home
Dobrý Will Hunting

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Will

Dneska jsem, při svém filmovém absťáku, potřebovala dobrý snímek jako sůl. Musím říct, že jsem se při výběru nespletla. Je v tom filozofie a spousta důležitých životních pravd, Dobrý Will Hunting vás donutí přemýšlet. Kvalitně vystavěný scénář, pár zapamatovatelných scén, emoce, přitom to na pilu netlačí. Krásná hudba, sympatičtí herci, především Robin Williams, kterého mám zaškatulkovaného spíše v komičtější poloze. Tenhle film mě potěšil a myslím, že jsem jej neviděla naposledy.

2. června 2012
avatar uživatele
80 %

Překvapení

Kdo by zrovna do téhle dvojky řekl, že byli schopni vyprodukovat takový scénář? Do Bena, který se často plácá v naprosto průměrných filmech? Dobrého Willa sice nezařadím k svým oblíbeným nebo často sledovaným titulům, ale kvalitu mu upřít nemohu. Herci podávají suverénní výkony na všech frontách a celková myšlenka filmu dává více než jeden námět k přemýšlení.

15. prosince 2011
avatar uživatele
80 %

Na film jsem se podívala, protože mi ho doporučil známý. A musím říct, že zatím mě jeho vkus skoro nikdy nezklamal. V případě Willa Huntinga určitě ne. Skvělý příběh o jednom géniovi, který ani netoužil být géniem. Moc se mi líbilo jak se Will choval, že nebyl nijak namyšlený jenom proto, že uměl něco co ostatní neumí. Právě naopak, dokázal obdivovat to, co jiným připadá samozřejmé, normální, možná i ubohé. Ale v jeho podání zněla zednická práce jako něco skvělého. Ve filmu navíc bylo mnoho, ale opravdu mnoho povedený hlášek, takže s oceněním za scénář musím jen souhlasit. Myslím, že všechny role byly jako vyšité a celý film byl dobře promyšlený, od začátku až do konce, hlavně proto, že mě konec překvapil. Já myslím, že kdo ještě nevidět, měl by se někdy na tento film podívat.

11. prosince 2011
avatar uživatele
80 %

Osobne som film registroval už dlho, ale až teraz som si našiel čas ho pozrieť. Ako najväčší klad by som hodnotil herecké výkony viacmenej všetkých hlavných postáv (okrem Bena Afflecka - moja osobná antipatia). Celkovo je film zaujímavý a v prvej polovici som sa ani nenudil. Celkovo dej je trošku romanticko-americko pritiahnutý za vlasy, ale tak to už bol cieľ autorov. Dej sa posúva v dialógoch a je škoda, že niektoré otázky dialógy neriešia viac do hĺbky, ale len povrchne. Neviem ako ostatným, mne osobne sa niektoré dialógy zdali až naivné. Nereálne v danej situácii pre danú postavu. Ale to sú len také detaily, ktoré mne osobne vadili. Film ako celok pre mňa vyznieva ľahko nadpriemerne. Ťažko povedať, či sa jedná až o taký dobrý scenár, za aký je považovaný. Ale na druhej strane aj celkom chápem, prečo ľudia hodnotia tento film tak vysoko. Vo filme je prítomná určitá špecifická atmosféra, ktorá spolu s hereckými výkonmi, hudbou, kamerou a ďalšími aspektami prispieva k tomu, že ľudia sa dokážu vcítiť do hlavnej postavy. Podľa mňa toto je práve to, čo ľudia vidia na tomto filme výnimočným. Na mňa osobne to až tak neplatilo a filmu by som dal presne 75%....

30. listopadu 2011
avatar uživatele
E Š
...
100 %

Tento film som videla niekoľkokrát, a to nepatrím medzi fanúšikov hezounov Bena a Matta. Jednoducho ma oslovil námet a spracovanie. Okrem pútavej hlavnej línie obsahuje aj mnoho vtipných scén.

15. června 2011
avatar uživatele
90 %

2Hvězdy

Celý úspěch stojí na ústřední hvězdné dvojici Robina Williamse a Matta Damona, doplněné Benem Affleckem. To je hlavní lákadlo filmu, nutno však říct, že by se obešel i bez tohoto hvězdného obsazení. Scénář, i celé zpracování je parádní samo o sobě, zmíněné osobnosti tu působí jako jakýsi punc kvality. Za mě 90%.

25. května 2011
avatar uživatele
80 %

Dobrý Will Hunting si užívá příliš mnoho slávy na to, abych si jej nevšiml, nebo se na něj do smrti nepodíval. K filmu mě ale dohnala i zvědavost v rámci oskarových ocenění, která mi nedala spát, i když jsem film neviděl. Že dostal Matt Damon, akční herec s pár dobrými rolemi, v tehdy necelých třiceti letech oskara za scénář? A co Ben Affleck? Už to nyní chápu… Damon nejen potvrdil, že umí výborně ztvárnit postavy i v nekomediálním prostředí, ale dokázal i svou zběhlost si výborně napsat jak svou roli, tak všech ostatních, které do filmu zatáhl. Dobrý Will Hunting je svým způsobem velmi efektním filmem. Téma, které mělo prakticky neomezené možnosti, je prezentováno takovým způsobem, který zřejmě nadprůměrně vyhovoval i udílečům cen. Co se mi obzvlášť líbí? Ať jsou zde géniové chytří sebevíc, jsou zde zdůrazněny i jejich stinné stránky. Když je zde Damon geniální, na druhé straně je to chuligán bez ambicí a schopnosti všechny kolem sebe neztrapňovat. Když je zde Robin Williams psychologem, příslušná neotřesitelná vyrovnanost není jeho hlavní vlastností. Zkrátka přirozenost charakterů, kterou, pořád tomu ještě nemůžu uvěřit, Damon s Affleckem vytvořili je nedocenitelná, a má podobný účinek jako v Čisté duši. Co představuje další skvělou vlastnost tohoto filmu? Děj, nikdy nezacházející do stereotypu díky vedlejším postavám, které tvoří odlišné, navzájem se prolínající stránky příběhu. Akademický, psychologický, vztahový, přátelský rozvoj – Stellan Skarsgard, Robin Williams, Minnie Driver a Ben Affleck. Zase. Scénárističtí zelenáči dokázali, aby mě ani jedna z postav nenudila. A ta chvála nekončí. Nebýt spousty vtipných scén, dospěl bych k názoru, že je tento film pouze a jenom dobrý. Dobrý Will Hunting je opravdu daleko lepší, než většina ryze psychologických filmů. Má totiž mnohem víc, a tímto tvoří nezapomenutelný zážitek. Nicméně nemohu zapomenout dodat, že na mě přesto působí jako jednohubka. Člověk je rád, když všem těm chytrým řečem obstojně rozumí, ale myslím, že jen málokdo by měl chuť pouštět si film podruhé…

6. prosince 2010
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Pěkný film, jen co je pravda, ale nemohl jsem se zbavit pocitu, že už jsem ho viděl. Že se poučení a myšlenky v něm opakují. To je ale jediná vada na kráse jinak velmi slušného filmu, ve kterém mě poprvé skutečně oslovil Williams. Silné scény, dobří herci, vše v perfektním souladu. I když k srdci se mi to nedostalo, pořád mě to docela zaujalo.

1. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Good Will Hunting

Tomuto filmu jsem plně důvěřoval. Nevím, jestli to bylo těmi všemi oskary, hodně "přitažlivým" námětem nebo tím, že jsem byl zvědavý jak se "dva mladí kluci" zhostili scénáře a jak Robin Williams hraje v něčem jiném, než ve Flubberovi, Noci v Muzeu nebo Tatovi v Sukni. Každopádně moje důvěra nebyla zprzněna a film mě hodně zaujal. Existuje hodně dramat, ale je jen málo filmů, které si nálepku drama opravdu zaslouží a toto je jeden z nich. Tak nápadity a zajímavý námět jsem opravdu ještě nikde nepochytil. Damon a Affleck chtěli předvést jak by podle nich vypadal Einstein jako flákač, násilník a problémový chlapec, ale šlo tady i o něco hlubšího. Film Vás zkrátka uchvátí a když né výkonem Williamse, Damona nebo (překvapivě) Afllecka, tak určitě scénářem, který je opravdu skvělý. Damon a Affleck si vlastně celý film napsali jako sezení u psychitra v němž se nevěnovali jen rozebírání hlavní postavy, ne, oni rozebírali vztahy a psychiku všech postav, které se ve filmu objevili a tudíž Vás film nenudí a jste zvědavý i třeba na to jak dopadne příběh Seana nebo Skylar. Nejvíce mě na filmu uzemnili filozoficky-psychlogické monology Willa. U těch je potřeba se zastavit, pustit si je znovu a pak se nad nimi zamyslet a budete nad nimi žasnout. Jenže monology nejsou jedinou zbraní scénáře. Další chvíle, které Vás ohromí jsou dialogy mezi Willem a Seanem. Je to jako boxerský zápas, kde se musí taktizovat a nenechat se porazit a ten dialog je jako údery. Jeden se druhému snaží vštípit svoje myšlenky a ten souboj je velice zajímavé sledovat. A protože se v tomto filmu spíš mluví, tak vtipné vložky najdete ve scénáří a né jako komické scénky. Všechny vtipy, které se ve filmu řekli mě úplně odrovnali a tehdy šlo vidět, že scénář napsali dva mladí kluci. :D Z filmu šlo poznat, že za scénářem stojí mladší generace, ovšem jakmile se začalo filozofovat, jakmile jedna postava rozebírala druhou a jakmile hlavní postava začala ty svoje úvahy, měli jste pocit, že to napsal někdo, kdo už toho hodně prožil a kdo ví, co je to život a to je na filmu to, co mě nejvíce fascinovalo, když si vezmu, kdo ten scénář napsal. Navíc zde jak Damon i Affleck (ačkoli mi jsou někdy nesympatičtí) hráli opravdu skvěle (dobře napsané postavy) a Robin Williams mě přesvědčil, že je ho škoda na béčkové rodinné filmy, protože on má talent a oskara bych mu (kdybych byl akademik na oskarech) taky dal. :) Jedním dechem: "Gus Van Sant vlastně natočil úplně obyčejný film, ale scénář je to, co ho udělalo oskarovým. Ptáte se proč? Podívejte se a pochopíte." Tenhle film je u mě film s zatím nejlepším scénářem, co jsem kdy viděl. Nemůžu mu dát méně než 100 %. Tleskám.

27. června 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film patří mezi jedny z mých nejoblíbenějších. Má skvělý námět a herecké výkony...no prostě úžasné!!!

12. května 2009
avatar uživatele
100 %

Tak musím jednoznačně souhlasit s Pierem, že tohle bylo opravdu velkolepé dílo na které dlouho nezapomenu!Matt Deamon nikdy nebyl můj nikterak oblíbený herec nicméně tady se to všechno láme!Jeho výkon mě natolik upoutal, že jsem tomu mladíkovi s roztomilým úsměvem doslova propadl!Tenhle snímek je nesmírně inteligentní syrové psychologické drama které ovšem vůbec neztrácí na intenzitě ani na celkové zábavnosti.Vykreslení charakteru všech hlavních postav je zde bezchybné jakožto dialogy na kterých to konkrétně v tomhle snímku hodně stálo.Sám si říkám, že je až k nevíře jak mě tenhle film nesmírně bavil.Ani jednou jsem nakoukl na hodiny a spíše jsem si naopak přál aby nikdy neskončil.Už na začátku jsem malinko nastínil herecké obsazení které je na mimořádné úrovňi ač už to byl právě zmíněný Matt Deamon či neméně výborný Robin Williams jehož projev byl hodně reálný a procítěný takže i v tomto aspektu film exceluje na plné čáře.No a samozřejmě nesmím opomenout skvělý scénář a v tomto bodu opět musím smeknout před uměním Deamona a Afflecka kteří ač "nezkušení" filmaři stvořili takovouto záležitost za kterou dostali po zásluze oscara.Poslední kapitolkou která mi zpříjemnila tento film byla muzika pana Elfmana kterého propůjčil režiséru na skok Tim Burton.:)Za mě nesmírně kvalitní film který se musí líbit úplně každému.

16. listopadu 2008
avatar uživatele
pier
...
100 %

Pier

Krásné, dokonalé, velkolepé, prostě úžasné...Dlouho jsem neviděl film, kde bych se dokonale vcítil do postavy hlavního hrdiny ( snad jen v novějším díle Chlapec A )...Ani nevím co se v takových chvílích má psát, ale já jsem naprosto unešen...Tak skvělý scénář se vidí málokdy, byl v něm cítit ten prožitek a snaha napsat a zachytit příběh o chlapci který to v životě neměl nikdy lehké...Mnoho filmů má stejnou tématiku, hrdinové jsou jiní - často mají dar který se snaží prodat a dokázat světu že nejsou divní jak je ostatní vidí...V tomhle jsem byl opravdu moc překvapen, jak byl Will Hunting napsán, Damon s Afflekem z něj neudělali otloukánka a chudinku typu Forrest Gump ( Nic proti je to můj oblíbený film ) ale uděli z něj drsňáka který na všechno kašle a hledá sám sebe...V tom je podle mě kouzlo tohoto díla...Za perfektním výkonem který nám tu předvedli herci musíme vděčit určitě dialogům kteří museli, jinak si to nedovedu vysvětlit, dostat scénář na tělo, Robin Williams mě tak nadchl svým výkonem že se katapultoval mezi mojí filmovou smetánku...Ve filmu bylo i dost vtipných míst, a to tak moc, že jsem párkrát vybouchl smíchy...Prostě snímek o normálním životě neobyčejného chlapce jaký neznáme, a je škoda že tohle téma se ve filmech moc neoběvuje...V každém z nás je tak trochu Will Hunting...Každý pochybuje a uzavírá se!!!

14. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Další z mých TOP 10. Výborný Matt Damon a Ben Affleck. perfektně ekundující Minnie Driver a výtečný Robin Willians ( mimochodem před tímto filmem jsem ho zrovna jako herce nemusel ). K tomu perfektní děj a žádné hluché místa. Scény jako třeba baseball v kanceláři nebo " koš koš " v posteli mě dostaly. A závěrečná hudba tomu nasadila korunu, kterou vyšperkovala hláška: ... Sorry I had to go see about a girl. 100%

31. října 2008
avatar uživatele
Meky
...
80 %

Génius

Toto psychologické drama mi taky hodně připomíná film Čistou duši s vynikajícím Russellem Crowem v roli matematického génia. Tyto filmy mají spoustu společného. Ale hlavní rozdíl mezi nimi bylo v charakterech obou hlavních představitelů. John Nash (Russell Crowe) měl "zájem" rozvíjet svůj talent a podřídil tomu i svůj společenský postoj, celý život až z toho zblbnul. Kdežto Will Hunting je bohém! Svůj talent nevidí a čím dál tím více jej utápí v alkoholu, poflakováním se s kamarády a v problémech se zákonem. Matt Damon zahrál obtížnou i když velmi atraktivní roli Willyho naprosto suverénně a to i na svůj takhle mladý věk v té době! Jsem rád, že jsem ho měl možnost vidět i v jiné roli, mnohem charakternější, než třeba jako agenta Bourna. Ve filmu si zahrálo i spousta jiných herců, nelze nezmínil Robina Williamse, který dokonce získal oscara za vedlejší roli, což mi ani nepřišlo, ale nebyl špatný. Nebo také Ben Aflleck. Docela dost mě překvapilo, že mají tito dva "smrkáči" :-D (Damon a Aflleck) nasvědomí scénář. A musím říct, že teda hodně dobrý scénář! Přece jenom jsou docela mladí a že dokázali vytvořit takové dílko bych od nich teda nečekal. Celkem u mě vázl hudební doprovod, během filmu jsem ji ani nevnímal, takže hudba nevýrazná. Tempo se taky někdy zadrhávalo a ač je to psychologické drama, tak na můj vkus celkem moc konverzace, což vytvářelou občasnou nudu...

27. října 2008
avatar uživatele
3ged
...
90 %

Good Will hunting

Ze začátku jsem se lek, že se jedná o jinou verzi filmu Čistá duše (prostě psychologickej film s matematickym podtextem). Matt Damon si zahrál vážně skvělou roli. Způsob, jakým vnímal život mi byl částečne sympatický, jelikož alespoň částečně veděl, co chce. Filmu nechybí jak vážná stránka, tak ani humor. Jediné, co mě na filmu až tak moc nezaujalo byl soundtrack.

5. května 2008
avatar uživatele
80 %

Tomuhle filmu snad nic nechybí. Dobří hlavní představitelé, z nichž vyčnívá Robin Williams. Toho jsem nikdy nedoceňoval jako komika, ale v charakterních rolích je opravdu perfektní. Damon a Affleck hráli hodně nad možnosti (hlavně Affleck), Minie Driver byla hodně obyčejná a Stellan Skarsgård byl fajn. Víc než fajn je scénář. Nikdy bych do dvojky Affleck/Damon neřekl, že mohou napsat něco tak skvělého a hlubokého. Skvělý filmový zážitek, především pak rozhovory Williamse a Damona.

11. března 2008
avatar uživatele
70 %

Robin Williams

Asi nedokáýu patřičně docenit herecké umění Matta Damona a děj tohoto psychologického (?) dramatu, ale mně to přišlo jako normální filmový příběh z universitního prostředí.

5. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Nebylo to špatné, ale nějaký hlubší dojem to ve mě nezanechalo. Mohlo to být trochu víc prostříhané, občas to bylo zbytečně zdlouhavé, některé scény mi přišly nudné, celkově průměr.

24. října 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film byl docela v pohodě dobře zpracovaný. Nejlepší tam byl stejně Robin Williams, opět odehrál super roli a velmi se mi tam líbil. Na tenhle film se koukám ráda a docela často.

17. října 2007
avatar uživatele
100 %

Špatný nebo dobrý ...

Moc zajímavý námět a perfektně zpracovaný scénář, no a moc kvalitních herců - předem odsouzeno na úspěch. Psychologické drama plné skutečně pravých vniknutí do nitra duše, člověk by skutečně nečekal právě od Matta a Bena takový dílko... Dobře se na TO dívá, příběh na zamyšlení, dost dobrý myšlenky, mám pocit že i když něco děláme a myslíme si že je TO TO co chceme a co je správné, měli by sme se nejdřív poradit s někým zkušenějším a hlavně někým kdo něco podobného už přežil a jeho rada je nad zlato... Musíme hledat TO skutečné co je v nás no hlavně TO co je důležité nebát se udělat změnu když je potřeba. Dělat co cítíme a dělat co nás baví... Špatný nebo dobrý, ale být svojský ... a nebýt v životě sám!

15. června 2007
avatar uživatele
90 %

Překvapení

Matta Damona ani Bena Afflecka jsem nikdy neměl moc rád, považuji je za hrdiny akčních filmů. Byl jsem velice zvědav, jaký super scénář museli napsat, aby dokonce získali Oscara. Po skouknutí tohoto filmu už chápu. Naprosto dokonalý příběh, vtáhnul mě do děje, oslnil charakteristikou postav a nakonec mě tvrdě udeřil životní pravdou do tváře. Dlouho jsem neviděl tak dokonale promyšlené postavy a jejich charakter jako zde. Génius pro kterého je vše hračka, ctižádostivý profesor, nešťastný psycholog či lajdácká parta dělníků. Matte a Bene, klobouk dolů, měním na vás názor...

5. března 2007
avatar uživatele
90 %

působivý

Nikdy jsem Matta Damona moc nemusel, ale tímhle filmem si mě získal - za scénář si oscara určitě zasloužil a Will Hunting v jeho podání byl opravdu Dobrý. Na psychologické filmy ze všedního života se dívám hrozně rád, protože v nich někdy člověk pozná sám sebe...

24. února 2007
avatar uživatele
80 %

Dobře napsané psychlogické drama, jehož síla je hlavně v působivých dialozích. Kdo mi trochu vadil byl Ben Affleck, jeho postava ve mě občas vyvolávala poněkud nelibé pocity, ale těžko říct, jestli to bylo škobrtnutím ve scénáři nebo Affleckovým výkonem. Ostatní herci ale jedou na sto procent. Filmu se také poměrně slušně daří vyhnout podbízivé melodramatičnosti, ačkoli mnohé použité motivy k tomu doslova vyzývají. Zkrátka na pět * ještě drobné nedostatky, ale zopakuji si to a pak se uvidí..

19. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Jedinečný

Jeden z mála filmů s číslem 1. Absolutně dokonale provedené herecké výkony ladí s originálním a nevšedním dějstvím. Will Huntig je takový ten filmaři oblíbený typ génia (mj. Čistá duše) - génius, ale psychicky nevyrovnaný. Navíc W. Hunting je ukázkovým případem, že když něco chceme, máme za tím jít (ať už je to jeho láska, nebo typ jeho studia "na co platit sto tisíc, když v knihovně je to za pár dolarů?") Absolutně špičkový film by po zásluze odměněn Oskarem.

31. července 2006
avatar uživatele
90 %

super

Tak tenhle film mě opravdu překvapil a jsem rád, že byl nominován na Oscara a Robin Williams, tak ten si za svůj výkon sošku odnesl zaslouženě.

28. července 2006
avatar uživatele
100 %

Skvely

Tak toto bol jeden z najlepších filmov ktoré som kedy videl.Herecké osobnosti ktoré tu hrali dali tomuto jedinečnemu film ten sprvávny šmrnc.Uz viem prečo dostali za scénar oskara.Bravo

12. července 2006
avatar uživatele
90 %

IQ

Toto je jeden z najlepších filmov o géniusovi. Herecký výkon Robina Williamsa je dychvyrážajúci a teda aj právom ocenený. Film aj napriek dlhej minutáži nezačne nudiť a určite sa k nemu radi vrátite.Za ďalšie + považujem, že je podaný zábavným spôsobom, ktorý oslový širšiu skupinu ludí narozdiel od Čistej duše, ktorá má komornejšiu atmosféru.

22. dubna 2006

Dobrý Will Hunting

Výborně zpracovaný film o matematickém géniovi. Myslíte se, že lidé s vysokým IQ mají jednoduchý a nekomplikovaný život. Pak schlédněte tento film a dvacetiletý géniu Will Hunting vás přesvědčí o opaku. Filmu nechybí akce, humor a psychologické zamyšlení vyvozené závěrem filmu.

14. dubna 2006

Vemi

dobře propracovaný film. Skutečně je zde obsažené drama a to bez násilí. Film nechá na hodně dlouho zážitek a donutí člověka o tom popřemýšlet. Herecké výkony jsou supr, neobjevují se žádná hluchá místa. Doporučuju.

19. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Oscar za scénář? Proč?

Nemám ráda Matta Damona. Vadí mi, jak vypadá, i jaké má herecké manýry. (No, s výjimkou Dannyho parťáků.) V Dobrém Willu Huntingovi skoro nesleze z plátna. Vyplývá z toho tedy pro mě jediné: tento film se mi nelíbil tak, jako například americkým kritikům či různým akademikům, kteří jej zahrnovali cenami a vychvalovali do nebes. Viděla jsem ten film dvakrát, a podruhé mi vadil ještě víc. Nevím, ale příběh zapšknutého génia mi nepřipadá zas tak originální, aby sbíral Oscary a další ceny za scénář. Spíše - a při onom druhém zhlédnutí to pro mě bylo ještě patrnější - obsahuje řadu klišé a patetismu. Rozhovory psychiatrů a jejich pacientů nemusí být melodramatické vždy, dají se natočit i vtipně či tak, že vám opravdu vhánějí slzy do očí - v tomto případě pro mne ale umělé a patetické opravdu byly. Jak říkám, scénář mi originální vůbec nepřišel: pokud vám ano, asi se mnou nebudete souhlasit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

..

Je vtipný a mazaný prostě Vás vtáhne do děje.Přiběh megageniálního uklizeče je sice trochu kravina,ale sem se to prostě hodí....film je ale pro američany ..abyčejný zaprděný materialistický evropan bez ideálůtsi totiž těžko zamiluje tak silně idealistický film.Oskarům se tedy proto nedivím.Je to přeci americká cena pro americký film se vším všudy. V tomhle se máme od nich dost co učit...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

---

Me se to libilo, sice takovy koukando grando, ale davalo to docela smysl. Bylo to pekne a ty ceny si urcite ve sve dobe zaslouzil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Good

Myslím že tenhle film stál zato, bylo to skvělý drama který mě moc zaujalo...zůstanete u filmu od začátku do konce, protože vás skvěle zatáhne do děje...je to vážně úžasný všem doporučuji!!! Mat Damon i Ben Afleck se v tom skvěle projevili!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Jen začátek

PRvní třičtvrtě hodina filmu je skvělá a líbila se mi, ale dál už to byl opruz. Nad vodou to držel jen RObin Wiliams. Ale stejně bych se na to podíval znova. Aspoň na tu první část.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Parada

Ten názve filmu, mě hodnou chvíli dosti odrazoval, nakonc jsem se odvážil. Film je dobře natoče, scénář je přímo geinální a herecké výkony vše ještě vylepšují.. prostě supr filmeček

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Will

Matt je dobrý herec a Robin Williams snad ještě lepší. Opravdu jsem se na tenhle film dokázala dívat se zájmem. psychologicky je prostě velice dobře propracovaný

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

tak na tento film jsem narazila náhodou a kupodivu se mi velmi líbil opravdu takže doporučuji všem kteří takové typy filmů mají rádi

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Dobrý

Je to skvělej film. Je to úžasný sledovat, jak Will překvapuje všechn kolem sebe a možná kdo ví i sám sebe...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Je to rebel...

Poutavý příběh o hledání sama sebe. Vynikající scénář a vekmi slušné herecké výkony. Robin Williams podává jeden ze svých životních výkonů. Určitě se na to podívejte.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Jojo

sice nepatří k mým nejobíbenějsím filmům, ale obsazení mě dostalo, krásný a okouzlující Matt a skvělý,ohromující Robin...tak to nemá chybu...viděla sem tenhle filmeček 2x a asi by mi nevadilo ho vidět po třetí

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

super drama

Tento film, mě odrazoval názvem, čekal jsem kluka, který bude na všechny hodný a všichni ho budou mít rádi. Po shlednutí tohoto filmu, jsem byl dosti překvapen, opravdu překvapen. Je to film, který mě donutil chvílemi přemýšlet proč vlatně Will dělá to co dělá...inu dost povídání a kdo neuvidí tenhle snímek o dost přijde...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:0)

Jeden z mých nejoblíbenějších herců v jednom z mých nejoblíbenějších filmů!!!...chjo...Matt Damon v roli mladičkého matematického génia Willa Huntinga byl naprosto neuvěřitelný...myslím, že šlo o jeden z jeho nejlepších hereckých výkonů. Ani Robin Williams jako psycholog nebyl vůbec špatný. Celkově se film zabývá otázkou zanedbáváné geniality hlavně u mladého člověka jako je právě Will. Skvělý film, který nemůžu jinak než ohodnotit na 100 %.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

dobrý Dobrý Will Hunting

No musím uznat, že smekám nad tím, jak tak dva mladí kluci můžou stvořit tak báječny film. A navíc si v něm zahrát a dostat Oscara, tak to už asi na tom filmu něco bude nemyslíte???

Kdysi dávno