home
Zelený svět

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Kevin Costner

Je to příjemná romantická komedie, která má kromě zajímavého příběhu z golfového prostředí, také několik zábavných scén.

9. února 2014
avatar uživatele
90 %

Ačkoliv romantická dějová linie je zcela předvídatelná, takových filmů jsou stovky možná tisíce, musím uznat, že je to nejvtipnější film o golfu, co znám. Costnerovi šla role zkrachovalého golfového profíka a trenéra skvěle, ale ještě lepší byl jeho caddy Romeo a bývalá přítelkyně a šéfová-striptérka. Rozhodně film pro všechny fandy golfu.

18. dubna 2009
avatar uživatele
40 %

Costner jako hlavní hrdina v romantickém filmečku, proč ne. Ale proč furt dokola to samé klišé? Říkám na rovinu, nebýt onoho vyvrcholení na golfovém hřišti ve smyslu "nikdo si za pár let nebude pamatovat, kdo tento ročník tour vyhrál, ale to, že já jsem dal tuhle jamku takovýmto způsobem, to si bude pamatovat každý", tak by tento film nestál ani za zlámanou grešli. Takhle je to průměr průměrů. Jedním slovem: no more

10. července 2006
avatar uživatele
40 %

Předvídatelná romanťárna...

Tak zase jeden "klasický" romantický film. Viděla jsem ho více méně nedobrovolně v autobuse při dlouhé cestě a docela mě zklamal. Typická zápletka - loser a úspěšná žena (navíc zadaná), pomalé přibližování, paličatost hlavního hrdiny, nějaká ta hádka, typický konec... Je to film hodně o golfu, s prvky komedie, ale přišel mi dost předvídatelný. Trochu mi připomněl Wimbledon, ale z mého pohledu byl Wimbledon (ač stejně předvídatelný) vychytanější. Zelený svět neublíží, ale nic extra to není.

8. července 2006