home
Wilbur se chce zabít

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Byla jsem mile překvapena tímto filmem, hlavně výkonem naprosto mě neznámých herců. Téma samo o sobě velice zajímavý...

1. července 2008
avatar uživatele
ivin
...
100 %

Tenhle film jsem shlédla náhodou a rozhodně toho nelituju, bylo to skvělé pokoukání, takové hořké. Líbí se mi ironie osudu a paradoxy lidského bytí. Dobré výkony herců. Velmi charismatické a opravdové postavy.

9. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Pěkný

Film si zas až tak nepamatuju, viděla jsem ho před několika měsícema... Ale vim, že mě to bavilo. Teda zas ne moc extra, že bych se u toho řezala smíchy, ale bylo to příjemný pokoukání.

7. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Omylem...

Film jsem zhlédla omylem ve filmovém klubu při usínání... Navodil mi dobrou náladu, protože i přes všechny trpkosti, které Lone Scherfigová zobrazila, byl snímek velmi příjemný a milý... Získal si mě svým hereckým obsazením, protože hlavní role byly odvedené skvěle a opravdu sympaticky. Zajímavý námět, který je neméně originálně zpracován zaručil to, že děj příběhu, odehrávajícího se mezi trojúhelníkem Sives-Hendersonová-Rawlins, určitě nikdy nezapomenu a pokud bych měla udělat žebříček oblíbenosti u filmů z "klubu", Wilbur bude někde na začátku... Jak říká Gventa, příjemné režisérčino navázání na Italštinu pro začátečníky...

31. května 2006