home
Ženich na útěku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Tento film mi veru moc nedal, ale zase ani nevzal, takže ho nejdem zakopávať pod čiernu zem. Boli tam vtipné chvíle, aspoň mama sa smiala.

13. února 2014
avatar uživatele
30 %

Tohle se mi nelíbilo....a řeknu to. Renée je výborná, kvalitní herečka, ale tohle jí nesedlo a ani to nezachránila. Prostě ne moc chytlavý děj a ani scénář není bůhvíjaký!

20. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Netvrdím, že je to nějaký extra film, ale ten nejhorší, co jsem kdy viděla, to rozhodně není. Závěrečné scény, kdy stovky nevěst běží ulicemi města, jsou geniální a zaručeně mě pobaví.

16. března 2008
avatar uživatele
60 %

Renne Zellweger byla vážně dobrá,ale jinak to byla docela průměrná komedie,klasický happy end...nic zvláštního

16. března 2008
avatar uživatele
50 %

Hmmmm...celkem to ušlo. Je to takovej prumer, nic prevratnýho ani katastrofa. Príjemnej filmeček s Chrisem...

15. března 2008
avatar uživatele
60 %

The Bachelor

Film Ženich na útěku je asi jediný film, kde se mi líbila Renee Zellweger a teď nemyslím jako herečka, ale mám na mysli vzhled. Je to celkem povedená komedie, ale chvílemi mám pocit, jako by si nějaké scény půjčili z filmu Nevěsta na útěku a sem tam tento film také parodují.

11. března 2008
avatar uživatele
50 %

Občas úsměvné, ale jinak to postrádá vše, co má komedie mít. Režisér zřejmě vsadil na hlavního představitele, ale ani to nepomohlo. Už to vidět nemusím.

7. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Tomuto filmu by spíše slušel název Lovím nevěstu zn. za každou cenu nebo něco podobného. Za každou cenu je také tohle natočeno a dokonáno. Občas vtipné, občas méně ale ke klasikám romantické komedie se to přirovnávat nedá.

24. října 2007
avatar uživatele
50 %

Žádný zázrak tento film určitě nudí, už svým názvem se asi snažil navázal na film podobného ražení a to Nevěstu na útěku, která také nebyla kdo ví jak dobrá, ale především měla daleko lepší herecké obsazení, které tomu filmu dával větší šmrnc. Tato průměrná komedie mě nikterak nezaujala, je to klasická romantika s happyendem, jak už to tak bývá, která nepřináší pro diváka vůbec nic nového.

8. března 2007
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

Mě osobně se tenhle film líbil...takový odpočinkový...ale na druhou stranu už tady takových filmů bylo hodně :-( Výkony obou hlavních představitelů jsou slušné...co víc dodat

18. února 2007
avatar uživatele
50 %

Nó, tak tohle je opravdu velice prměrná komedie... Chvílema sem se docela nudila, občas se zasmála. Možná by měli přestat točit filmy "za každou cenu" protože to je jeden z nich...

2. února 2007

.

Proč tady nikdo nemá sto procent? je to dobrá komedie ale žádný zázrak to zrovna není když se nudíte tak je to dobrá komedie

14. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Můj názor

Myslím, že na americkou romantickou komedii dobré. Není to sice zázrak kinematografie, ale líbilo se mi to. Jenom pořád nějak nechápu přirovnání muže a mustanga.

5. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

No...

Tak jakože až taká hrůza to nebyla, vydržela jsem to až do konce. Ale nic moc...no prostě taký průměr...

15. července 2006
avatar uživatele
50 %

Bylo to celkově v pohodě, nic extra, žádná velká hrůza... Ty nevěsty na konci se mi strašně líbily a myslím, že jiný konec to prostě mít nemohlo:)

2. července 2006
avatar uživatele
50 %

je to zajímavej nápad na natočení komedie,jen to není dotáhnuté do konce a v polovině se slibný začátek strhává v zamotanej guláš...

3. května 2006
avatar uživatele
60 %

...

příjemná komedie... .má slibnej začátek, potom to trochu spadne, ale pořád se tu a tam objeví slušnej gag.. .no a ten absurdní závěr, je sice opravdu absurdní, ale úsměvu jsem se neubránil...

26. února 2006
avatar uživatele
30 %

Chris O´Donnel je sice docela fešák, ale tohle je úplně normální romantická komedie. Málem jsem usnula. Kromě hromady nevěst tu nebylo vůbec nic zajímavýho.

14. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Ženich

Film sice nic moc, ale díky mé slabosti pro Renée dávám alespoň slabých 70%. PS : Na konci by to chtělo více nevěst :P

7. ledna 2006

Tak tohle byl opravdu velkej propadák. Prostě hrůza, na to se pomalu nedalo koukat. Dávám pouhých 50% a to jen proto, protože opravdu mín nedávám, musim odcenit aspon snahu a čas.

31. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

TYPICKY AMERICKY LOVE STORY

Tohle je fakt typicky americky. Mozna o trochu lepsi zapletka nez jinde, a taky me dokazal udrzet u obrazovky, ale jinak vubec nic originalniho

25. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

achich jooo

No větší blbost jsem tohoto druhu neviděla. Ze svatby by si ani filmaři neměli dělat srandičky. Hezké herecké obsazení, ale to je asi taky všechno, co se mi líbilo..

26. listopadu 2005
avatar uživatele
50 %

:)

když jsem viděla ukázky říkám to buder dobrý film ale ve skutečnosti film se mi nelíbil jako jak utíkal před těma nevěstama bylo vtipné ale nelíbilo se mi to

Kdysi dávno