home
Záhada Bermudského trojúhelníku (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

EXPERIMENT

Filmy, ktore sú určené pre TV, sú zväčša menej kvalitné, patria do kategórie B, resp. sú podstatne horšie a nepozerateľné. Záhada Bermudského trojuholníku je však pozerateľný film, dokonca ho možno zaradiť medzi tie lepšie. I napriek niektorým nedostatkom, ako sú slabšie herecké výkony niektorých hercov alebo lacnejšie trikové zábery (napr. lietadlo letiace v búrke), film má spád, je akčný a keby ho tvorcovia vytvorili ako 2 diely po 90 minút, predčil by mnohé filmy A kategórie. Scenár sa opiera o domnelé pokusy US armády v r. 1943, tzv. Filadelfský experiment, ktorý umožňoval presun hmoty i ľudí v čase a priestore. Každý takýto pokus nahráva filmárom a v tomto prípade sa tvorcom podarilo domnienky zrealizovať celkom pútavým spôsobom.

5. února 2011
avatar uživatele
40 %

Třídílný film, který vám zabil tři nedělní večery, které jste zrovna nevěděli, jak strávit. Vědecký poklad, o který se film opírá se mi moc nelíbil. Vytvoření trojúhelníku za druhé světové války? No, nic moc. Spusta herců zde byla nepřesvědčivých, triky byly laciné, vysvětlení chabé a konec, ten mě zklamal nejvíce. Jediné, co se mi lbílo, bylo prolínání alternativní reality s naší realitou.

23. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

Ja mám rada také filmy o záhadách,tornádach a podobné, ale musím uznať, že tento bol dosť zložitý na úplné pochopenie aj ked sa mi páčil ale zdalo sa mi, že tá druhá časť je viac zamotanejšia a zložitejšia.80%

23. července 2009
avatar uživatele
50 %

Docela absurdní

To co na tomto film zaujme asi nejvíc je jeho čtyřhodinová délka. Děj je tak trochu přitažený za vlasy a plný chyb a nesmyslností. Pokud vím, trojúhleník má fungovat jen v určité oblasti, osudy hrdinů ale ovlivňuje i na pevnině, kdy podobné věci nemají co dělat. Herci byli docela příjemní, hlavně Bellová, ale že by podaly nějaké zvláštní výkony, to ne. takže abych to shrnul - naprosto průměrné sci-fi drama s originálním nápadem ale pokulhávajícím provedením. Světlým momentem je vyplivnutí všech ztracených strojů, ke kterému ale dojde až v sedmé půlhodině!

25. dubna 2009
avatar uživatele
40 %

Pozor

Tenhle film mi připadal dost přitažený za vlasy. Až moc neuvěřitelný a až moc fantaskní. Řekla bych nic moc. Moc se mi nelíbil. Avšak pár světlích momentů mu nele upřít. Nakonec snad dodat, že tři díly na mě byli docela dost, podle mě se to dalo stáhnout alespon na dva, takhle se to dost vleklo...

31. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

V celku uchazejici hovadina.Jelikoz jsem ale videla jen posledni dil a tam jsem to moc nepochopila,tak to ani jinak popsat nemuzu.Proste nic moc.

6. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Nemůžu říct, že by mě Záhada Bermudského trojúhelníku nezaujala nebo, že by nebyla napínavá. To ano, ale do konce jsem se dívala, proto, že to bylo rozdělené na tři díly a já chtěla vědět, jak to dopadne. Ale trochu mě to zmátlo, protože chvílemi to bylo opravdu napínavé a chvílemi to mělo pomalý spád a byla to docela nuda. Ale jasně, byla tam záhada a tajemno, jenže někdy mi to připadalo trochu amatérsky zpracované, i když zase na televizní film, to bylo docela slušné. Ale závěr se mi nelíbil, čekala jsem větší "bombu", já nevím, tvůrci si s tím měli ještě trochu pohrát, připadalo mi, že to odbyli.

7. února 2008
avatar uživatele
40 %

hmm

Abych pravdu řekla, čekala jsem od toho mnohem víc. Nějaký časoprostory a červí díry, který se furt omýlaly dokola mě moc nenadchly. Dávám jen 40% za nějaký originální nápady v průběhu děje.

21. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Docela slušný film. Na to, že šlo o televizní film měl i docela dobrý triky, ale co se sledovatelnosti týče, tak jednou a dost. Bylo to trochu zdlouhavé a ten konec mi přišel trochu kýčovitý. Šlo by to sestříhat do dvou, místo tří dílů. Pak by to bylo snesitelnější.

20. ledna 2008

Tak tenhle film je každopádně dost zvláštní. Možná kdyby byl udělanej jenom jako celovečerák, tak by byl zajímavější! Celkem mě nudilo koukat na to tři večery ještě ke všemu po tejdnu. I když to mělo zajímavej děj! ;) A ten konec byl celkem zvláštní. Bylo to, jak kdyby nevěděli jak to ukončit, tak tam prostě něco dali, takový vytržený z děje to bylo. Ale jinak se mi film líbil, měl zajímavej obsah. Škoda, že se takhle rychle nepřišlo i ve skutečnosti jak to s Bermudskym trojúhelníkem je! ;)

20. ledna 2008
avatar uživatele
40 %

Na televizní poměry opravdu celkem slušivá vizuální stránka. Ale to je spolu s Ericem Stoltzem a Lou Diamondem Phillipsem (mám ho prostě celkem rád) tak všechno. Vykonstruovaný příběh, zdaleka se nezakládající na faktech, mě doslova štval a každý díl to mělo příběhově obrovský výkonostní sešup. Konec byl už vysloveně debilní. A za roztomilým kukučem Catherine Bell se skrývá jen další panenka bez talentu.

20. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

pěkný

Tak musím říct, že film mě docela zaujal. Akorát mě štvalo, že byl roztáhlý na tři části, kdyby byl trochu kratší, nic by se tím neskazilo..., ale jinak nápad byl zajímavý, líbily se mi vizuální efekty a hudba a rozluštění na konci filmu bylo taky dobré. Kdyby záhada Bermudského trojúhelníku byla jako ve filmu, bylo by to velice zvláštní, ale vzhledem k tomu, že takhle si zahrávat s časem asi nikdy nepůjde, tak by mě stejně zajímalo, co se v Bermudském trojúhelníku vlastně děje...

20. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

2. díl

Tento druhý díl je taky moc zajímavý. Dost se to komplikuje. Teď už vážně nevím co se za chvíli stane. Dost se těším na ten poslední díl.

13. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Film je to zajímavý, ale i nudný. Když sem viděl reklamy v TV, říkal sem si, že to bude strašná blbost... skoro sem se trefil, U mě, i když mi to přišlo zajímavý, to moc nepochodí.

8. ledna 2008
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

No popravdš sem čekal co to bude. Celkem mě film překvapil. Záhadný a tajemný, jen doufám že ostatní díly nebudou horší

8. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

1. díl

Zatím jsem viděla první díl ze tří. A vypadá to, jak jsem si myslela, dobře. Je to samá záhada. A překvapení. Nikdy nevím co následuje. Kromě asi jedné výjimky.

7. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Tak tenle film je zajimavy jen do pulky. Kdyz zacinaj odhalovat, co a proc se to deje, bylo pak uz takový pritazeny za vlasy a i nudny. Konec byl takovej nic moc, cekala bych neco jineho..

3. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Naprosto souhlasím s předešlým názorem. Film je místy docela zajímavý ale místy působí až nudně. Skutečně v některých sekvencích má člověk čas odejít a uvařit si kávu, aby v pohodě mohl pokračovat ve sledování filmu. Škoda že na začátku nejsou takto nudné sekvence označeny, aby je mohl divák přskočit a vůbec se jimi nezabával. Dávám průměrnou známku 60%.

17. září 2007
avatar uživatele
60 %

Zajímavě zpracovaný film, který mě docela chytnul, ale není to film na který bych se chtěla znovu kouknout. Zkrátka něco na co se díváte v televizi když zrovna nemáte co jiného dělat, protože bohužel takových podobných filmů jsou stovky.

31. března 2007
avatar uživatele
Sedo
...
50 %

Príliš zdĺhavý

Ja musím žiaľ nesúhlasiť s predchádzajúcimi názormi. Tento film ma na začiatok vcelku zaujal, ale asi po hodine sa dej začal veľmi komplikovať a zbytočne naťahovať. Film sa stal dosť nudným. Najhoršie je, že je to film, ktorý vás na začiatku chytí a potom ho už chcete dopozerať a keď po 4 hodinách skončí (čo je dosť veľa) môžete si iba nadávať, že ste už dávno mohli spať.
Ale čo už môžete čakať od filmu, ktorý vysielajú v TV necelý rok a pol po natočení?

Keby sa ale zostrihal na dĺžku asi dvoch hodín, tak by bol z toho vcelku obstojný film.

12. března 2007
avatar uživatele
90 %

Tak musím súhlasiť tuto s autorom: kubajz_16. Mne sa taktiež moc páčil. Spočiatku som však váhal či ho vôbec mám pozerať, lebo som si myslel že sa jedná len o nejaký B-éčkový film plný záhad a nakoniec sa aj tak nič neobjasní alebo z toho vzíde totálna blbosť. Opak však bol pravdou. Film mal nesmierne pútavý dej. Bol plný zvratov a nečakaných situácií. Najviac ma zaujal ten chlapík z greenpeace. To s tou jeho rodinou bolo fakt na zbláznenie. Ja na jeho mieste by som sa snáď už šmaril pod vlak. Čo ma tiež prekvapilo bola samotná dĺžka filmu (to bude asi preto že som si ešte pred začiatkom nepozrel jeho dĺžku čo zvykne robiť). Zvlášť keď čakám že bude končiť o takej 22:00 - 22:30, no on sa pretiahol až na 1:00 :))) film má totiž 240 min. :). Myslím si že na film je až dosť, no napriek tomu nebol zbytočne zdĺhavý či nudný, bol proste SUPER!

10. března 2007
avatar uživatele
100 %

BOMBA !!!

tohle je ten nejlepsi film, kterej snad existuje....uz po deseti minutach ma tak chytnul, ze uz jsem od nej nemohl odejit....proste bomba

9. března 2007