home
Zahulíme, uvidíme 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Málokdy dvojka překoná jedničku. Tady tohel je jasný příklad toho, že se to občas vzácně podaří. Tenhle film vidět a nesmát se .. to prostě nejde.

12. listopadu 2011
avatar uživatele
50 %

Paula Garcés

Film má pestrý děj, ale příběh se až příliš snaží být vtipný a má jen pár komických situací, které opravdu dokáží pobavit.

4. listopadu 2011
avatar uživatele
100 %

Harold & Kumar Escape from Guan

No tak TO byl nářez TO byla fakt síla...... třeba španělské ptáčky s bušem (((; nebo párty dole bez... myslím že další díl by měl nastat s pravidelností.,.. takových komedií je dnes potřeba skutečne více...

15. září 2010
avatar uživatele
100 %

Tak a dvojka už nehovorím skvelo nadvezuje všetko parádne urobené 100 bodov u mňa = )) aa najlepšie na dvojke je jak húlia z Bushom :D:D

7. ledna 2010
avatar uživatele
80 %

Ked som videl jednotku bolo to slabe, ked som videl dvojku bolo to este slabsie. Dnes som si pozrel dvojku znova a film sa zacal celkom lubit. Zohrata partia kamosov, zenske, hudba, vtipne sceny to vsetko je jedno velke plus v tomto filme. No aj tak je par scen vo filme ktore by som urcite vynechal. Najviac sa mi lubil absolutny koniec.

27. listopadu 2009
avatar uživatele
50 %

...

Pro mě je to teda naprosto nesrovnatelné. jedničku sem viděla ne jen jednou , a toto jednou a stačilo . nevím na jedničku to prostě podle mě nemá , čekala sem mnohem víc.

9. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Určite o trolinku lepší než jednička! Jsme se fakt nasmála. Malej Cyrus byl pekne odpornej. Jinak PNH byl opet nenapodobitelnej.

18. března 2009
avatar uživatele
80 %

zahulíme, uvidíme 2

Film se mi doopravdy líbil, sine ne tolik jako jednička, ale to nevadí.
Film měl dobrý děj a hodně jsem se u něj nasmál.
Můžu jen doporučit.

14. února 2009
avatar uživatele
70 %

Navzdory tomu co ctu musim rici, ze se mi film libil, ne tolik jako prvni dil, ale uplny propadak to dle me nebyl. Disponoval trosku odlisnym humorem a z huleni tam bylo tak 5 minut, lec humor niela patricka Harise nezklamal a ja davam 70%. :)

7. ledna 2009
avatar uživatele
30 %

Propadák

Na tenhle film jsem se strašně moc těšila, moc jsem od něj očekávala a co z toho mám? Zklamání! Kam zmizeli Herold a Kumar z prvního dílu? Kde jsou ty jejich (obzvláště pak Kumarovy) hlášky? I když tyhle dva týpky mám fakt ráda, tak tohle se hodně nepovedlo... 30%

25. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Je mi opravdu líto, jaké musím dát tomuhle filmu hodnocení, už jenom kvůli jeho prvnímu dílu. Těžko říci, co vlastně zapříčinilo tak obrovský rozdíl mezi oběma filmy. Kdo čeká, bezvadné vtipy a scénky, jaké byly v jedničce, tak zde bude velice zklamán. Nuda, nuda a možná trocha smíchu, ale to je vše.

15. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Slušné

Kromě VELICE trapného konce film docela ušel, na jedničku neměl ani zdaleka, ale budiž. Za zhlédnutí stojí.

30. listopadu 2008
avatar uživatele
50 %

Trošku z povinnosti jsem se kouknul na příběh korejského slušňáka a indickýho huliče, na dva kamarádi, kteří se vypravý na cestu do Amsterdamu a skončí ve věznici v Guantanámo. No moc nadšený jsem teda z toho nebyl, trapný scénky, děj mi moc neřekl, povinný ulítly vtipy a ubohý agent na konec. Jednička nebyla taky velký zázrak, ale ani dvojka nepřekvapila, co jsem taky čekal. No furt je to trapnější americká komedie. Něco na konec - jen jedno, mohlo by se chytnout dole bez.

16. října 2008
avatar uživatele
100 %

Harold And Kumar Escape from Guanta

Jo tak na todle číslo jsem se těšila od doby, kdy skončila jednička. Bylo mi téměř jasné, že bude pokračování do Amsterdamu. A hned jak to bylo možný, musela jsem se na to kouknout. Trochu zvědavost. A ani mě to nezklamalo. Bylo to totálně huličské až trapné, ale výborné. Jsem nadšená, že můžu být z takovéhle pitomosti nadšená.

4. září 2008
avatar uživatele
40 %

Jednička se mi přes pár výhrad celkem líbila, tak jsem byl zvědavej, jaká bude dvojka.. A boužel dvojka je o hodně slabší. Je v ní spousta nechutných nebo už opravdu moc hloupých vtípků a taková ta nenucená atmosféra z jedničky se úplně vytratila.. Škoda, čekal jsem víc..

28. července 2008