home
Zítra vstanu a opařím se čajem

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Na tu dobu dobrá česká komedie. Hodně jsem se pobavila, film má dobrý děj, nápad a velmi dobré obsazení.

23. října 2011
avatar uživatele
100 %

Je to opravdu povedená komedie. Jedno z nejlepších českých sci-fi. Má spád, vtip a skvělé herce. Stojí za vidění.

17. října 2010
avatar uživatele
70 %

Jedna z těch povedenějších českých komedií.Jediné, co mi vždy vadilo je, že je ve filmu dost nepřehledné, kdy je Petr Kosta za hlavní postavu, a kdy za své dvojče. Jinak je to pěkný film.

21. září 2009
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších českých filmů vůbec, který se i akčními scénami dá srovnávat se zahraniční produkcí. Nevím, jak vy, ale já jsem těm nacistům opravdu fandil a Jiří Sovák je nezapomenutelný, do té role se hodí skvěle. Hudba v podání Karla Svobody rovněž není k zahození, je velice povedená.

1. července 2007
avatar uživatele
100 %

VODÍKOVÁ BOMBA PRO HITLERA

Další z řady skvělých českých komedií. Výborné obsazení, supr hlášky, cestování v čase. To stojí za shlédnutí.

31. března 2007
avatar uživatele
70 %

Tak nevím...

Opravdu přemýšlím, jak ohodnotit tento film. Buď ocenit tu geniální myšlenku s cestováním v čase (která se mimo jiné také objevuje o několik desítek let později v Harrym Potterovi) a udělit filmu vysoké hodnocení za originalitu nápadu, nebo ho odmítnout, protože nepředvedl nic tak oslnivého, výkony herců byly průměrné a děj byl místy až zbytečně komplikovaný. Ale mám dobrou náladu a když si vzpomenu na těch pár hlášek, které ve filmu padly (a že stály za to), odměňuji tento film pěknými 70%. Nápad byl vskutku výjimečný.

17. března 2007
avatar uživatele
80 %

Petr Kostka

Je to zábavná československá sci-fi komedie, ale už delší dobu jsem ji neviděl a možná by dnes vyzněla víc jako parodie...=)

5. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Tak toto byla kdysi moje velmi oblíbená komedie, viděl jsem ji několikrát. Možná v dnešní době mnoha triků a stovek nových filmů už tak nevyzní, ale nikdy na ni nezapomenu, patří k mým filmovým diváckým základům.

4. října 2006
avatar uživatele
60 %

Jen tak...

Taková "netradiční" sci-fi. Ale je to celkem zajímavý film z české produkce. Čekala jsem že to bude horší =) proto 60% =)

12. září 2006
avatar uživatele
90 %

Jedna z nejlepších českých SciFi komedií. Nechává za sebou daleko filmy jako Zabil jsem Einsteina. Skvělé herecké obsazení, skvělé výkony, výborný příběh

28. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Jak se udusit rohlíkem

Jo, tak mám za sebou jednu z dalších českých komedií. Ze začátku jsem to pár minut kapku nechápala, ale pak se to rozjelo, hlavně v druhé půlce. Film nabral šmrnc a líbil se mi. Nebude patřit k mým nejoblíbenějším, ale pouze k tomu dobrému až lepšímu, co český fond nabízí... teda u mě.

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Zítra vstanu a ...

Jedna z nejlepších českých komedii s výborným hereckým obsazením. Jako malej sem to pořád nechápal. Hitler, cestování časem atd. Ale dnes se u toho pořádně řežu smíchy.

25. srpna 2006

Supr!

Supr česká komedie! Kdyby to dávali zrovna když jsem nemocná, dívala bych se na to aspoň desetkrát po sobě. :-)

24. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Skvělá česká komedie, která je svým dějem doslova nadčasová (pamatuje na "remake" tohoto filmu s názvem Timecop?). Je ale pravda, že v porovnání s jinými českými komediemi natočenými v tomto období není zrovna špičkou, nicméně v porovnání s jinou filmovou tvorbou ano. A právě proto doporučuji shlédnout, pokud jste tak za x desítek let co je film na světe ještě neučinili. Jedním slovem: zlatý fond české kinematografie

21. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Dá se...

Já české komedie až na nějaké vyjímky moc nemusím. Neříkám že jsou špatné nebo nekvalitní, ale mnohem radši se podívám na nějaký nový dobrý zahraniční film. Ale tuto komedii mám celkem ráda...už jsem ji sice dlouho neviděla ale co už. Je zajímavá a nenudím se u ní...

20. srpna 2006