home
Zamilovaný profesor 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Jestli to ještě vůbec jde, tak je to o dost horší než jednička. Ta profesorova rodinka se ukázala ještě víc v odpudivém světle než minule a to je myslím dost podstatný faktor ke snížení úrovně filmu :-( a to mám eddieho docela ráda... ale v jiných rolích než když někomu leze z kalhot...

12. října 2008
avatar uživatele
30 %

No, první díl jsem neviděla a po shlédnutí druhého, ho ani vidět nechci. Byla to příšerná blbost. Zdá se mi uplně neuvěřitelné, že tohle někdo mohl vymyslet. Fakt tenhle film nikomu nedoporučuju.

11. října 2008

jestliže jednička byla blbina, tak dvojka je absolutní blbost ...Už ji nechci nikdy vidět, NIKDY!!! Eddie to nezvlád:/

12. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Zase nic moc. Divim se, že nějakou dvojku vůbec natáčeli. Ale dá se na to podívat. Ale asi bych to přímo nedoporučila. Zkuste něco jinýho.

9. února 2008
avatar uživatele
50 %

uff

no nebylo to tak strašý jak ten první díl,ale bylo to docela děsný a neuvěřitelný...taková děsivá fantaz magorie...o ničem...nic tam nebylo...nic co am bylo nebylo ani zbla reálné...

24. ledna 2008
avatar uživatele
10 %

Dlouho jsem váhala, jestli dát 0 nebo 10. Těch 10 bych dala za Eddieho a za pár dobrých - nefekálních - fórků. Jenže nechci, aby se takovéhle filmy točily, protože ač snesu hodně, tohle bylo opravdu moc. Není to jen opravdu ubohým humorem, ale i scénářem, který prostě je děsný a místy jen hodně násilně a rychle spojuje scény, které mají být vtipné a nejsou.

10. ledna 2008
avatar uživatele
40 %

Fajn

Pro zasmání je to určitě super. Teda aspoň mě se to hodně líbilo. Ale víc v tom najít ani nejde. Podobné jako jednička.

2. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Eddie Murphy

Dějová linka filmu pokračuje ve stopách prvního dílu, ale už to není tak zajímavý příběh. Slabší jsou i vtipné průpovídky a už je to jen průměrná komedie ve stylu Eddie Murphyho.

30. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Musím říct, že to nebylo nic moc. Děj nezajímavý, ale dost mě dostal křeček a nadržená babička. Chvílema sem se válel smíchy.

30. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Neviem, neviem, mne sa to nepozdávalo... Nič svetaborné ani jednotka, ani dvojka... Ale fajn film na odreagovanie....

14. října 2007
avatar uživatele
30 %

Dvojka se mi moc nelíbila. vlastně je to jen opakovačka, vzali podobný děj a udělali z toho druhý díl. Zase tady máme tlustého profesora, jeho rodinku a krásnou ženu. Nic nového pod sluncem. Mám tušení, že jsem o toho dokonce usnula.

28. října 2006
avatar uživatele
konz
...
0 %

uff:-(

Newím proč natáčely dvojku když je to úplná kopie jedničky. Skoro nic nového a stejně na hov.. . Film se mi vůbec nelíbyl

7. října 2006
avatar uživatele
50 %

Dvojka je totální kopií jedničky. Není tu nic nového. Je to sice taky sranda a má to něco co jednička ne, ale jednička je prostě lepší!

3. října 2006
avatar uživatele
40 %

Myslím, že jednička byla mnohem lepší a dvojka se jenom přihřívá na úspěchu předchozího dílu, některé pasáže byly až nechutné, moc mi to jako komedie nepřipadalo :-(

23. září 2006
avatar uživatele
70 %

Jen tak...

Stejně jako jednička klasická americká komedie ukazující jak se má člověk soudit. Že vzhled není vše. Ale nevím čím to jednička se mi líbila přece jen o něco víc. Proto "jenom" 70% Proč? Víc takovýchto filmů by být nemuselo. Ale tyhle dva sou tak je nebudu odsuzovat jen proto, že tenhle žánr není moje silná stránka =)

12. září 2006
avatar uživatele
80 %

hm.. dvojka

No dvojka není špatná ale 1 taky ne mezi nima se nedokážu rozhodnout tak že dávám stejně procent protože důvody proč to mám ráda jsou stejné jako u jedničky. :)

2. září 2006
avatar uživatele
0 %

Já debil jsem na tohle šel s přítelkyní do kina!!! Odešli jsme po půl hodině s lítostí, že kdybychom ty peníze a čas investovali třeba do zmrlinového poháru, užili bychom si nesrovnatelně více

28. srpna 2006
avatar uživatele
0 %

už jednotka bola o ničom pre boha čo tvorcovia očakávali od jej pokračovania ničím ma film nenadchol a ani nezaujal

7. března 2006
avatar uživatele
10 %

Příšerné. To byl opravdu předchozí díl tak úspěšný? Zábavný? Vtipný? jediné, co vím, je že dvojka není ani jedno z toho.

29. prosince 2005

To je divný jeden z mála filmů kde dvojka je lepší než jednička, ale bohužel musím dodat že je to pořád ještě kravina a nevidím důvod proč by ste měli tento film vidět.

19. prosince 2005
avatar uživatele
Morx
...
70 %

nene

Je to mnohem horší než jednička... Už je to prostě moc. Moc přeplácaný, je vidět, že to je dělaný jenom proto, aby to bylo.

4. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Horsi ako 1

Skoda ze tento film nebolo aspon o trosku lepsi ako jeho predchodza.Ale i tak tam bolo par vtipnach hlasok a velmi dobre sa saskvel aj Eddie Murphy

28. listopadu 2005