home
Život brouka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Nemastný - neslaný animák. Raz je pozretie príjemné, inokedy ma tam škrie mnoho vecí. Celkovo sa však jedenkrát dá celkom príjemne stráviť.

9. srpna 2012
avatar uživatele
60 %

A BUG'S LIFE BY 2MIG1

život brouka je jedním ze slabších kousků mýho oblíbenýho pixar studia.. na vině je především opravdu řídký děj, pro který je hodina a půl stopáže zkrátka trochu moc a odebrání nějakejch 15 až 20 minut by mu jenom prospělo... a bohužel tu není ani tolik gagů, kterými by se dal délkový hendykep zamaskovat.. ale i tak se občas člověk upřímně zasměje a pozastaví nad originálním detailem, kvalitní je i počítačová animace, s níž pixar vždycky válel..

16. srpna 2011
avatar uživatele
3ged
...
70 %

A Bug's Life

Pro malý děti to musí bejt fajn podívaná, já sem se na to kouknul spíš jen tak z nudy, ale i tak mě to aspoň trochu pobavilo.

28. března 2011

Povedený film, ale zase tak zábavný mi nepřijde. Ale pro děti to musí být hezká pohádka se zajímavým koncem.

26. října 2010
avatar uživatele
60 %

Film docela vtipný, ale nemůžu si pomoct, námět se mi moc nelíbil. Nejspíš začínám být na takové filmy moc stará.

10. června 2009
avatar uživatele
100 %

Ten konec

jedna z nejlepších a nejpovedenějších pixarovek. Před tímhle filmem smekám. Fakt luxusní, skvělý děj a skvělý broučci a hudba :) děj super a pro děti výborný. Výborné hlášky a animace. :) nejlepší je stejně konec :)

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Podle mě je tohle jedna z nejlepších pixarovek vůbec. Moc pěkná grafika, příběh, skvělé hlášky. Já mám tenhle film ráda už od dětství, je naprosto úžasný. Nemůžu říct nic než: DOPORUČUJI VŠEM!!!

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

...

Tak tenhle animák žeru. Jako malá jsem si to pouštěla pořád dokola.:) Normálně hmyz tolik nemusím, ale v tomhle filmu jsou postavičky opravdu roztomilé a příběh je supr. Moc se mi líbí ta housenka (houseňák):D

30. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Film Život brouka mi nepřijde mi nejhorší, ale taky ne nejlepší. Je to takovej průměr. Ale musím uznat, že ty broučci jsou fakt roztomilý :)

27. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Život brouka je pro mě nejhorší pixarovka. Vtipu je málo a ani ta animace mi dech zrovna nevyrazila. Pro děti to ale ujde.

16. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Nic moc extra film. Byl skoro stejný jako Mravenec-Z. Příběh byl trochu jednoduchý, bylo zde spoustu trapně vtipných scén, prostě poádkový dětský film. Doporučuji dětem tak do deseti let.

13. května 2008
avatar uživatele
100 %

Pixar forever!:D ti broučci sou fakticky nádherný a děj se mi taky líbil, tohle je jeden z nejhezčích animáků:)

12. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Opět vysoký standart Pixaru, který vyniká, jak už je u jejich filmů dobrým zvykem, skvěle fungujícím a do detailů propracovaným svébytným neobvyklým světem. Právě různé drobné vychytávky a roztomilé drobnosti dokáží vyzvednout film na vyšší úroveň a zaujmout tak široké publikum.

19. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jdou dva typy animáků, jedny, které pobaví více dospělou část publika a druhé, které jsou spíše pro ty prcky. Život brouka spadá spíš do kategorie číslo dva, ale i tak sjem se u něj pobavil a rozhodně jsem si přišel na své. Jsou horší animáci.

10. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Život bouka

Skvělý megasuper film.Je to moc hezký ,když tvůrci převedou na plátno ,jak to asi mezi brouky chodí.Akorát by mě fakt zajímalo jeslti ty kobylky mravencům opravdu něco dělají:D

18. června 2007
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

no kdysy mě tenhle film docela dost bavil. Teď už nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale za zmínku určitě stojí. Dost dobrá animace a hodně povedenej děj

1. května 2007

:-)

Tak tenhle filmík je taky super! Suprovej animák, tak jako skoro všechny! Super příběh malýho nešiky, kterej ale nakonec dobře dopadne. No řekněte, neni to podobný i mezi lidma! ;)

10. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Doba vzniku je znát

Tenhle film mě ještě před pár lety hodně bavil, jenomže jsem povyrostl, možná dospěl a ono ejhle, nadšení se kamsi vytratilo. I když se samozřejmě jedná pořád o nevšední podívanou, patří Život brouka spíše k tomu horšímu, čemu kdy Pixar propůjčil své jméno. Narozdíl od jiných jeho filmů tenhle není úplně nadgenerační a je určený spíše mladšímu publiku, zároveň je vtipný, i když ne tolik, jak jsem si myslel. Zkrátka Život brouka má pár hodně dobrých scén, bohužel i dost nudných, nepromyšlených a to že vše začíná tím, že shromažďují jídlo nad propastí, mi přijde jako dost zásadní trhlina scénáře. Zkrátka film postavený na příliš náhodách a i celkově mraveniště působí až příliš nereálně. Jenomže na druhou stranu je to jenom pohádka, takže bych neměl bláznit šílenými teoriemi, jak udělat dobrý film, protože Pixar to rozhodně ví. A jelikož tohle byl jeden z mých prvních jejich filmů, v mém srdci si ponese vždy zvláštní místo a v paměti si uchovám vzpomínku, že on je ten nej (po Toy story :0))

10. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Na začátku toho Flika fakt litutju, když ho nikdo neposlouchá. Animák je to docela dobrej, i přesto, že má naprosto všední a běžný konec. Jinak příběh jako celek je skvělý - líbí se mi všechny ty postavičky a jejich město. Úplně nejlepší jsou však nepovedené scény na konci filmu, které byly naprosto úžasné.

9. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

:-)

Další hodně povedený animovaný filmeček od tvůrců Toy story nebo Hledá se Nemo. Mi osobně se tehle snímek moc líbil už jen proto, že jsem velký milovník těchhle moderních animáků. Postavičky jsou perfektní a nejvíc se mi líbí malá Dot...ta je fakt k sežrání. Nemůžu jinak než 100 % a doporučit dál ;-)

9. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Pixar

Pixar a jeho animáky mám sice ráda, tudíž jsem se na Život brouka těšila nesmírně, ale opět se dostavilo mírné zklamání. Ono už v animácích nelze nic moc nového vymyslet a grafika mě taky neohromí, protože já se u filmů soustředím hlavně na příběh a vizuální stránka mě zase tak moc nezajímá. Beru to spíše jako samozřejmost či doplněk, ale ne jako základní stavební kámen filmu. Příběhy se pořád opakují, mravenci tu taky byli. I když tohle byl asi jeden z prvních filmů, kde se malí tvorečkové objevili, má film smůlu, protože jsem jej viděla jako poslední. Zkrátka už mě animáky neohromí a začínají mě pomalu ale jistě nudit. I když jsou sebevíc roztomiloučké, já hledám kvalitní příběh a ne infantilní zábavu. Takže bohužel, jenom 70 %, protože na víc to už dnešní animáky ztěží vytáhnou. Chtělo by to konečně něco jiného a ne furt všechno dokola...

9. dubna 2007
avatar uživatele
Pony
...
100 %

Další mnou milovaný film, ze kterého cituji pasáže. Naprosto senzační! Za nejoblíbenější postavu považuji Francise, jak si ho pořád někdo plete s holkou. Pak je dobrá Dot a...... No vlastně všichni. Moc legrační je, jak na začátku spadne list a mravenci nevědí co mají dělat. Ze všech filmů s mravenci je tenhle nezábavnější, má nejhezčí animaci, děj a postavy. Navíc má zlé kobylky, ze kterých můj bratr zalézá pod postel (nemyslete si že je nějakej srab, on by se s klidem koukal i na horor, kdyby jsme mu to dovolili) a já ho tím straším. ChiChi

21. března 2007
avatar uživatele
90 %

Je to opravdu spíše pro děti, ale párkrát mě to hodně rozesmálo, např jak si dávali ti brouci u baru biolit, nebo to jak zapálili tu mucholapku. Na Toy story to každopádně nedosahuje a film Hledá se Nemo to spíše převyšuje, co se týče humoru. Řekl bych, že celkově je to na stejné úrovni jako příšerky s.r.o., možná i lepší. dám 90%:)

20. března 2007
avatar uživatele
90 %

Bezvadnej animák, moc se mi líbil. Fakt moc. První den jsem se na něj kouknul hned třikrát. Tohle se jim fakt povedlo.

30. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Příjdou, nají se, odejdou...

Strašně moc krásná pohádka:) Jedna z mých nejoblíbenějších... Je taková miloučká, hodně vtipná, "ze života:)". A konec je strašně dojemný... A má to hluboké morální ponaučení=)

24. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Jako malá jsem na tenhle film dívala moc ráda. Teď už bych se něj asi nepodívala. Byla tam skvělá animace a skvělé vtipy. Všechno samozřejmě zařídily hlavní postavy. Nejraději jsem měla tu přerostlou housenku.

2. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Borůvky

Já jsem film viděl až 8 let od jeho premiéry a animované filmy se dost změnily. Tento film je zaměřen hlavně na dětské publikum. Jako pohádka film neni špatný, ale ničim zvláštním mě nezaujal (kvalit Mravence Z nedosahuje)

18. července 2006
avatar uživatele
100 %

Brouk

Je to velmi roztomilá, pěkná, rodinná komedie o brouškách každého druhu (jak po fyzické i psychické stránce).

7. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

radší mravence, než brouka..

Hezké - v době svého vzniku jako naprostá bomba,ale který film při vstupu do kin nebyl dokonalý, že. S ohledem několika let, musím říct že tento film mě nenadchnul tolik,jak bych si asi představoval. Naproti tomu "hmyzí konkurent" Mravenec Zent mě daleko více pobavil i po několika letech.

31. prosince 2005

WAU

Nádherně propracované a velmi vtipné. Opravdu se povedlo dát broučkům lidské projevy a emoce, které vystihli úžasnou mimikou - prostě moooc povedený.

25. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Krásný animovaný film.Pěkná pohádka i pro starší.Když si chce člověk odpočinout od každodenní všednosti,tak je tenhle film bezvadné řešení

25. prosince 2005