home
Žít po svém

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Super

Móc hezkej filmek. Zajímavý děj, krásná příroda a o hereckém obsazení ani nemluvím. Skvělé pokoukáníčko a film, který určitě neurazí. Doporučuji.

4. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Zajímavý film, perfektní obsazení. Na Redfordovi bylo vidět jak si tu roli užívá a to samí mi přijde u Freemana.

20. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Fakt moc pěkný!!! Tohle herecké seskupení mě mile prekvapilo. Hlavne Jennifer. Morgan a Robert byly samozrejme jako vždy famózní!

17. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Další z těch filmů, který prvoplánově a neoriginálně říká svoje vnucené poselství. Když se koukáte na prvních deset minut a pak byste hodinu vynechali, vůbec o nic byste nepřišli. Děj je naprosto přímočarý a konec naprosto předpokládatelný a neoriginální. Nic nezachrání Morgan Freeman, který se sice snaží, ale film mu moc prostoru nedal.

17. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Nemůžu si pomoci, prostě musím dát 100%. Výkony herců se mi prostě líbili (má oblíbená Jennifer Lopez, skvělí Robert Redfort a Morgan Freeman). Prostředí amerického venkova mě okouzlilo a nádherná hudba. Ač příběh nebyl moc originální, dodal takový ten šmrnc. Abych to shrnula: povedené dojímavé drama s hvězdným obsazením.

17. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

No čekal jsem od toho víc. Nejvíce mě asi zklamal málo propracovaný děj a klasicky dobrý konec, podle mě to mělo dopadnout nějak jinak, třeba jako ve filmu "Ztracené", nevím proč všechno pořád dopadá tak skvěle. Nejvíce na filmu se mi líbilo zapracování toho medvěda do hlavní linie příběhu, bylo fajn vidět jak se nakonec s M. Freemanem "udobřil".

17. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Morgan Freeman

Nebylo to žádné výrazné drama. Děj je tak proběhl dle očekávané linky a nic mě výrazně nezaujalo. Snad jen překvapilo těch pár vtipů.

16. srpna 2008
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

No popravdě jsem se o tenhle film ani moc nezajímal, ale když už hrál v tételevizi tak jsem se na něj mrknul.A docela mě překvapil. Dějově se mi to líbilo. Konec mě nijak nepřekvapil.
Celkově bych dal asi 90%. Opravdu to stálo za to

16. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Od tohoto filmu jsem očekávala trochu více. Na to, že je tak skvělé obsazení se mi děj filmu zdál poněkud utahaný ale zato zajímavý.

26. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Jennifer Lopez mě nikdy moc neoslovila a stejně tak ani filmy s její účastí (a to také bylo důvodem, proč jsem se tomuhle filmu vcelku dlouho vyhíbal). V tomhle je ale slušně přirozená a zřejmě ji svědčilo stát po boku Redforda. O filmu jsem neměl nijak přehnané očekávanání, ale o to větší to bylo překvapení. Děj si hezky klidně, až téměře nenápadně ubíhá (scénu s Garym bych tam ani mít nemusel) vztah Einara s Griff pomalu dojímá. "Žit po svém" je pro mě jednoznačně velmi příjemné překvapení. P.S. Morgan Freeman zde hraje téměř výhradně jen očima a je velmi zajímavé pozorovat, co vše s nimi dokáže vyjádřit.

14. září 2007
avatar uživatele
70 %

Unfinished Movie

Velice zajímavé drama, které kloubí dobrý příběh s hereckými výkony. Robert Redford, Morgan Freeman a Jennifer Lopez excelují svou přirozeností, avšak Redfordova role mi trochu připomíná Zaříkavače koní, role Lopezové zase Dost a Freeman hraje podobné postavy skoro pořád. Společně s medvědem:-) vznikl velice nekomerční příjemný oddechový film.

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

No...nic pro mě

Tohle je další film, který uznávám a u kterého obdivuji herce i režiséra, ale prostě jelikož patřím do kategorie "těch mladších" tak takové filmy nejsou ni cpro mě. Což neznamená že bych toužila po bláznivých puberťáckých komediích, ale prostě mám ráda něco kde je trochu víc akce. Celkem jsem se fakt nudila, ale ještě jednou opakuju že z jiného pohledu není film opravdu vůbec špatný. Jen prostě nic pro mě// No, jsem přecejen o něco málo starší než když jsem psala svůj původní názor a ten se také docela dosti změnil. Po druhém shlédnutí mi film přišel krásný a bavil mě. takže i procenta musím rozhodně zvýšit...

10. července 2006
avatar uživatele
100 %

Zít s Redfordem

Film má krásný a oblíbený námět. Redford nikdy nezklame a když k tomu ještě přidáme výbornou představitelku dětské role, úspěch je zaručen. Je to film pro střední a starší generaci. Puberťákům bude připadat moc málo akční.

10. února 2006