dost ulítlý a trochu jednoduchý, ale film má jiné kvality. Především spoustu srandy, která opravdu stojí zato. A. Sendler to zahrál dobře, ale myslím, že hrál i lepší role. Nejvíce se mi na filmu líbily neuvěřitelně přemrštěné schpnosti Zohana, které byly skvělé. Jinak celkově to je velmi originální a některé hlášky z filmu vstoupí do historie, tj. skoro celá třída říká: Disco, Disco. Takže dávám 70%.

5. září 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělá blbost

I když je tento film téměř o ničem, musím uznat že jsem se strašně bavila a že už dlouho jsem nebyla na nějaké komedii, při které by se v jednom okamžiku zasmálo fakt celý kino.. (a že těch okamžiků bylo :D ) .. moc povedený, Sandler zahrál výborně...

2. září 2008
avatar uživatele
70 %

Když se Sandler utrhne ze řetězu, zákonitě to nebude komedie pro všechny. V Zohanovi se střídají geniální okamžiky s těmi hodně trapnými a jako celek nedává film moc smysl. První polovina jede ve slušném tempu a dokáža rozesmát, zatímco polovina druhá má tempo hodně rozhádané a Sandler v rytmu diska nabízí už jen to samé. Pro otrlejší a sandlerovce bude Zohan možná kultem jako Zooleder v nejsilnějších letech Stillera, pro ty ostatní jen nepříliš povedenou komedií, která opět ubírá něco z komerční aury jednoho z posledních 100 milionových komiků. Možná by přece jen nebyl špatný nápad, svést se na vlně charakternějších rolí, které Sandler poslední dobou předvíděl. Uvidíme, co bude dál.

4. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film je naprostá odpočinkovka. Přemýšlet se u toho opravdu nemusí, i když... Film řeší i věčný spor dvou národů: Izraelců a Palestinců. Kdyby si všichni pustili tenhle film, určitě by válčit přestali. Jako bonusem filmu jsou tu opět známé celebrity, které se ve filmu objevily. Na to je Sandler dobrej. Tady je asi největší star Mariah Carey, která zpívá americkou hymnu a velká škoda je, že je to jenom malý úryvek, protože hlas M.C. je opravdu skvostný.

4. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

ZOHAN!!!

Takže, naskytla se mi možnost vidět tento film a musím říct že je to super!!! :D Prostě super blbost. Sandler to skvěle zahrál. Takový nemožný hrdina. Nezbývá mi nic jiného než dát 100%!

23. června 2008