home
Zamilovaní blázni

NÁZORY K FILMU

Katastrofa

Prvni film v mem zivote, ktery jsem pro jeho stupiditu nemohla ani dokoukat! Prisaham - kazdou kravinu jsem do konce zhledla, ale tohle se nedalo! Nejvetsi debilita vsech dob, snad jen na zvraceni do zachodove misy je horsi pohled. Jak se mi to vubec mohlo objevit na disku - nechapu!

17. října 2007
avatar uživatele
70 %

Komorní a celkem nenápadný snímek mě překvapil svou duchaplností a lehkostí. Ani jsem nečekal, že se budu tak slušně bavit. Sice bylo ve filmu na můj vkus trochu moc citových zvratů, ale budiž. Líbila se mi i vizuální stránka. Sice nic nákladného nebo velkovýpravného, ale prostě fajn. Josh Hartnett je docela sympaťák a jeho herecký projev se mi zdál slušný. Naprosto stejně to vidím s Radhou Mitchell.

15. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tak trochu jiná romantická komedie

Tak tenhle filmík se mi fakt dost líbil. Ve svém žánru velmi originální, a přesto nezklamal. Působivá je především postava "Velryby Donalda", tahle role se Joshovi Hartnettovi opravdu povedla. Úsměv sřídaly slzíky dojmu nad nezapomenutelným, krásně naivním a bezradným výrazem hlavního hrdiny. Co říct závěrem? Mrkněte na to, stojí to za to :o)

11. června 2007