home
Zodiak / Zodiac

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Průměr

Byla jsem přesvědčena (podle chyby v TV programu), že tohle je verze, kde hraje Jake Gyllenhaal. Zhruba po hodině jsem čekání na něj vzdala a rozhodla se dokoukat film do konce. Neříkám, že jsem se vyloženě nudila, ale podruhé bych film vidět nemusela. Chybělo mi napětí, rychlejší spád a hlavně nějaká sympatická postava.

5. července 2011
avatar uživatele
100 %

The Zodiac

Názor na tento film i když jsem se na něj díval víckrát mám dost zmatený, člověk si při něm uvědomí, že takových psychopatů je mezi námi dost a daří se jim žijou a budou žít a na druhou stranu proč ? Musíme jim určite dávat nějakou motivaci něco co je vyživuje a taky příležitost,,, třeba scéna kdy nikdo neměl vycházet a předse se našli "rebelové" kteří nejen mařili pokus chytit ho, ale taky ohrožovali sami sebe... Je zvláštní že právě v Americe ( krajiná neomezených možností - podle mě i blbců ) se takový vrah nedostal do vězení,,, že by byl až takový génius, který by dokázal tahat tolik let novináře a policii za nos ?
Nebo je už dávno mrtvej, chycenej a někdo napodobuje jeho vraždy... těžko říct, ale nelíbí se mi hlavně TO, že vraždy se stávají čím dál víc větším hitem nejen pro filmy ale dokonce i pro školopovinné deti. Každý rodič by měl na sto procent vědět vše o svém dítěti, aby se nestávalo TO co je dnes docela běžné... vůbec by jsme TO do něj neřekli takový milý chlapeček a nakonec v sedmnáct podřeže půlku rodiny... dnes si lidi každý hledí svýho a pak TO tak vypadá,,, ZODIAC chtěl o sobě film ... já už vím o dvouch bude TO stačit jako útěcha nebo přijde další,,, herecké výkony vzhledem k faktu že je děj postaven do let minulých "hippie" byly úžasné a taky atmosféra,,, hlavní hrdina s neodmyslitelnou cigaretou mi přišel poněkud uťáplej tudíž jeho postava detektiva nabývala na tajemnosti a z celého filmu byla asi nejdůležitější manželka se synem.

15. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Hlavní role - herec ze seriálu Grey's Anatomy, jeho manželka z Prison Breaku, novinář z Lost...byla jsem pobavená:P
Teď k filmu...bylo to drsné. 'I like killing people because it is so much fun.' A když si člověk uvědomí, že ono to takhle podobně fakt bylo...a když si to ještě uvědomí u tohoto filmu, jelikož je fakt dobře pojatý...
Je fakt, že některé věci byly nevyvážené. Ale jako celek to působilo reálně, což je, aspoň si myslím, to hlavní...

27. října 2007
avatar uživatele
70 %

Vzhledem k velice nepohodlným sedačkám v našem kině byly tři hodiny VELKÝM utrpením, což mi možná kazí dojem z filmu. Iluze 70. let byla skvělá, herecký výkony... v rámci možností (upřímně, byly to nevýrazné postavy, takže ve své podstatě se ani nedalo co hrát), hudba (až na dobový písně) taky nic extra, sice myšlenka dobrá, přesto mi trošku vadilo (aniž bych sama chtěla, protože to je opravdovej život), že film neměl klasické vyústění ve stylu - vrah je zahradník, zavřem ho nebo zabijem. Měla jsem dojem neúplnosti... přesto 70%

12. září 2007