home
Základ rodiny

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Dokonalá pohodovka s výváženou dávkou cukru a kyselosti. Pro odpočinek či zábavný večer jako dělaná, rozhodně doporučuji.

6. června 2008
avatar uživatele
80 %

Film je velice dobře obsazen... A to ěm taky přimělo, dívat se na něj. A nebyla jsem zklamaná. Nebyla to taková typická hloupoučká americká komedie. Chvílema bych ji označila i za drama. Ale zasmála jsem se. Sarah Jessica Parker, kterou známe ze Sexu ve městě dokázala, že má koemdiální talent. Moc fajn film.

3. února 2007
avatar uživatele
80 %

Ale takovej roztomiloučkej americkej filmeček. Je i na více shlédnutí - prostě taková pěkná rodinná komedie. Moc se mi líbilo ztvárnění celý rodinky, příběh, zápletka i ten konec. Zasmála jsem se víc než jednou a stálo to za to.

13. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film mi trochu připomněl film Fotr je lotr, ale není tak komediální. S.J.Parker je v rodině svého nastávajícího hooodně neoblíbená a postupně se dostává do čím dál horší křeče - je to dost drsné. Legrační situace nechybí, ale ten film na nich není až tolik postavený. Stojí za to se na ten film podívat, rozhodně není tuctový.

27. října 2006
avatar uživatele
90 %

Tenhle film mě celkem dostal:) Při filmech tohoto typu si uvědomuju, že moje rodina na tom není ještě nejhůř=) Místy to bylo fakt hodně vtipný a to finále nemělo chybu! Moc hezký...:)

27. října 2006