home
Ženy od hluboké řeky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Tak na to, že to měl být dle upoutávek "nejslavnější kanibalský film všech dob" mi to přišlo strááášně nudné. Jistě, film je poněkud staršího data výroby, ovšem to nic nemění na faktu, že se na to opravdu nedá dívat. Je tady sice pár záběrů na hodující divochy, ale to je tak všechno, co na tomto díle můžu ohodnotit.

22. dubna 2009
avatar uživatele
20 %

Myslím, že téma kanibalizmus by měli zakázat točit. Všechni filmy co jsme na tohle tema videla, byly strašný kraviny a nuda. Nechápu, proč to vúbec točej, když z toho vyjde uplna ptákovina. Ale když porovnám tenhle film s filmem Kanibalové, tanhle je rozhodne o neco lepsí.

6. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

No abych pravdu řekl, dost divnej film. Nevim, nějak mi nesedl. Už jen z toho důvodu, že tam někomu uříznou mužství. Nijak mě to nešokovalo ani neohromilo. No prostě nic moc.

27. října 2008
avatar uživatele
20 %

eHm!

No takže vzheldem k tomu že jsem viděla Kanibaly tak tohle pro mě dost slabé, usínala jsem a fakt mě to nebavilo. Prej "nejdrsnější kanibal. horor" to sotva - zápletka a nápad byly ovšem dobré ale uskutečnění nestálo za nic. Pro milovníky úchylností - kanibalové jsou lepší!

4. října 2008
avatar uživatele
30 %

- - -

Na to, že v upútavke uvádzali, že to má byť "najdrastickejší kanibal. horor", zábery nevhodné pre slabšie povahy, atď, mi po pozretí filmu padla sánka že som sa ničoho poriadneho (čoho som sa mal akože báť) nedočkal. Možno nabudúce...

28. června 2008
avatar uživatele
100 %

???

Tenhle film je potřeba vidět před Kanibalmi protože je TO určitě "jemnější" zpracování heheheh, ale jinak krutost je na místě, vystihuje dnešní svět krutost ani ne tak živočíšní, jak drastickou a psychickou, ne málokdy bez drog a alkoholu... i když chybí někdy logický postup ve filmu jsou nádherné záběry z přírody a taktéž ze života džungle...

15. listopadu 2007
avatar uživatele
0 %

ptákovina

Lidská blbost je nekonečná. Ukazuje to jak autor příšerného scénáře, tak i blbost jednotlivých postav. Co by čekali od kanibalů? Vegetariánské menu?? V zřejmě nejděsivější scéně filmu jsem neměla kupodivu chuť smát se, ale brečet. Nad ubohostí celého filmu.

8. dubna 2007
avatar uživatele
0 %

Strašná ptákovina. Mladí lidé jedou zkoumat kanibaly a oni je sežerou, jak nečekané. Ta scéna s useknutím mozku byla hodně, hodně nereálná, copak mozek vypadá jako růžovej rosol?? Asi těžko. Sice jsem film nedokoukla, ale to co jsem viděla mě strašně nudilo.

29. prosince 2006

blbost!!!

Tento film se mi vůbec nelíbil. Už hlavní myšlenka filmu – kanibalismus – mě příliš neuchvátila. Další, co se mi moc nezamlouvalo, bylo celkové zpracování filmu - například scény, při kterých máme být vyděšení strachy (tj. scény kanibalismu), mi přišly jako jedny z nejvtipnějších. Herecké výkony prakticky žádné, kamera nudná, scénář trapný, režie zde snad ani nebyla... Prostě a jednoduše: nikdy více!

30. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Za prvé bych chtěl říct, že tento film nemá vůbec žádnou logiku. Herci, nebo ti, kteří se za ně vydávají jsou strašní, jako hudba tu je styl disco z 80. let minulého století a scénář se asi v průběhu natáčení musel ztratit. Za druhé, jediné o co režiséru Umberto Lenzimu šlo, bylo obrátit divákovi žaludek naruby a „vyblít“ i to co tam nemá :) Některé scény jsou fakt brutální a je zbytečné je tu vůbec zmiňovat, každý se přesvědčí sám. Nedivím se, že film byl svého času zakázán v mnoha zemích a dodnes pochybuji, že bych se s ním setkal v nějakém i nočním čase v televizi. Všimněte si té kudrnaté blonďaté herečky jménem Zora Kerová, která trpí v závěru opravdu nepěkně, zavěšená za prsa na hácích. Je to svého času femme fatale československého filmu (např. Křehké vztahy, Vítr v kapse, Řetěz, Fešák Hubert). Co se týče jejich zahraničních angažmá, především v italských filmech, tak to většinou byli obdobné nechutnosti jako třeba Antropophagus či Rozparovač v New Yorku. Každopádně Umberto Lenzi je diletant a prase, ale ty nechutnosti fakt stojí za zhlédnutí :).

19. srpna 2006