home
Zmeškaný hovor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Docela dobrý horor a podle mě to teda nekopírovalo Kruh, to je můj názor... Spojitost s Kruhem mě u filmu vůbec nenapadla. ( Ty nějaké názory tady... :-D Nevyjadřuju se radši... :-D )

28. července 2011
avatar uživatele
80 %

Konečně film od Miike Takashiho,který se soustředí spíš na budování hutné atmosféry,než na ukazování nejrůznějších amputací a vyhřezlých orgánů(nějaké "speciální efekty" si užijete i zde):-).Je fakt,že zápletka je možná trochu moc podobná Kruhu,i zde se moderní technologie stává přenašečem záhrobní nenávisti,ale to jenom dokazuje,že tohle téma ještě v japonských hororech zdaleka není vyčerpáno.Není to až tak strašidelné jako Kruh,ale stejně vám některé momenty pořádně zahrají na nervy.Pochválila bych i závěr,který je sympaticky nejednoznačný a asi si ten film budu muset pustit ještě jadnou,abych úplně pochopila,co tím chtěl autor říci.Neodpustím si jen jedno rýpnutí:Opravdu není moc věrohodné,že se hlavní hrdinka v momentě,kdy má podle předpovědi zemřít,vydá SAMA do opuštěné,polorozpadlé budovy bývalé nemocnice,kde byste se vyděsili k smrti i kdyby vás nehonila naštvaná mrtvola.A tak i když byla tahle sekvence působivá,člověk se nemohl ubránit pocitu,že je to strašně samoúčelné.

4. května 2008
avatar uživatele
70 %

Celkem dobré

Neodpustím si poznámku, ale číst některé názory je fakt sranda. No ale k věci, možná je to spojení nenávisti a kruhu, ale pořád lepší než americké slátaniny, které umí pouze kopírovat a ještě jim to musí japonec nařežírovat!! Tohle je v celku dobrý horor a svoji část příznivců si určitě najde.

14. prosince 2007
avatar uživatele
zava
...
0 %

kopíruje to kruch ti co to udělali

fakt ale fakt se mi to nelí bylo.uplně to kopíruje kruch jak te japonckej taky i ten americkej.fakt strašnej trapas!

9. června 2007
avatar uživatele
100 %

Zmeškaný hovor

Mě se tenhle typ filmů líbí, ráda se bojím, a Zmeškaný hovor se mi velmi zalíbil, v současné době patří k mým nejoblíbenějším hororům. Už sem viděla i druhý díl, první je sice lepší, ale druhý taky stojí za shlednutí. Nejvíc se mi líbí melodie mobilu, který znamená smrt.

13. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

zklamaní

Nepřišlo mi to nějak úchvatný, ale koukat se na to dalo...Navíc to není ani moc originální. Sem tam nějaký lekačky a morbidní smrti...navíc jsem moc nepochopila konec. Abych pravdu řekla, tak znám určitě lepší a kvalitnější horory než tenhle.

26. prosince 2006

je vidět, že každý má jiný názor. Mě se tenhle film líbil a autor názoru pode mnou asi má velkou kuráž, protože podle toho, co jsem četla, tak se dost nudil. Je sice fakt, že je to skoro o ničem, ale v některých sekvencích jsem se fakticky bála. Teď to možná vypadá, že se bojim i u pohádky, ale věřte mi, že já na horory koukám skoro denně, takže krapet otrlá jsem. Možná mi ten den jenom nebylo dobře nebo to bylo i atmosférou v pokoji, když jsem na to koukala (přeci jen dívat se na to v půl jedenáctý v noci asi nebyl nejlepší nápad) nebo fakt nevim. Jediný, co mi přišlo fakt trapný, byl ten konec, kdy tam ta holka brečela skrčená před tou mrtvolou a omlouvala se své matce, která už taky byla po smrti, že už bude hodná holčička a nakonec se stou mrtvolou objala a brečela jí na rameni. být to v jiným kontextu, tak by mě to i dojalo, ale v tomhle spojení to byla fakt blbost.

3. října 2006
avatar uživatele
60 %

Na jedno brdo

Tento film by byl velice dobrý, kdyby byl prvním svého druhu, takhle je to jen další klon Kruhu, Nenávisti apod. Už dopředu se dá celkem snadno předvídat, co bude dál. Akorát se musím přiznat, že jsem pořádně nepochopil konec...

24. září 2006

Ne ne ne!

Když už se takový film natočí, tak at je potom aspoň k dispozici zadarmo. Nejhůře investovaných 40 korun v mém životě. Já u toho spal, jiní u toho mohou třebas louskat ořechy už na Vánoce. No co se taky dá čekat od Japonců,že?

24. září 2006