home
Záložní plán

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Už jsem to psala určitě ve spoustě komentářů, ale u romantiky je prostě základ, aby to fungovalo mezi ústřední dvojicí, protože když to nefunguje, tak už to nezachrání vůbec nic. Hlavní představitelé jsou každý zvlášť krásní mladí lidé, ale dohromady jim to prostě nejde. Žádná chemie, žádné jiskření, prostě nic. A k samotnému filmu - průměrné romantické filmy mám celkem v oblibě (a nestydím se za to :D ), ovšem tady už jde o podprůměr, co v nejedné scéně hraničí s trapností.

27. června 2012
avatar uživatele
E Š
...
10 %

Priblblá romantická komédia, blbšia ako mnohé ostatné. Nechápem, ako za toto niekto môže vyhodiť peniaze na lístok do kina. Nikdy viac!!!

30. prosince 2011

Myslím, že tento film byl natočen pro ženy, které pochopí lépe děj. Vždyť jde o sladkou komedii se šťastným koncem a plnou vtipů. Určitě je film vhodný na dlouhé zimní večery.

21. října 2010
avatar uživatele
20 %

THE BACK-UP PLAN BY 2MIG1

nečekal jsem žádnej zázrak, ale to, co mi tahle rádoby romantická komedie nabídla, to byla opravdu síla... síla nudy a nevkusu... počínání budoucí svodobné matky během jejích eskapád je totiž natolik nenápadný, že vás nedokáže ani na chvíli pořádně zaujmout a zabránit tak vašemu neustálýmu sledování hodinek, který se snad chvílema posouvaly směrem dozadu, protože jinak si dýlku filmu nedokážu vysvětlit.. další věc, která strhává hodnocení, je přítomnost hlavní "hvězdy" filmu jennifer lopez.. ta nejenže nemá komediální talent, ona nemá vůbec talent, existujou snímky, kde je snesitelná, ale pokud se ve svejch 41 letech snaží o výraz 15 pubescentky, která nezvládá projevy těhotenství, je to na přesdržku... jedinym kladem je pak každá scéna, kde je alex o'louglin do půl těla bez, v těchto chvílích je aspoň na co koukat

23. srpna 2010
avatar uživatele
20 %

Při sledování jsem se nemohl zbavit dojmu, že jde jen o slabý výplach podobně zaměřeného "Kdopak to mluví". Ani ten film není žádná bomba, ale je v určitém ohledu originální, vtipný a může se spolehnout na charismatické duo Travolta - Alleyová. O Záložním plánu to bohužel neplatí. V podstatě dostanete to, co se vám vybaví po přečtení stručného popisu filmu - s tím rozdílem, že vaše fantazie se s námětem asi popere lépe a nejspíše se dokáže vyhnout křečovitým dramatickým výstupům a rádoby vtipným skečům, z nichž banda důchodců, sklouzávající po plodové vodě, patří mezi ty lepší. Co víc dodat? Že Lopezová opět stejně špatně hraje tu pohodovou holku z lidu nebo že postava O´Loughlina je tak neuvěřitelně hodná, až to prostě není reálné? Zmiňované "Kdopak to mluví" ve mě kdysi vyvolalo dojem, že čekat dítě s milovaným partnerem je štěstí a že bych si to jednou taky rád zkusil. Po Záložním plánu si naopak říkám "Bez antikoncepce ani ránu"...

19. srpna 2010

S nádechem šílenosti a absurdity

Tak na tenhle snímek jsem se těšila jako malé dítě na Ježíška. Hlavně proto, že na JLo prostě nedám dopustit a všechny filmy s ní mi jsou jednoduše sympatické do posledního coulu.
Tak tomu bylo i s Back-Up Planem. Sympatická Lopez, které bych jejích čtyřicet netipla ani náhodou!, podala svůj klasický výkon, nezazářila ani nepohasla. Udržela se na své laťce. Její postava ale byla totálně šiblá, s prominutím. Tak šiblá jako celý film.
Druhá hlavní postava, Alex, byl tedy dle mého docela propadák. Nevím, jak hrál v jiných filmech, ale tady dodal té absurditě a občas i nepochopitelnosti korunu!
Ale co nemůžu upřít: nasmála jsem se dosyta a ještě dál. Tolik scén, tolik hlášek, tolik momentů. Jedna z mála komedií, kde jsem opravdu slzela smíchy.
Takže šedesát procent bude tak vyhovující...

16. srpna 2010
avatar uživatele
80 %

Záložní plán lze nejjednodušeji, avšak nejtrefněji, popsat jednuchým spojením: Klasická oddechová romantická komedie s Jennifer Lopez v hlavní roli. I tak bych ji však zařadila mezi lepší tohoto žánru a vřele doporučila romanticky založeným ženám. Zn.: Pánům vstup zakázán.

13. června 2010