home
Divočáci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Marisa Tomei

Muži v pokročilém věku a jejich divoký hon na motorkách za nespoutaným dobrodružstvím. Film má několik zábavných scén hlavně díky Lawrencovi.

24. prosince 2013
avatar uživatele
100 %

U téhle komedie jsme měli s bráchou záchvaty smíchu.:-D Povedený film a dobří herci, čekala jsem ho o hodně horší než jaký byl.

20. července 2011
avatar uživatele
100 %

Wild Hogs

Tak tohle je nářez: čtyři chlapy každej jinej ale hlavně dobrý kamarádi se vydají naplnit si svůj sen na motorkách... Zažívají kopec srandy a legrace a hlavně potkají skutečný gang, kterému díky svojí soudržnosti nakonec i vzhledem k neuvěřitelným trapasům ukážou co proto... fakt dobrá komedie o přátelství a hlavně motorkářském duchu, který se ani věkem neztrácí,,, spíš by jsem řekl že naopak roste posiluje a zatahuje i srdce :-D

15. ledna 2011

No konečně jsem viděla komedii, u který jsem se smála a nenudila mě. Film nemá chybu, skutečně dobrý.

27. září 2010
avatar uživatele
70 %

Travolta v levné komedii? No tak to musím vidět, řekl jsem si. I když humor je typicky americký a situace, u kterých se oni musí smíchy řezat u nás vyvolají pouze lehký úsměv. Jen tou situací (muž ve středním věku) si asi projde leckterý tatínek.

30. května 2010

Bomba :D

Kamarádka mi řekla, že viděla super film, u kterého se od začátku do konce jen "řezala"... já ji nevěřila, protože hned název divočáci.. no prostě jsem si představovala nějakou tu puberťáckou komedii. Když mi ale řekla, že tam hraje Travolta, Allen, Lawrence?... to už mi vrtalo hlavou a tak jsem od puberťácké komedie upustila (nesnáším je totiž). Pak mi zase nedával smyl to, že by Travolta hrál v komedii...
Nakonec jsem si to přece jen pustila. A litovat jsem určitě nelitovala :D Prostě nlepší výkon od všech těch herců jsem zatím ještě neviděla. Prostě bombovní film, na který stojí se dívat :D

2. dubna 2010
avatar uživatele
70 %

Born to be wild?

Divočáci. Film, který mi doma ležel docela dlouhou dobu a pořád se mi do něj nechtělo. Ale musím říct, že to rozhodně nebylo špatné! Sympatická parta čtyř zdánlivých motorkářů a jejich cesta za únikem od reality. Je tady nějaké to klišé a charaktery jsou mnohdy vystaveny dost okatě, je to trošec přehnané, ale je to komedie, u které to spíše s přimhouřeným okem odpustím, protože jejím účelem bylo určitě pobavit, a to se ji, myslím, docela povedlo. Takže jako nenáročná zábava, u které není třeba přemýšlet - proč ne?

3. září 2009
avatar uživatele
70 %

V Divočáky jsem teda žádnou důvěru nevkládal, na první pohled mi to celý přišlo jako kýčovitá komedie bez duše. Pravda je tak z poloviny, protože film měl své hvězdné, ale i stinné stránky. Celkově mám z filmu spíš dobrý pocit, protože jsem byl z hereckýho obsazení velmi nadšen. Aby taky zklamali Martin Lawrence, T. Allan nebo W.H. Macy a co teprve John Travolta. Po akčních mafiánských rolí se zde trochu sklidnil. U filmu s takovýmto námětem, tedy o motorkářské svobodě, bych spíš obsadil nějaké mladé hošany, kteří teprve začínají, ale obsadit již takřka vysloužilé herecké legendy, byl ten nejlepší tah, jaký mohli tvůrci udělat, protože představa, že nějací trapní teenagerové si hrají na machry... ta představa. Právě díky starším hercům film vyzařoval mnohem větší uvolněností a přívětivou atmosférou, vtipné scény založené prakticky na senilnosti se nedají srovnávat s obyčejnou debilitou, takže znovu podotýkám, že obsazení je přínosem. Ale když se na to podíváte s pesimismem, vyjde vám zase něco jiného. Jak už to tak bývá. Komedii jsem snad zatím nezažil s pořádným příběhem. Celé mi to zase přišlo takové o ničem. Ano, pár chlapíků si vyjelo na výlet, aby se trochu povyrazili, ale co z toho celé vznikne? Právě takhle to nemám moc rád. Film začne vždy uvolněně s jistým plánem do budoucna, a zápletka přijde až po víc jak půl hodině. Tento faktor se mi zvlášť na komediích nelíbí. Po zápletce se úplně zapomene na podstatu a původní záměr, pak se z vtipných scén, stanou ty samé, u kterých se člověk spíš stydí. No nic, když se zde zkříží dobrá a stinná stránka, nevyjde mi nic jiného než 70%.

8. března 2009
avatar uživatele
70 %

Hurá, konečně jsem našel něco povedeného. Už průměrné hodnocení 82% něco vypovídalo a moje reakce po zhlédnutí nebyly moc odlišné. Je to totiž perfektní komedie. Skoro žádné filmy o motorkách jsem neviděl z toho důvodu, že mě to nezajímá, ale tomuhle se toho nedá moc upřít. Ze začátku sice docela neoriginální, parta čtyř kamarádů se vydá na cestu po Americe, ale hned po pár minutách mě to začalo ohromě bavit, dá se říct, že mě to doslova vtáhlo do děje. Není to jenom věc, v které se snaží chabou zápletkou zamaskovat všemožné hloupé vtipy. Vtipů tam totiž ani moc neni, jen se za nějaký čas pronese vtipná hláška a podobně, rozhodně lepší než filmy, kde na každém rohu chtějí udělat za každou cenu srandu. Děj je smysluplný, je jak vystřižený z běžného života jen trochu poupravený do Hollywoodského měřítka. Nějaká nereálnost se tam tudíž vyskytne, ale i tak tento film vyčnívá nad jim podobnými, doufám, že si ho všimne víc lidí, protože si to film jistě zaslouží. Hned při prvním okamžiku vás to zaujme svým hvězdným obsazení. Jen posuďte, v jakém filmu se vedle sebe vyskytne John Travolta, Martin Lawrence a Shane Baumel, u kterého jsem se málem potrhal smíchy, protože on hraje v Kriminálce Miami vážnou postavu, komisaře Horacia Keina a tady má roli totálního blba, který zvoře na co přijde. Bohužel mě nepříjemně překvapil John Travolta, na kterého jsem nejvíce sázel, jeho má zafixovaného ze skvělého Pulp Fictionu kde oslnil, ale tady se neuvěřitelně přetvařoval, nevím, jestli je to rolí, možná jo, možná ne, každopádně hrůza. Nevadí, jeden herec mi dobrý dojem nezkazí. Dávám lepších 70%.

10. ledna 2009

Tak chvilkama jsem se sice lehce nudila, ale jindy to byla dobrá podívaná. Takže taková normální komedie. Ale stoprocentně bych přidala body plus za motorky mno :-*...

12. října 2008
avatar uživatele
80 %

Hmmmm...

Celkem povedená oddechová komedie. Obsazení velmi dobré, Martin Lawrence něco takového potřeboval a koneckonců John Travolta také. Mile mě překvapil W.H. Macy, který zde hraje suprové pometlo:-) Myslím, že nakonec si všichni 4 "motorkáři" dokázali, že ještě do starého železa nepatří.

17. června 2008
avatar uživatele
60 %

Divočák Travolta

No.Divočáci jsou určitě na zasmání, taková laciná komedie o chlápcíh, ktří trpí nějakými svými komplexy a řeší to tím, že si vyjedou na motorkách.Nějak mi do toho nesedí Travolta.Pomáda se k němu možná hodila víc.Jinak ty motorky jsou možná z toho filmu to nejlepší.Neříkám, že je to hrozné, lae není to ani úžasné.Každopádně svůj účel zasmání to u mě splnilo, takže dávám divokých 60%

8. června 2008
avatar uživatele
W0RM
...
100 %

Divočáci si podle mě 100% zaslouží. Těšil jsem se na ten film už hrozně dlouho a furt jsem neměl čas si ho pustit, dočkal jsem se jich teprve dneska. A musím říct, že jsem se vážně smál od začátku až do konce :-D. Je to fakt super komedie pro pohodáře, která na mě něčim zapůsobila. Takže 100%. :-)

19. května 2008
avatar uživatele
80 %

Pohodička

Po delší době, jsem viděl příjemnou komedii, která měla příjemný děj a hlavně nebyla nabitá stupidníma hláškama, jak to bohužel v poslední době u komedií chodí. Velmi dobrá oddychovka na sobotní odpoledne.

3. května 2008
avatar uživatele
90 %

Příjemná komedie s pár opravdu hoodně vtipnými scénkami a pěknými motorkami, a ani ten konec nebyl zas tak špatnej.

24. března 2008
avatar uživatele
100 %

Fakt už je to dlouho, dokonce si ani nemůžu vzpomenout kdy naposled mě nějaká komedie tak rozesmála jako tahle, smála jsem od začátku do konce. Nejvtipnější byl asi Duddly, ale každej problém těch čtyř byl hrozně vtipnej, počínaje Dougovým problémem s choresterolem:).

15. března 2008

Tak po dlouhé době jsem si po těch všech dramatech udělal také čas na nějakou tu komedii!Chtěl jsem opravdu jen vypnout, ale nadruhou stranu jsem chtěl něco nekýčovitého u čeho mi nebude za ty hlavní hrdiny trapně!A musím říct, že Wild Hogs byli výborná volba!Celý film jsem se opravdu královsky bavil a byli zde scény u kterých jsem se opravdu upřímně a nahlas smál a tak to má bejt!Navíc mě přesvědčili i herci kteří zahráli taky na výbornou...obzvláště John Travolta se mi tam moc líbil!Tudíž jestli chcete kvalitní komedii určitě tento film nepřejděte bez povšimnutí...určitě se Vám bude nadmíru líbit

6. března 2008
avatar uživatele
pier
...
80 %

Divočáci

Příjemně strávený čas s partičkou chlápků ve středním věku...kteří chtějí utéct od svého nudného a obyčejného života...Tahle komedie má zvláštní kouzlo a její humor...prostě baví. Sympatické je, že si Divočáci a nic nehrají a prostě jim to dobře šlape...Podobně nesložitých komedií tohoto rázu by mělo být víc, člověk si u nich opravdu oddychne...zasměje a pokochá krásnou krajinou a úžasnými motorkami...No kdo by nesnil cestovat na harley a mít vítr v zádech???

6. března 2008
avatar uživatele
Budy
...
100 %

Divočáci

Srandovní film, který je plný dobrých scén a dobrýh vtipů. Herecké obsazení bylo výborné. Asi nejlepší scéna byla, když všichni chlapi se šli do jezera okoupat a pak tam přišla rodinka s dětmi... Doporučuji všem, kteří mají rádi komedie.

22. února 2008
avatar uživatele
80 %

Ideální film na odpočinkový nedělní večer! Vlídná komedie, která do člověka nehustí jeden vtip za druhým, ale pouze příjemně beze spěchu plyne od jedné zábavné situace k druhé. Hlavní hrdinové jsou skvělá partička různorodých kamarádů, kteří se skvěle doplňují a my jim fandíme. Jejich herecké složení je snad ještě pestřejší než postavy, které hrají. Jenže vyloženě charakterní herec štěků, vyhaslá hvězda, odepsaný komik a trapák společně vytvořili dokonalou partičku druhomízních loserů, které bych velmi rád viděl v nějakém pokračování.

21. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Dobrá oddechovka, rozhodně nijak převratná, ale fakt dobrá. Byla docela sranda pozorovat čtyřku komiků v drsňáckých hadrech na motorce. Tahle jízda se povedla.

1. ledna 2008
avatar uživatele
30 %

Hmm...tak na ta slavná jména v titulcích je to hodně velká bída. A takhle hodně jsem se naposled nasmál asi při sledování F.L. Věka. Takže těch 30... jen a jen pro mou slabost jménem Travolta.

10. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Divočáci

Já musím souhlasit. Naprosto nevázaná, oddychová komedie, se spoustou velkých hvězd. Příběh má jednoduchý spád a autoři si odpustili nějaký tupý 'americký' proslovy při závěrečné bitce. Závěr - jedna z mála komedií, která je dobrá a hrají v ní samé hvězdy.

14. října 2007
avatar uživatele
90 %

JJ, naprosto perfektní komedie, jeste k tomu když tam hrají takové herecké hvězdy, už jenom ty Vás přinutí se na to dívat, každopádně dobrej nápad, děj neni špatnej, taková oddychová komedie.

8. října 2007
avatar uživatele
100 %

skvela komedie

Ze zacátku to vypadala jako beckova komedie, ale po par minutach jsem se neprestaval smat. Skoda ze jeden s nich nebyl taky tvrdak, mohlo to byt treba jeste zajimavejsi :)

2. září 2007
avatar uživatele
100 %

Do 10-ti minut po záčátku filmu se kino začalo smát a nepřestalo až do konce filmu. Komedie jako vyšitá humorně ukazuje muže ve středním věku - ve věku kdy už mají něco za sebou, ale chtějí toho ještě hodně dokázat, a to i sami sobě.
Doporučuji každému

4. července 2007
avatar uživatele
100 %

Sranda

Půlku filmu jsem se prosmála,hlavně v části když na motorkáři projeli rojem sarančat a jedinej Travolta se jim vyhnul,čekalo ho lepší překvapení.. :-)Film určitě doporučuji všem kdo se rádi smějí a mají rádi motorky.

17. května 2007