home
Živelná pohroma

NÁZORY K FILMU

Soundtrack

...tento film sa mi pacil aj tak ako skoncil:)...pacil sa mi hlavne soundtrack ale najviac iba jedna piesen na konci aj s tou scenou ketd ben affleck prisiel za svojou nevestou a tak sa rozpravali v zahrade:) ja sa len aj pytam nema niekto soundtrack k tomuto filmu??:):):)

30. března 2009
avatar uživatele
80 %

Hezké...

Bena Aflecka nemám sice zrovna v lásce, ale v tomto filmu mi nevadil... S. Bulock je mazec takže tím líp... Sice to nebyla tak krásná romantika jako například u pýchy a předsudku, ale jinak to byla pohodová podívaná...

29. října 2006
avatar uživatele
90 %

Na tuhle komedii jsem narazila náhodou v Chorvatsku, kde jsme chytali na satelitu televizi JOJ. Jelikož byla nuda, tak jsem se na to podívala a rozhodně jsem nebyla sklamaná. Fakt se mi to líbilo.

28. září 2006
avatar uživatele
50 %

tenhle film je jak přehlídka nesmyslnosti a absurdity.. všechno, co aspoň trochu zavání dobrým nápadem jde do ztracena.. průměr..

6. února 2006

Ale jo nebyl to zlej nápad ale je to takovej průměrnej film. Ale dá se na něj rozhodně koukat. Tak nevim je to tak půl na půl.

5. února 2006

proč né

Tehne filmík je celkem fajn a myslím, že vše, kde hraje Sandra Bullock nemůže být špatné, takže i na tenhle film občas kouknu, i když nic extra to neni. Prostě taková pohodička.

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Môže byť

Bola to celkom pekná romatická komédia :o) škoda,že som ju videla iba od polovice...herecké obsadenie sa mi veľmi páčilo.

5. února 2006
avatar uživatele
80 %

Joo

Hezky natočený filmeček, děj mě velice zaujal, bylo to docela originální, myslím. Herecké výkony mi přijdou také dobré. Film je to fakt pěknej, rezervy pouze minimální.

4. února 2006
avatar uživatele
60 %

Sandra Bullock

Film má ze začátku docela slušný náboj (díky Sandře Bullock), ale ten rychle mizí. A Ben Affleck opět nepřesvědčil o tom, že by byl dobrý herec.

4. února 2006