home
Ženy v pokušení

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Mám slunce v duši....

Já a současné české filmy, to není velké kamarádství. Na prstech jedné ruky bych spočítala, kolik jsem jich viděla za posledních 5 let a ještě míň prstů bych potřebovala na ty, které se mi líbily... Nicméně výjimka potvrzuje pravidlo :) Protože Ženy v pokušení jsou... sympatické. Ať už atmosférou, nenuceným humorem nebo výkony herců. Hlavní hvězdou má být a zřejmě i je Balzerová, ale příjemní jsou i Vlasáková se Zachem a Dyk, to je vyloženě zlatíčko :)

29. ledna 2015
avatar uživatele
100 %

Super

Moc moc krásný film. Ani chvíli jsem se u něj nenudila. Jen se obávám, že je to jedna z těch komedií, co se časem okouká. Takže aby se to nestalo, raději se na tento film dívat třeba jednou za tři roky :-)

1. července 2013
avatar uživatele
70 %

Dobře vyvážená podívaná. Nesrovnatelně lepší než pokusy o intelektuárny typu Pouta nebo Štěstí. Pohodovost, humor, dobře zahrané. Nesnaží se to vypálit všem zrak něčím přepáleným, co se nakonec u většiny domácí produkce promění v bezbřehou tupost, ale jede si to hezky neagresivně na půl plynu a funguje to. A s takovou jízdou člověk nejdál dojede. Pozitivní dojem s budoucím potenciálem na vyšší zhodnocení.

22. května 2012
avatar uživatele
80 %

K současným českým filmům a především ke komediím nelze přistupovat jinak, než se značnou nedůvěrou. Má to své opodstatnění v desítkách trpkých zklamání a nenaplněných očekáváních. Ženy v pokušení jsou ale tou kapkou v moři propadáků, díky které stojí za to nelámat nad českým filmem hůl a doufat v lepší budoucnost. Přitom se nejedná o vyslovenou „řachanou“ při které v křečích padáte z gauče případně kinosedaček, ale o vtipné (a klidně můžu říct, že i inteligentní) ženské plkání ve stylu Zoufalých manželek.

7. ledna 2012
avatar uživatele
80 %

Nebyť priateľky, asi by som k tomu nikdy nedošiel. Keďže poznám jej výber filmov, o to viac sa mi do toho nechcelo. Po chvíľke som ale zmenil názor a film zaujal. Vtipné postavy, dialógy, scénky. Nemám veľmi čo tomu vytknúť. Zasmeje sa každý.

3. ledna 2012
avatar uživatele
100 %

Komedie nejen pro ženy

Tenhle film jsem si hned napoprvé oblíbila. Je to skvělá, trochu nahořklá komedie plná úžasných herců, kteří nezklamali, a tak vznikl skvělý film, který lze jen doporučit.

11. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Skvělý film

Tenhle film jsem viděla minimálně tak desekrát. Eliška Balzerová v roli Vilmy byla skvělá. Vtipné hlášky, dobří herci.

18. července 2011
avatar uživatele
70 %

Překvapivě vtipná a zajímavá komedie. Samozřejmě to není nějaké veledílo, ale já se opravdu upřímně bavila. Bohužel mi dojem z filmu kazí posledních 15 minut. Eliška Balzerová byla neskutečná a fakt se mi líbila, Lenka Vlasáková mi přišla taková nemastná neslaná, ale krajně nesympatický mi byl Vojta Dyk... fakt ho moc nemusim. Ženy v pokušení jsou skvělá oddychovka a fakt se mi to líbilo

18. července 2011
avatar uživatele
100 %

Dobře jsem se bavila!

Celý film jsem se smála a smála, povedené. Podruhé se na to už asi dívat nebudu, ale rozhodně to zkuste. Je to spíš film pro ženy, manžel se smál tak 50% hlášek a situací. Eliška Balzerová se výrazné role v tomto filmu zhostila naprosto skvěle.

25. března 2011

ubohých 50%

Jak si tak čtu názory ostatních uživatelů, zmocňuje se mně panika... Co mi kruci uteklo? Kam se přede mnou schoval ten "situační humor, nápaditý scénář a životní moudra"? Nebo mi unikla nějaká myšlenka skrytá v jogurtu od müllera? Člověk by řekl, že s takovýmhle obsazením se film prostě povést musí... Chyba. Takhle protivnej příběh s vysloveně debilním závěrem už nezachránilo vůbec nic. Co k tomu dodat? Snad jen "Nuuuuuuudaaaaaaaa."

2. března 2011
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Povětšinou trapná vykrádačka Sexu ve městě a dalších amerických žánrovek. Nefunkční postavy, nepřesvědčivý vývin charakterů i děje a nevkusně vykonstruovaný konec. A okaté moralizování by mělo u jakéhokoli zahraničního filmu automaticky odpadní hodnocení, ale protože je to naše, tak se všechny tyhle věci s grácií přehlížíme a plesáme, že u nás něco takového vzniklo. Fuj. Maximálně 40%

5. ledna 2011
avatar uživatele
90 %

Skvěle

Film byl podle mě skvělý. Smála jsem se u něj téměř od začátku do konce. Děj byl sice téměř neskutečný, ale i přesto se tomu dalo věřit. Zpočátku už jsem si jaksi tipla kdo s kým bude a překvapilo mě, když mi to nevyšlo. Myslím si, že i výkony všech herců byly skvělé, hlavně jejich grimasy :D. Už se těším až se na film podívám zvonu, je to taková pohodovka a konec, i když by měl být smutný vás opět pobaví. Doporučuji.

19. listopadu 2010
avatar uživatele
70 %

*Ženy v pokušení*

Až na několik scén jsem se bavila. Z mého pohledu celý film táhla Eliška B., ta byla opravdu dokonalá a její hlášky mě dostávaly. K mým oblíbeným filmům se Ženy v pokušení asi řadit nebudou, ale na jedno, dvě kouknutí jsou celkem zábavné.

7. listopadu 2010
avatar uživatele
90 %

Super

Upřímně? Já jsem se teda bavila. Po delší době opravdu hodně povedený český film. Měl jiskru, nápad, skvělé hlášky a životní příběh. Hlavní herci byli dokonalí a jejich průpovídky opravdu nezapomenutelné. Musím jenom doporučit! :)

25. října 2010
avatar uživatele
60 %

Skoro do puntíku mi vyšlo vše, co jsem před zhlédnutím předpokládal. Ženy v pokušení nepřináší nic nového, rozebírají vděčné téma partnerských vztahů a českým ženám nabízí možnost ztotožnit se s hlavními hrdinkami, skrze fakt, že americká romantická tvorba ala čtyřicátnice Jennifer Aniston, neumožní duševní splynutí Anče z Horní Dolní. Vznikla tak nenáročná podívaná, která nebazíruje na hojně používaném přeludu prince na bílém koni, ale řeší národní problémy. Jistě, podobným stylem je točena polovina nových českých filmů, je tu však jedno ale... Ženy v pokušení mají neuvěřitelně vřelé pojetí, které zkrátka baví. Výhodu vidím i v rozdělení děje na tři roviny, kdy mezi sebou soupeří mládí, střední věk a stáří… Veronika Kubařová, Lenka Vlasáková a Eliška Balzerová tvoří perfektní trojku. Pěkný je i styl režie. Jsem rád, že v komedii najdou uplatnění chytré náznaky a zajímavé pojetí provařených situací (Lenčiny monology). Kdybych to měl shrnout, snímek se zvoleným schématem jasně vyhradil a předurčil si budoucnost. Lidé na tohle vždycky chodí, i bez ohledu na kvalitu (loňský rok byl přímo nabytí těmito rychlokvaškami), tentokrát však máme jako bonus příjemný zážitek a člověk si připadá, že nebyl okraden. Zkrátka, dá se na to koukat.

22. října 2010
avatar uživatele
70 %

Až na výjimky nemám české filmy ráda, přesto se mi Ženy v pokušení, dá se říct, líbily. Asi hlavně proto, že se nepodobají typickým českým filmům a jejich humoru. První půlka mi však připadala slabší, druhá mě už bavila mnohem víc. Konečně děj nabral spád a dokonce i vtip. Závěr mě už zase nebavil, protože byl takový, jak jsem čekala a já bych byla mnohem radši, kdyby mě něčím překvapil. Ale i tak musím uznat, že na český film má snímek zdařilý a vcelku originální scénář a hlavně moc pěkný soundtrack.

13. října 2010
avatar uživatele
80 %

Takový film hodně podobný Líbáš jako bůh, ale ne jeho kvalit. Ale líbí se mi zpracování, i když na můj vkus moc drsné, přesto se drží. Myslím, že tvůrci dobře sáhli po tématu mírné provokativnosti a nazávazného života. Nejvíc zde však exceluje Lenka Vlasáková.

6. října 2010

Nemá to chybu

Tenhto film chci určitě ještě vidět, nemá chybu. Děj je velice zajímavý, i když konec bych čekala jiný. O vtipné scény tu rozhodně nouze není. Docela se mi líbilo i herecké obsazení a to zejména E. Balzerová. Konečně povedený český film, který člověka pobaví a rozesměje.

22. září 2010
avatar uživatele
100 %

Nemám slov , skvělá komedie plná humoru. Nedovedla jsem si představit, že by v dnešní době mohla být česká komedie opravdu na dobré úrovni. Eliška Balzerová odehrála tu nejzajímavější či nejlepší roli opravdu dokonale.

12. září 2010
avatar uživatele
70 %

Ženy v pokušení

Vejdělkovy filmy zase až tak nežeru, ale v poslední době ukazuje, že je něčím jiný než provařená česká tvorba, a Ženami v pokušení se mi celkem trefil do vkusu. Příběh příjemně balancuje mezi tragikomikou a komikou, jsou tam dobré gagy, hlášky, ale i životní moudra. Herci mě bavili, Eliška Balzerová byla famózní. Mělo to nápad a spád a do české tvorby díky tomuto filmu zavanul svěží vítr, přesto jsem díky tolika pozitivním ohlasům čekala něco ještě o kapánek lepšího.

4. září 2010
avatar uživatele
Meky
...
80 %

****

Po opravdu dlouhé době konečně svěží vánek z našeho filmového průmyslu. Jiří Vejdělek má vždy dobré filmy a touto komedii si udržel laťku pořád hodně vysoko. Ona je to sice "jen obyčejná vztahovka", ale funguje výborně. Díky povedeným gegům je velice vtipná (žádný trapný humor) a to je pro českého diváka důležité a vždy to ocení. Druhou věcí, bez které nemůže úspěšný film fungovat je výběr herců. To je asi nejsilnější stránka filmu. Numero uno je samozřejmě náruživá dáma v podání Elišky Balzerové, která předvádí a zosobňuje nezapomenutelný výkon i charakter postavy. V dalších rolích se představili velmi sympatičtí a milí herci, jako třeba Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová či Vojtěch Dyk. Nelze opomenout ani klasika Jirku Macháčka, ale ten byl trochu mimo hlavní dějové linie. Závěr? Troufnu si říct, že nejlepší a nejvtipnější český film za poslední roky...

1. září 2010
avatar uživatele
80 %

Vejdělek prostě umí. Źeny v pokušení jsou hodně zábavná komedie s perfektními hereckými výkony, hláškami a gagy. Nejlepší je ovšem - zcela nepřekvapivě a očekávaně - postava Vilmy v podání Elišky Balzerové. Vilma je z těch postav, které září a rozjasňují každý okamžik filmu, když jsou na plátně. Role Elišce naprosto sedla, a její obsazení byl od všech tvůrců geniální tah. To, že je film tak úšpěsný, je rozhodně její zásluha. Samozřejmě jako vždy skvělá je Lenka Vlasáková - v době Ley jsem ji nemusela, ale ona zahraje všechno, je přirozená, hezká a v kombinaci s Vojtou Dykem sladká kombinace... Hodně mě překvapila Veronika Kubařová, která předvedle rozhodně jeden z nejlepších komediálních výkonů herců mladé generace. Film je prostě z rodu těch, na které je radost se dívat, které vás překvapí tím, jak jsou dobré a zábavné, a díky bohu za Vejdělka, protože Slámy a spol. mám skutečně už plné zuby.

31. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Toto je skvělá komedie, opravdu mě velice překvapila, rozesmála. Všichni herci podali neskutečné výkony , opravdu skvělá komedie :)

29. srpna 2010
avatar uživatele
90 %

No tak tohle je pecka. Jak české filmy FAKT nemusím, tenhle se vydařil od začátku až do konce! Neuvěřitelné herecké výkony, nápaditý a převelice vtipný scénář narvaný hláškami i situačním humorem (když trhal Macháček kytky, málem jsem si smíchy cvrnkla) - tohle je opravdu výjimečně vydařený filmařský počin. Všechny tři hlavní hrdinky jsou výborné, nejlepší samozřejmě Eliška Balzerová, také ale měla divácky nejvděčnější roli. Mé antimacháčkovsky laděné já bylo samozřejmě velice potěšeno obsazením zmíněného pána do role směšného kreténa, tyto role on zahrát umí. Jsem opravdu nadšená a vřele doporučuji zejména ženám po třicítce.

14. července 2010
avatar uživatele
100 %

Ženy v pokušení

Velmi povedený film. Do kina jsem šla s přesvědčením, že to bude nuda, ale pak jsem byla velmi překvapená. Od začátku do konce se kino otřásalo smíchem. Eliška B. byla vynikající. Dávám 100% :-)

22. května 2010
avatar uživatele
90 %

Pěkný

Tenhle film určitě patří mezi ty lepší, ale podle mého názoru se u něj víc zasmějou ženy než muži. Přece jen je to laděné spíše pro ženy a tak jsou tam fóry, které chlapům můžou připadat vtipný, ale někdy taky ne a pochopí je jen opačné pohlaví. To ale nemění nic na tom, že i chlap se místy dobře zasměje a to díky hereckým výkonům jednotlivých aktérů. Určitě 90%

1. května 2010
avatar uživatele
90 %

Moc pěkný filmek :). Eliška Balzerová byla neuvěřitelně skvělá (i v rakvi :D). Zajímavá zápletka - matka s dcerou...stejný milenec... závěr zvláštní, chlapec si užil s matinkou a vrátil se opět k dceři (fujfuj :D). Ale hlášky ve filmu byly super a hezounek Dyk k sežrání :-*

9. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Na český filmy moc nechodím,ale ukázky byly zajímavé. Tenhle film mě opravdu mile a hrozně moc překvapil. Výborný hlášky, dobrý děj, skvělé herecké výkony. Takhle jsem se u filmu dlouho dobře nepobavila. DOPORUČUJI!!!!!

27. března 2010
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Film mě velice překvapil. až hodně překvapil. Nic takového jsem nečekal. Dobrý humor a ještě lepší hlášky u kterých jsem se smál jako blázen. Film se mi líbíl a myslím že 80 až 90 procent si 100 procentně zaslouží.

25. března 2010
avatar uživatele
90 %

Veronika Kubařová

Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková a Veronika Kubařová rozehrají opravdu zábavnou podívanou s pestrým dějem, celou řadou komických situací i kvalitními hereckými výkony.

21. března 2010