home
Zamilovaný profesor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

BLACK HORSE

Eddie Murphy je herec s raketovým nástupom do sveta filmu. S pribúdajúcimi rokmi a životnými aférami sa jeho sláva pomaly vytrácala. Vo filme Zamilovaný profesor, kde stvárnil 7 postáv, však ukázal, že je dobrým komikom a zahrá čokoľvek. Samozrejme vo vyhranenej oblasti crazy comedy. Ak mám hodnotiť tento film, vo svojej skupine bláznivých filmov je to slušný výkon, duchaplnosť a dej tu však neočakávajte.

12. února 2011

Těžko říct...

...na jednu stranu se mi komedie Zamilovan profesor líbí...ale na druhou? :-D Dyť je to skoro bez pointy...začátek solidní...ale konec? No, těžko říct...

22. prosince 2009
avatar uživatele
30 %

nedá se na to dodívat do konce... humor o ničem akorát tak o vyluzování nechutných zvuků u večeře, rodina nemožná, že nevěřím že by se taková v reálu dala najít... prostě na tomto filmu jsem moc pozitivního nenašla

12. října 2008

Normální komedie....sice je spousta lepších a i Eddie Murphy má lepší kousky, ale je i spousta horších komedií a vůbec filmů, před kterými bych zrovna tomuto dala přednost ;)....Takže taková normálka mno....

10. října 2008
avatar uživatele
0 %

Ne!!Protestuji!!

Když jsem TO( !!! ) viděla, normálně se mi z toho udělalo nevolno..To není film ,ale , musíte te mě omluvit, hromda sraček!!Murphyho filmy stojí momentálně vážně za starou bellu!Takže u mě vážně toto, já to filmem vůbec nazývat nebudu, vyvolává akorát žaludeční obtíže.

13. června 2008
avatar uživatele
30 %

docela průměrná komedie, Eddie Murphy už natočil i lepší kousky...takže nic moc...stačilo mi to vidět jen jednou:D :P

12. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Na první shlédnutí mě to pobavila. Takových komedií je prostě hodně, takže podruhé už mě to tak nezajímalo a potřetí jsem přepla jinam. Není to nic extra.

9. února 2008
avatar uživatele
80 %

Veľmi zaujímavá komédia... Smutná, veselá... Veľmi sa mi páčila a čudujem sa, že som to dnes videla prvýkrát, pritom to stále dávajú v televízii...

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Super komedie, zvlášť Ediie je skvělý. I když je tlustý a naopak. Tenhle film se mi snad nikdy neomrzí.

14. května 2007
avatar uživatele
50 %

Začátek Eddieho dráhy úpadku

Eddie Murphy se v posledních několika komediích, které spojuje nanejvýš černý, velmi černý trapný humor, tváří stále stejně. Jeho zubící se klišovitý úsměv ve mě spíše navozuje atmosféru velkého vykřičníku: "Na tenhle film ne!" Nejspíš to začalo právě Zamilovaným profesorem, pokračovalo přes dr. Dolittla, Pluto Nashe, Strašidelný dům, Bláznivou školku až k filmové katastrofě jménem Norbit. Filmy, kde Eddie ukazuje svůj "herecký" talent pomocí vícerolí, jsou obvykle na nižších příčkách hodnocených snímků, co se kvality a úrovně týká. V těchto situacích lze proklínat americký smysl pro humor a toužebně koukat po nějakém evropském filmu, který by zachránil divákův vkus a vnímání dojmů z projekce. Zamilovaný profesor je tedy ještě Murphyho lepší film, ty další, výše jmenované, už nedosahují ani padesáti procent. Škoda"

14. května 2007
avatar uživatele
80 %

Jo jo, taky mam Eddieho moc rada a tenhle film je skvejlej. Vzdycky, kdyz mam spatnou naladu, tak si ho pustim a pokazdy me rozesmeje.

30. března 2007
avatar uživatele
100 %

Jo Eddie - můj oblíbenec, opět nezklamal. Nemůžu si tuhle komedii vynachválit, od začátku do konce jsem se smála. Doporučuju všem smrtelníkům, kteří tohle ještě neshlídli - velká chyba!

10. února 2007
avatar uživatele
60 %

Milá komedie za shlédnutí, sice některé scény jsou zvláštní a krapet se tam nehodí, ale jinak kdo má rád Edie Murphyho tak ať nemešká.

23. ledna 2007

...

Inu... po shlédnutí tohoto filmu jsou mé první dojmy poněkud rozpolcené. Pokud bych se vysloveně nudila, tak bych se na to i podívala znovu, ale jinak ne. Je to taková ta typická americká komedie, byť s docela dobrým hercem. Jediné, co se mi tam líbilo, byly ty masky. Párkrát jsem se i zasmála, ale prostoduché komedie s rádoby zápletkou nejsou nic pro náročnější diváky. Dávám 20%.

1. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Je to docela dobrá komedie. je sice pravda, že místy je docela nechutná, hlavně u společných večeří profesorovy rodiny, ale to se dá přežít. Nepamatuju si, že bych se tam někdy pořádně zasmála, ale nějáký ten úsměv se mi na tváři mihnoul.

28. října 2006
avatar uživatele
50 %

Profesor Sherman Klump

Mno, film mě celkově nijak nenadchl, samozřejmě jsem se párkrát zasmála, a to především díky talentovanému Eddiemu, který se, pokud vím, dostal díky svým převlekům v jednom filmu i do Guinessovky. Což mu přeji a za což tleskám... Kdo jiný by dokázal zahrát šest úplně rozlišných postav než Eddie? Ano, je to jednička, co se "černošských komiků" týče... A také díky němu jsem film už párkrát viděla a díky němu ho hodnotím o mnoho lépe, než bych hodnotila bez něj... Proč? Stačí mi ta scéna u rodinného oběda, kdy si mohli rozhodně to "prdění" odpustit. Jaksi jsem došla k názoru, že k Americe tohle jaksi patří... Tak ať si to Amíci užijí, mě akorát bývá za herce pak trapně... Buddy Love to také párkrát až příliš přehání, i přesto dávám 50% - za Murphyho celkově...

18. října 2006
avatar uživatele
50 %

Nutty Nutty...

Tenhle film měl několik trumfů v rukávě - neotřelý nápad, Eddieho Murphyho a zásobu vtipů..Všechno tohle ale tvůrci pohřbili trapnými scénkami, nechutnými vtipy a blbou pointou..

7. října 2006
avatar uživatele
konz
...
0 %

blbost

úplna hovadina. tento film byl úplna kravina. Vůbec mě nebavil, když film měl děj tak i tak byl úplně na hov.. . Sorry pro ty kterým se to líbylo ale ja si myslím že ten film je úplná troska

7. října 2006
avatar uživatele
80 %

eddie je borec

Je to dobrá komedie s neobvyklým tématem...nejlepší je Eddie Murphy ve všech podání a jako že jich je dost...Vtípky nemaj chybu.

6. října 2006
avatar uživatele
30 %

Namaskovaný Eddie je asi to jediné co mě na filmu zaujalo. Tenhle film je naprosto prošpikovaný nechutným humorem. Filmy jako prci, prci, prcičky se mi prostě nelíbí a tenhle film je svým ,,humorem,, dost podobný. Tenhle film nemá ani žádnou pořádnou zápletku atd. Myslim, že je to jeden z nejnepovedenějších filmů Eddieho Murpyho.

5. října 2006
avatar uživatele
90 %

Dobrá komedie, opravdu se nedivím že dostala ocenění za masky, nepochopím jak je možné toto vůbec natočit, že to vypadá tak věrohodně. Byla tam možná místa, kdy děj tak "neodsypával" jak by mohl, možná je to jen dojem, ale určitě je to dobrá zábava.

4. října 2006
avatar uživatele
100 %

Mě se tahle komedie líbí. Má neotřelý děj, zápletku a Eddie Murphy je prostě komik!!! Super a je to sranda jak blázen! Líbí se mi to moc!

3. října 2006
avatar uživatele
80 %

Jen tak...

Klasická americká komedie. Připadá mi to stejné jako Těžce zamilován. Prostě ukazují jak se má člověk posuzovat. Že nejen podle vzhledu ale podle toho co má "uvnitř". Ale i tak sem se u tohoto filmu celkem dost zasmála. Je to celkem dost povedený. A Eddie tomu taky dává co do sebe =) proto 80%

12. září 2006
avatar uživatele
80 %

zajímavý....

Zajímavý film s dobrým opsazením a se skvělím příběhem mám tenhle film ráda ale neni u mích oblíbených filmů, proto dávám 80%. :)

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Film o rozpolceném a navíc zamilovaném doktorovi...zajímavá zápletka...co chybí k dokonalému zážitku? no přece Eddie, který si jiko obvykle vystřihl víc než jednu roli...komediální klasik se předvedl a zasměje se i ten se srdcem z kamene...doporučuju ale za pár trapných fórků které sem tam nemusel vidět jen 70%

30. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Aaaale jo

No jo, další romantika ke kávičce, popřípadě k odpolední siestě po obědě. Ukazuje nám, čeho jsou někteří zamilovaní schopní a potvrzuje známý citát LÁSKA NEMÁ LOGIKU. Takže když se náhodou jednoho dne objevíte v těle úplně někoho jiného a začnete postrádat svoji milou povahu, tak se nelekejte - můžete si za to sami. A je tu další citát, který sem pěkně padne: PRO ZAMILOVANÉHO NENÍ NIC OBTÍŽNÉ, takže hups a stane se z vás někdo jiný. Stejně je to ale blbost. Kdyby ta ženská za něco stála, tak toho týpka bude brát takového, jaký je. Takže nakonec je ten největší blbeček on. A to se tak snažil! No jo, je to chudák, ale aspon jsme se zasmáli.

28. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Eddie Murphy v x-roli, na to jsem se těšil a je fakt, že film mě v zásadě nezklamal. Veselá komedie se štiplavým humorem je to správné koření na špatnou náladu a rozehnání chmur. A to tento film určitě dokázal a o to přece u komedie jde. Jedním slovem: paráda

17. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Eddie alá profesor

Tenhle film jsem viděla už dávno v televizi. Eddie nepatří mezi mé oblíbence, ale ani neoblíbence, tekže kolem mě jen tak proplouvá a nenechá ve mně žádný dojem. Musím přiznat, že někdy je tato komedie opravdu praštěná a některé gagy nebo spíše pokusy o ně dost nevyvedené, ale jindy je to fajn a k zasmání, takže celkově - průměr.

3. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

brrrr...

No fuj...Tak tenhlwe film se mi ani trochu nelíbil...Zmatek nevkus a imbecilita.To jsou asi základní slova,kterými bych popsala tehnhle film...

15. května 2006
avatar uživatele
70 %

hahaha

No celkem pořádná prča...Eddie je supr herec, kterej se do takovýchle rolí svým zjevem vážně hodí...Film nebyl zase tak dobrej, ale prostě se mi na něm něco líbilo,no.

12. května 2006
avatar uživatele
60 %

Bez Eddieho ani ránu

Zajímavý film. Eddie Murphy ukazuje, že opravdu umí. Zvládnut hrát najednou několik rolí musí být opravdu náročné, ale v podání Eddieho to vypadá tak přirozeně, nenáročně. Jenžě, kdyby tam byl tenhle komik nehrál je to jeden z propadáků. Nijak originální námět, typická americká komedie...

30. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Hustá komedie, zajímavej děj a Eddie byl vážně úžasnej-akorát to místama byla dost velká nechuťárna =)...

13. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Dobrá komedie. Akorát se mě nelíbilo, jak si celý film dělali z tloušťky legraci. Jinak herecké výkony jsou dobré.Eddie Murphy je skvělý herec a dokázal to i v této komedii.

23. března 2006
avatar uživatele
70 %

NO teda jako nic moc, kromě zábavy a herců, což ušlo, to bylo celkem divný. Ale znám horší tudíž 70%.

3. února 2006
avatar uživatele
80 %

Jada

Vše dobré se ve filmu točí kolem dvojice Eddie Murphy a Jada Pinkett-Smith. Film už je překonaný, ale zábavy je tam dost.

31. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

My God!

Dalsi silenost.. ti Americani uz asi fakt neví co vymyslet, a tak na nas zkousí takovyhle blaznoviny. Podle me propadak, ale divat se na to jeste porad da..videla jsem horsi..

18. ledna 2006
avatar uživatele
10 %

No...

Teda celkem blbý film... Byli tam dost nechutný scény a jako komedie mi to určitě nepřipadalo... Spíš jako docela velká blbost... Dávám 10%...asi proto, že jsem neusnula... prostě hrůza!

27. prosince 2005

Tento film lze vyjádřit jen pár slovy : kravina, kravina, kravina. Prostě film u kterýho sem se od začátku do konce nudil.

19. prosince 2005
avatar uživatele
30 %

zklamal

Eddie Murphy mě docela zklamal! Na filmu byly hezké hlavně masky, ale děj prostě hrůza! Alespoň mě film vůbec nezaujal a při sledování jsem se nebavil!

4. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Nepříjemná, vlezlá a tupá komedie. Kdyby si aspoň přestala hrát na něco víc (viz. Shermane, Bůh tě obdařil vnitřní krásou i bla bla bla...).

2. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Mile

Mila komedia s vynikajucim komikom Eddim Murphym ktory ako vzdy prekonal sam seba.Musim uznat ze zahrat tolko postav muselodat zabrat

23. listopadu 2005

Komédia

je to veľmi zaujímavá romantická komédia s vynikajúcim hereckým obsadením. ale videla som to raz a viac ma to neláka.

5. listopadu 2005
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Mno

Docela zajímavý vtipný film, který se snaží říct, že důležitá krása je jen ta vnitřní. Viděl jsem to několikrát a je to myslím film, který stojí za to vidět...

18. října 2005
avatar uživatele
weri
...
70 %

docela ujde

Docela zajímavý filmeček, který jsem viděl jednou a bohatě mi to stačilo. Byl jsem docela zvědav na Eddie Murphyho v několika rolích členů rodiny. To se tvůrcům opravdu povedlo, krásně zpracovaný...ale to je tak jediný, co mě na filmu zaujalo.

18. října 2005
avatar uživatele
80 %

Profesor in love

je to podle mě docelá ftipná komedie s božským Ediem Murphym. Krásný černoch a obtloustlý profesor v jedné osobě...idelální námět.

16. října 2005
avatar uživatele
60 %

...

tak i když u něčeho musíte hodně přivřít oči - ať už jde o to aby se vám neudělalo špatně nebo o nevydařený vtipy, tak jde vcelku o docela dobrou bžundu...

16. října 2005
avatar uživatele
60 %

Opět...

...celkem zajímavě přeložený název filmu, jak z The Nutty Professor udělali Zamilovaného? To jsou mi věci :) No, pomineme li název jde o celkem klasickou americkou komedii o třídu lepší pouze díky Eddiemu, zbytek je pomalu jako kompars, protože Murphy si vystačí sám. Najde se pár scén u kterých se celkem dá zasmát, ale jiné zase slušně trapné. Nepotěší, neurazí.

16. října 2005