home
Země krvavého slunce

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Seagal ještě nepatří do šrotu

Náhodou skvělý film, který dokazuje, že S. Seagal ještě nepatří do starého železa. Suprové scény, které ukazují členy Jakuzy bojující s "Američanem, který to umí s mečem". Fakt super film, který rozhodně stojí za shllédnutí. Tvůrci filmu se vůbec nebáli krve a také nechali pár lidí zemřít, což se mi také líbilo a dodalo to na kvalitě filmu. Někdy jsem se i docela zasmála, ale spíše jsem žasla nad úžasnými bojovými scénami, které byl opravdu skvěle propracované... Moc hezký film.... Určitě bych se na něj někdy v budoucnu ráda koukla.

6. července 2009
avatar uživatele
20 %

Jo, tak to byla teda solidní kravina. Ani nevím, jak jsem mohl být tak naivní a doufat, nebo dokonce myslet, že Steven už v bracích a naprostých odpadech nehraje. Navíc když si film sám zrežíroval, čekal bych, že investuje čas do něčeho lepšího. Země krvavého slunce je příšerný propadák toho největšího kalibru. Zpočátku se film tváří na normální gangsterku a námět o japonské mafii také nebyl špatný, ALE! Zpracování bylo nad míru amatérské, scény postrádaly smysl a byly nehorázně stupidní, navíc když se díváte na něco takového kolem půlnoci... no, jenom jsem se divil, že jsem film nevypnul, jelikož si o to koledoval mockrát. Hned úvod pokazili. Tak dementní scénu a už na začátek, proč ne? On celý film měl podobný nádech... Tj. Seagal střílí a mlátí, kazí to, mele nesmysly a navíc vypadá hrozně. Obtloustlý strejda, který už na své filmy nemůže nikoho nalákat. Dokonce bylo vidět, že i nestíhá a to jsem ho měl v mládí rád. Byl to pan někdo, teď je to pan nikdo. Samé vykrádačky, které putují rovnou na DVD. Přesně, jak psali v Premiere. Polovinu rozpočtu schrábnou herci a kvalita se brzy projeví. Steven si svojí pověst u mě definitivně zkazil a je naprosto mizivá šance, že by někdy zase hrál v něčem dobrém nebo alespoň průměrném. Neříkám, že jako herec byl děsný, nejlepší léta ale už má za sebou a tohle je mlácení prázdné slámy. Samé akční scény bez hlubšího významu, které ve vás neprobudí jedinou emoci a průběh okopčený odjinud. Konec jak jinak než předvídatelný. Ono i těch 20%, co dám je možná moc, někdo by však řekl, že od věcí podobných tomuhle se nic kvalitního čekat nedá, takže jenom vypne mozek a sleduje. Já si však i odpočinkové věci představuji trochu jinak. Rozhodně špatný film, který patří do nočních můr a ne na obrazovku.

20. dubna 2009
avatar uživatele
60 %

Stevena nemám moc rád, ale tenhle film se přežít dal. Byla by to průměrná americká akční gangsterka, nebý t toho, že děj je převeden do prostředí Japonska a obohacen o místní zvyky a tradice. No a samozřejmě Yakuza, drogy, pašeráci, agent FBI, který si neví rady a musí požádat mistra meče Seagala o moc. No a kde Steven seče, nikdo neuteče, takže závěr je dopředu jasný. Dávám 65% za nějaké ty akční scény a exotické prostředí.

19. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Into the Sun

Japonsko a Steven, meče a samurajové, Yakuza a agent CIA, no jednoduše klasika ... podívaná od začátku až do konce jedním dechem

15. dubna 2008