NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Robert De Niro

Tento starší film o zkorumpovaných policistech je už dnes překonaný. Má jednoduchou zápletku, předvídatelný děj a pomalé tempo.

24. října 2011
avatar uživatele
80 %

Celkem zajímavý snímek, s originálním námětem, ale ne už tak dobře řešený. Každopádně dívat se na to dá, hlavně závěr je dobrým zadostiučiněním. Musí být celkem zajímavé velet okrsku, kde žijí samí policisté. S tímto námětem by se dal určitě natočit i velkolepější film.

10. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Priznám, čakala som viac, ale aj tak je to celkom zaujímavý film, najmä keď vidím Stalloneho ako hluchého, čestného šerifa.

11. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Nízkorozpočtové policejní drama, které má velmi dobré herecké obsazení, je dobře natočená podívaná. Sylvestr Stallone tím to filmem dokazuje, že neni jen akční hrdina, ale že dokáže zahrát i vážnejší role. Jenom je škoda, že tento celkem komorní film propadl u široké veřejnosti.

21. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Hodnocení: 4 z 5 (****)

Zapomeňte všichni na Rockyho, Ramba a další jim podobné borce. Sylvester Stallone se totiž také představil v jedné vážné roli. V kritiky oceňovaném, přesto mnohými diváky neprávem opomíjeném hvězdně obsazeném dramatu, ztvárnil postavu obyčejného maloměstského šerifa, který se postaví svým zkorumpovaným nadřízeným. Stallone nejen že kvůli své roli musel přibrat na váze, on tu zahrál i svůj životní herecký výkon. Už na první pohled snímek působí jako stará dobrá gangsterka, jako vystřižená ze 70.let, kdy tento žánr prožíval zlaté časy. Dobře napsaný scénář podtrhuje několik nečekaných zvratů a aby toho nebylo málo, závěrečná čtvrthodina patří k těm vůbec nejlepším filmovým momentům. Další zvučná jména typu Robert De Niro, Harvey Keitel nebo Ray Liotta rozhodně nezklamala. Jako paradox mi ale přijde, že většina Stallonových příznivců film nakonec odsoudila, to mně si jím sebe naopak získal.

31. října 2007
avatar uživatele
Lafi
...
50 %

NYPD

Hlavní zásluhu na tomto filmu má hlavně hercké obsazení v čele ze Stallonem,De Nirem, Liottou, Keitele a Patrickem, které dělá z filmu Cop Land nadprůměrný film.

19. října 2007
avatar uživatele
20 %

film

som dopozeral odhadom len do polovičky, potom som to už dlhšie nezvládol a vypol ho. Pre mňa totálny B- čkový brak, natočený možno pre polodementné americké publikum, ktoré sa viac venuje jedeniu popcornu a jeho následného zapíjania colou. Škoda času, oči, televízora a neviem čoho ešte. Ruky preč

19. července 2006
avatar uživatele
90 %

Bravo

Kvůli tomuto filmu musel Stallone přibrat hódně kilo. Po shlédnutí filmu musím uznat, že se to vyplatilo. Napínavý, víceméně "komorní" příběh, zaujme jak svou originalitou, tak hereckými výkony, hlavně pak "křupanstvím" venkovských policajtů, Stalloneho v první řadě. Pokud chcete shlédnout zajímavý, na jedné straně oddechový, na druhé straně drsný a možná i pravdivý krimifilm, neváhejte a určitě si jej pusťte. Vedle Rambovské série a Demolition Mana jeden ze Stalloneho hereckých vrcholů. Doporučuji!!!!

5. března 2006