home
Walk The Line

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
100 %

Ja osobne som do tohto filmu zamilovaná.
Zabudnite na hudobný filmy typu High School Musical, toto je skutočný film. A čo je ešte lepšie- o skutočnom (a sakra dobrom) muzikantovi.
Kto má rád trochu vtipu, trochu biografie, trochu romantiky a (neprehnanej) drámy nemá prečo váhať.
A to som ešte nesmiem zabudnúť na skvelý výkon hercov (nie len v hlavných úlohách) a rozhodne vynikajúce naspievanie piesní Johnyho a June.

23. května 2011
avatar uživatele
100 %

V tomto filmu dokázali Joaquin Phoenix a Reese Witherspooon jak vynikající herci jsou. Moc jim to spolu na scénách slušelo a podali fantastické výkony. Úplně jako Johnny Cash a June Carter ! Myslím, že ze všech filmů Reese je to určitě ten nejlepší.

16. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

super

Od doby, co jsem prvně slyšel Johnnyho Cashe se mi líbily jeho písničky.. Na film jsem se hrozně těšil a velmi mile naplnil má očekávání. Nemohl jsem jinak než 100% a když jsem se dozvěděl, že to nazpívali oba hlavní herci, seděl jsem tu s otevřenou hubou :D a Reese u mě neskutečným způsobem stoupla.. Celkově prostě SUPER!!!

7. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Dokonalé

Už během prvních 10 minut jsem si říkala, že tento film se určitě zařadí mezi mé oblíbené. A skutečně. Děj není vůbec nudný, je přehledný a rozhodně zaujme a písničky Johnnyho Cashe jsou prostě skvělé. Jako celek to působí úžasně.

4. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Dobrej filmeček na kterej jsme se se dívali ve škole! Zalíbil se mi! A mám ho doma. Hudba i herci i příběh! Konečně film kde jsou dobré písničky. Nedivim se že Resse dostala oscara za ten zpěv i výkon si to zasloužila a přeju jí více úspěchů. I když to není zrovna můj oblíbenej typ hudby tak jsem si to oblíbila jen tak dál fakt dopöručuju!

7. července 2009
avatar uživatele
80 %

Johnnyho Cashe a jeho život ja sem toho chlapíka vubec neznal a film se mi stršně libil je zajímavý a rychle utíka.. a i pisně sou celkem dobry prostě dobrej film..!

6. července 2009
avatar uživatele
100 %

Jackson

Film, který mi dokonale sedl. Povedené atmosféra, struhující příběh a nádherné písničky Johnnyho Cashe. I když příběh není bůhvíjak veselý, dokáže zpříjemnit odpoledne. Phoenix s Witherspoonovou mě nadchli, oslnili a nevím co ještě, lidí, kteří umí takhle hrát a zároveň zpívat, je poskrovnu a myslím, že by nebylo od věci, kdyby vydali své vlastní album, hlasy na to mají. :) Vrcholem filmu pro mě byl duet "Jackson".

9. května 2009
avatar uživatele
100 %

zamilovaný film...

Film jsem si pustila jen tak, že nebylo po ruce nic jiného...Johny Cash pro mě byl jenom pojem, pod který jsem si celkem nic konkrétního nedokázala zařadit. Ale po shlédnutí tohoto filmu jej rozhodně musím zařadit na seznam filmů, které mě skutečně dostaly...Obě hlavní role jsou úžasně obsazené, Reese se předvedla jak nejlíp mohla, na pravou blodnýnu jsem úplně zapomněla, jakoby se jednalo o dvě rozdílné herečky. Joaquina můžu taky jedině chválit, oběma role vskutku sedla, bylo to jako sledovat skutečný příběh, skutečné lidi a ne herce...Hudba a písničky se mi také strašně líbily a musím si bleskem sehnat soundtrack....Na konci málem ukápla slza, ale...ale spíš než dojetí nebo smutek tenhle film vyvolá neskutečně příjemný pocit...

13. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Hudbu Jonyho Cashe moc nemusím, ale potom co jsem viděla film Walk The Line sem si stáhla nějaký písničky a moc se mi líbí.

1. července 2008
avatar uživatele
100 %

Hudba Johnyho Cashe mi opravdu nic neříká. Ale po shlédnutí tohoto filmu poslouchám soundtrack pořád dokola. Podle mě dokonce zpívá Joaquin Phoenix a Reese Witherspoon líp než skutečný Cash s Carterovou:)... Krásně natočený film který můžu vidět i několikrát.

22. června 2008
avatar uživatele
70 %

Walk The Line

Čekala jsem víc a proto jsem byla i trochu zklamaná. Je krásné, že to tam všechno bylo do podrobna, ale proč tak zdlouhavé? Po hodině a půl jsem byla totálně otrávená a skoro už mě ani nezajímalo jak to skončí. Takové filmy nemám ráda.

1. května 2008
avatar uživatele
T!mo
...
100 %

Tak toto je pro mě vyloženě filmová lahůdka. O Casheovi jsem před shlédnutím tohoto filmu nic nevěděl,pak jsem slyšel o filmu, který "je prý velmi dobrý", a výsledek? Mám doma soundtrack z filmu, koupené cd od Cashe a sháním nějaké videa s June a Johnnym.
Film je spíše zaměřený na určitou oblast Johnnyho, celý jeho bouřlivý život by se asi do jednoho filmu nevešel, což je škoda,ale to rozhodně na filmu nic neubírá. Každý záběr, nebo část příběhu zapadá jak puzzlík do celkového obrazu.
Jediné, co nechápu, že J. Phoenix za jeho pojetí Cashe nedostal Oscara..

1. května 2008
avatar uživatele
100 %

Takže, o Johnnym Cashovi som nevedel nič a musím uznať že po zhliadnutí tohto masterpiece som sa o túto country legendu začal zaujímať a zohnal si aj pár songov. Skvelo zvládnuté stvárnenie hlavných protagonistov, skvelá hudba a hlasy hercov v hlavných úlohách sú fakt vynikajúce ak ešte vezmeme do úvahy že to nie sú profesionálni speváci...celkovo zaujímavý príbeh rozprávajúci životnú cestu slávneho Johnny Casha s jeho vrcholmi a pádmi stojí určite za zhliadnutie....a ten happy end....proste paráda, stačí sa len posadiť a ponoriť sa do skvelej atmosféry filmu

17. března 2008
avatar uživatele
100 %

Je to nejlepší životopisný snímek jaký kdy kdo natočil. Reese mě tam hodně přesvědčila o svém hereckém nadání. Celý film je nádherně pojednaný a myslím, že udělali dobře, když všechny písně přezpívali, protože to má mnohem větší efekt.

16. února 2008

Pro mě to byl výborný film který mě jako první upozornil na velice chytlavou muziku Johnnyho Cashe!Do té doby jsem měl jen opravdu letmé zdání kdo je vlastně tato Country legenda vlastně zač!!Celý film na mě hodně zapůsil...a to jak životní příběh samotného Johnnyho Cashe...!Je to typický film který se musí líbit asi opravdu každému...sice Vás ničím extra nepřekvapí, ale je to opravdu precizně natočené a bez nějakých větších chyb!Výkony všech herců jsou opravdu vynikající a co mě hodně příjemně překvapilo byly pěvecké výkony obou hlavních představitelů Joaquina Phoenixe a Reese Witherspoon, opravdu by mohli jet na turné!!Pro mě.

10. února 2008
avatar uživatele
ja93
...
100 %

yeah

J.Phoenix a R.W. odvedli vynikající herecké výkony, ukázali, že umějí zpívat(podle mě zní jejich verze leckdy lépe než originál), přinesli do filmu drama, romantiku.. takhle má vypadat skutečně dobrý film.

5. února 2008
avatar uživatele
100 %

nejlepší

Nejlepší životopisný film, co jsem kdy viděla!!! Navíc písně, přezpívané Reese a Joaquinem, mají v novém aranžmá úžasně moderní zvuk, takže se budou líbit i těm, co moc nemusí klasickou americkou country.

27. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Když jsem viděla film Legally Blonde, nikdy mě nenapadlo, že Reese Witherspoon uvidím někdy v něčem takovém. To se nám holka ale vytáhla... Joaquin Phoenix se své role zhostil také vskutku důstojně a přesvědčivě. Tak přesvědčivě, že jsem místy ani nedýchala. Ve filmu nechybí ani humor ani napětí ani dramatické situace ani romantika... Prostě nic. Opravdu nevím, co bych vytkla. Prostě geniální... :)

12. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Výborný životopisný film, který je vlastně klasickým příběhem celebrity : mladý, snaživý, prorazí, šťastný, slavný, zamilovaný, začne chlastat a fetovat, ztrapní se, litují ho, je nešťsný a naštvaný na celý svět, a tady jsou dvě možnosti, buď umře, nebo spokojeně zestárne na venkově! Příběh tedy není ničím převratný, prostě další životopis hvězdy! Johny Cash navíc není nijaký můj oblíbenec a až na to, že některé jeho písničky jsou mi povědomé o něm nic nevím! Zpracování je také vcelku obyčejné, příjemně natočené, hezké, uhlazené! Phoenix však hraje perfektně, prostě jako by to byl skutečně on! Ale opradovou hvězdou je v tomto filmu Reese Witherspoon, která tady předvádí něco dokonalého! Její postava je prostě nádherná a každý se do ní musí zamilovat, takový živel, ale zároveň křehká zodpovědná slečna! Především díky hereckým výkonům mi tento film utkvěl v hlavě! A proto taky 9/10! + SPOILER (může být u životopisu spoiler?) Konec je tak neuvěřitelně šťastný, že nebejt to životopis, byl by to kýč jak svině! Prostě žili spolu šťastně až do smrti a pak umřeli spolu!

9. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Reese Witherspoon

Život Johnny Cashe je natočen jako pěkný romantický příběh s několika dramatickými vložkami. Na filmu je dobré, že děj není jen pojítkem jednotlivých písní a hudebních vystoupení.

31. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Vždycky mě potěší, když vznikne takto kvalitní film. Vynikající hudba, dokonale vystižená atmosféra. Nemůžu sice posoudit, jak to tehdy vypadalo, ale když už nic, tak přesně takhle si to představuji. Hlavní hrdina zahrál opravdu přesvědčivě! Jen tak dál. Dávám 90% a jednoznačné doporučuji!

15. října 2007
avatar uživatele
50 %

Jednoduše nuda

Hudba Cashe je dobrá a příjemně se poslouchá, ale film je hrozně nudný a postrádá nějaký ten silnější moment, nějakou scénu, kterou bych si s chutí pustil znovu. Je zase těžké psát, co je na takovém filmu špatné, ale snad to bude dávat trochu smysl. Ani jsem nedokázal film dokoukat na jeden tah, což jsem vůbec nepředpokládal. Dále jsem čekal větší výskyt Cashových hitů, kterých je opravdu nespočet. Mně přijde, že se fe filmu téměř nezpívalo. Chybí emoce, a to všude. Film mě vůbec nevtáhl do sebe. Je to sice podle života, takže se v tomto případě nedá moc kritizovat, ale takovýto scénář se může aplikovat snad na každou slavnou osobnost tehdejší doby. Vzestup, drogy, pád a návrat na pódium. Někdy se objeví i rodinná tragédie, což filmaři většinou zručně využijí k získání nějakých těch emočních bodů, ale tady se to podle mě buď nepovedlo, nebo se o to ani nesnažili. Všechno ve filmu jede jako po másle, až se vám to jeví moc přímočaře, neskutečně a "filmovaně". Cash najde lehce kapelu, celkem lehce nahraje píseň, která se hned chytne, koncertuje, a tak to jde pomalu celý film, až mě to od prvních 50 minut přestalo bavit. Přidejme si pár trapných rozhovorů a scén a hodnocení mně ukazuje na 50%. Oscara bych za to neviděl u nikoho a za nic a znova bych na ten film nekoukl.

4. září 2007
avatar uživatele
90 %

90%

Když jsem slyšela o tomhle filmu, moc mě zrovna nelákal. Ale když nám to ve škole pustili, byla jsem z toho docela nadšená. Film byl velmi zajímavý a přestože jsem nikdy country nemusela, tak i písničky byly dost chytlavé. Navíc herecké výkony obou hlavních hrdinů byly úžasné..

31. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Johnnyho Cashe jsem nikdy neposlouchal a životopisný filmy mě taky zrovn extra neberou. Ale tenhle se mi líbil tak, že jsem ho viděl dvakrát za sebou v krátké době a určitě ho v budoucnu vyhledám znovu. Phoenix je skvělý a kupodivu i decentní výkon Witherspoon mě fakt zaujal.

28. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Na to, že se kolem toho nadělalo tolik humbuku, to zas tak extra super nebylo, občas to byla nuda, a docela fádní, koncerty, chlast, hádky a tak furt dokola - zbytečně zdlouhavé, ale každopádně natočené je to hezky. J.Phoenix v roli Cashe byl přesvědčivý a měl to být on, kdo měl dostat Oscara, rozhodně ne Reese, která žádný extra výkon nepředvedla - ani se k Johnnymu moc nehodila jako herečka.

18. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Můj názor

Výborný film...další ukázka skvělého autobiografického filmu... ač jde o vyprávění života J. Cashe, tak děj má smysl, jsou v něm zajímavá místa, takže film dokáže diváka udržet u televize, aniž by se nudil... Co se týče hereckých výkonů, tak Joaquin Phoenix podal skvělý a obdivuhodný výkon a tím jen utvrdil svoji pozici kvalitního a perfektního herce.... A co se týče Reese Witherspoon, tak jsem se nemohla ubránit pocitu, že chvílemi její herecký projev a gesta byla totožná s těmi, které předvedla v Pravé blondýnce, ale bylo zajímavé ji sledovat v charekterní roli, natolik odlišné od těch, které doted hrála... Líbilo se mi režisérovo pojetí filmu, kdy jsme mohli sledovat Cashovův pomalý pád na dno a jeho proměnu v narkomana a lidskou trosku a jeho následné zotavení a vzlet opět na špičku.... Zkrátka film se skvělý, má děj, udrží divákovu pozornost, neshledala jsem žádná hluchá místa, kvalitní herecké výkony...Prostě, film jak má být...

16. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Myslím, že jsem nečekala že se mi tento film bude líbit, ale líbil. Docela mě příběh o Johnym Cashovi docela vzal. Celý film vás provází příjemnou hudbou, skvělými hereckými výkony a příjemnou atmosférou. Moc hezky dějově vyvinuté a hudba se mi opravdu líbila. Myslím, že tenhle film byl nebyl tak dobrý, kdyby v něm hráli jiní herci. Takže podtrženo sečteno - bude to dobré hodnocení.

4. června 2007
avatar uživatele
80 %

Velice zvláštní film a originální ve všech směrech. Určitě stojí za shlédnutí. Dost mě překvapil výkon Reese, protože jsem ji viděla jen ve filmech typu Legally blonde atd.;o)

22. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Kdo od tohohle snímku očekává především silný příběh, očekává správně. Byl úžasný, i když částmi hodně zdlouhavý. Když opominu tu hudbu, myslím že R. Witherspoon dostala Oscara právem, ale stejně jako ona, i J. Phoenix v roli Cashe byl výborný. I když se občas budete trochu nudit, tak film je to určitě kvalitní a především to herecké obsazení...super volba.

25. března 2007
avatar uživatele
mrim
...
100 %

Hello,I'm Johny Cash...

Super film!!!!!!!!!Strasne ma tam chytila hudba.UUuzasne!!Hned na druhy den som si kupil cd Johnyho Casha a dnes mam uz asi 3.Nemyslim si ale ze je to natocene podla skutocnej udalosti,Johny mal viac surodencou.Jednoznacne tam boli podane skvele herecke vykony.Super!!!!!

17. března 2007
avatar uživatele
100 %

J.R. Cash

Tohle je asi nejlepší co za minulý rok vzniklo. Do kina jsem šla trošku skeptická protože country neposlouchám vůbec a věděla jsem akorát že nějaký Cash existoval.Phoenix je jedním z nejtaletovanějších herců své generace a já si pořád musela připomínat že na tom plátně je to on...což je důkaz jak geniálně tohoto zpěváka stvárnil. Reese Witherspoon jsem za žádný zázrak nikdy nepovažovala ovšem jak tady mě nadchla nejen zpěvem. Z Oscarů potom trošku zklamání ale jinak vrchol minulého roku ve světě filmu.

11. března 2007

Phoenix je jedním z mých oblíbených herců a tak sem se na Walk the Line hooodně těšil a taky sem vůbec nebyl zklamanej,ba naopak.Filmy tohoto typu obecně rád,ale Walk the Line mě přibilo k sedadlu a nedovolilo mě odtrhnout oči.Trocha romantiky,sentimentu a ocenil jsem nejvíc to,že Phoenix to zahrál tak pěkně,že divák soucítí s hrdinou a prožívá všechny jeho prohry a výhry s ním.Pěkný.

18. února 2007
avatar uživatele
100 %

...Bomba

Tento film povazuju za prosto skvely film,perfektne natoceny a herci provedli skvely vykon.Walk the line vas chytne od pusteni dvd az po titulky.Vsem tento film doporucuju.

4. února 2007
avatar uživatele
80 %

Poprvé jsem si uvědomil, jak může být sláva pomíjivá. Jeden by řekl, "je slavný, to má fajn" ale vidíme, jak si Johnny říká, že je nicka. Dílo opravdu vynikající, leč ve mnohém mi připomíná Raye. Film za podívanou stojí už jen díky Reese Witherspoonové, která právem dostala Oscara. Celkově to je velmi kvalitní podívaná.

26. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Cash a jeho život

Konečně jsem viděla další z těch lepších filmů roku 2005. Co lepších, nejlepších, o tom svědčí i oscarové nominace. Pořád váhám mezi 80 a 90 %, je to někde mezi, ale bohužel ještě to u mě není na těch 90 %. Abych tomu dala 90 %, musely by se mnou více cloumat emoce. Příběh to byl sice krásný, protože Johny Cash měl bezesporu minimálně zajímavý život. A jak říkám, sám život je nejlepší scénarista. Takže děj a vše okolo ok. Herecké výkony? Reese ukázala, že není jen blbá blondýna, umí skvěle hrát a co víc - ona i báječně zpívá. Oscara si určitě zasloužila, ale myslím, že i Felicity Huffman ho mohla dostat. Phoenix hrál taky skvěle, na oba byla radost se koukat. No a třešnička na dortu je prostě moc moc hezká muzika. Zkrátka tenhle filmeček je poctou pro určitě legendárního Johnyho Cashe.

7. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Přesně takhle

Asi nějak takhle si představuju dobrý film. Určitě by mu teda neuškodilo, když by byl trochu kratší, ale tomuto filmu to odpouštím. I když zde jde o lásku (a já slaďáky teda moc nemusim), tak se mi hrozně líbil. Do děje sem se dostal a dlouho se mi z něj nechtělo moc. Skvělé herecké výkony to všechno podtrhly. Chytlo mě to tak, že sem si tři dny potom pořád všude broukal I walk the line...

1. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Velice příjemný filmový (i hudební) zážitek. Rozhodně mohu doporučit a jsem si jistá, že to zaujme i toho, kdo do téhle chvíle neměl ani tušení, že existuje něco jako country.

24. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Krásný film

Já jsem se na tenhle film strašně moc těšila.A byla jsem opravdu překvapená ,že tenhle film mě dal to co sem očekávala.Výborný herecký výkon a život Johnnyho Cashe je zajímavý opravdu od začátku až do konce :)

23. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Cash

Nejlepší se mi zdály herecké výkony. Joaquin Phoenix a Reese Witherspoon ukázali, že umí víc než "jen" hrát. Oni umí i zpívat. V tomhle filmu mě Reese přesvědčila, že je výborná herečka. Než jsem film viděla, nějak jsem jí to nevěřila. A Phoenix mě nezklamal. Každopádně Cashův život poskytl zajímavý materiál a vznikl zajímavý film.

17. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Wow!

Tak to byl nářez! Tohle je přesně ten typ filmu, který nejde stopnout a musíte ho dokoukat do konce. Oba dva hlavní přestavitelé skvělí a jejich podání muziky je prostě k sežrání.

5. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Přestože chviličkama trošičku delší, tak herecký výkony byly něco úžasnýho. Reese příjemně překvapila a Joaquin se překonal :) Dokonce se mi písničky libily víc v podání herců, než Johny a June v originále :)

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je úplně krásný film! Mám ráda oba herce: Reese a Jocquaina taky. Oba jsou super herci! A Reese se mi hodně líbí jako brunetka :) Film byl skvělý, výkony brilantní!! Děj je taky super!

3. října 2006

Tak tohle je jeden z nejlepších autobiografickejch filmů, který se kdy natočili fakt špica. Takovejch filmů by mělo být víc.

24. září 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

NĚCO ÚŽASNÝHO!!!

Tak tohle jsem nečekala. Viděla jsem ten film doma na dvd a ... no já byla ohromená. Něco úžasnýho. Když byla vtipná scéna já se opravdu smála, když byla smutná scéna, ukápla mi slzička. Je to opravdu moc dobrej fim. Phoenix a Reese , no taky úžasný. reese zpívá líp než originál Cashová. Tenhle film mi učaroval. 150% minimálně. neni to jen film točenej kvůli penězům, je to něco víc. tenhle film se nadnesl nad to počítání peněz jak vytáhnout z lidí peníze, ne tohle se walk the line netýká. je to jedinečnej film. takovejch by mělo bejt víc. rozhodně.O hudbě ani nemluvim protože ta je taky úžasná. táta má nějaký cd od johnyho Cashe tak si je od něj hodlám přepálit.Protože Cashova hudba je skvělá. stejně jako tenhle film. ÚŽASNÝÝÝ!!!!! tohle doporučuju každýmu kdo to neviděl protože to je vážně skvělý. opravdu nádhera, úplně se nad timhle filmem rozplývam. =) skvělý.

3. září 2006
avatar uživatele
80 %

Krásně ztvárněný příběh Cashe plný lásky,alkoholu a drog. Film mě nějak extrémně neoslovil, ale dodíval sem se páč sem chtěl vědět co z toho ještě vyleze. Reese Witherspoon tomu dodala taky hodně...Cashova muzika je příjemný tudíž se sledování filmu stalo i příjemným hudebním prožitkem

2. září 2006
avatar uživatele
80 %

Příjemné překvapení

Na tenhle film jsem šla poněkud s despektem,ale velice rychle jsem změnila názor.Johnny Cash byl skutečně zajímavá osobnost a v podání výborného Joaquina Phoenixe mu už po pár minutách zapáleně fandíte.Velkým překvapením pro mě byl skvělý(a po zásluze oscarový) výkon Reese Witherspoon,kterou jsem dosud mylně považovala za pohlednou blondýnku bez talentu.I přes to,že životopisné filmy nejsou vaše gusto,na tohle klidně běžte,nudit se každopádně nebudete.A možná si stejně jako já oblíbíte country a budete mít další věc,za kterou utrácet:-)

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

FAKT SUPER!!!

Tenhle film se mi moc moc líbil! Joaquin Phoenix je prostě perfektní a skvěle zpívá. To samé musím říct i o Reese Witherspoon.

24. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikající výkon herců, skvělé písně a další = skvělý film, jenž odhaluje život J. C. Film se mi líbil. Hned v prvních minutách mě vtáhl do děje.

18. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Nezahýbám...

Skvělý námět - toť zajímavý život Johnnyho Cashe, kterého jsem měl osobně velmi rád, tedy tím myslím jeho hudbu, o jeho životě jsem se měl šanci něco dozvědět až při sledování tohoto krásného životopisného snímku, který vás oslní nejen, jak už jsem uvedl skvělým životním scénářem, ale i vynikajícími hereckými výkony - J.Phoenix, nejen, že parádně hraje, ale mě přesvědčil, že i krásně zpívá - stejně tak jako R.Whiterspoonová, která konečně přesedlala do, kde může ukázat své umění hrát, ale jak víme - je toho zase na chvíli konec - jen se koukněte na její plán nátáčení, další s odpuštěním "sračky" jako je například Pravá blondýnky. Ale abych jí nezahanboval - ona si jen nedokáže vybrat ten správný projekt - až na tuto vyjímku, která jí rozhodně po zásluze vynesla Oscara. Moc se mi líbily i pěkné kostýmy a zajímavý humor... Nemluvě o "prostě senzační" hudbě :-)). Myslím, že je rozhodně dobře, že se opět začínají točit životopisné snímku - v loni to byl Howard Hughes jako Letec, letos Johnny R. Cash, který nezahýbá... po pravdě řečeno - zfilmování tohoto snímku se mi líbilo o hodně víc než Letec, i když to není až tak podivuhodný příběh... Mě prostě dostal a rád ho vidím zas a zas... 79%...!

1. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

O Johnnym Cashovi jsem v životě neslyšela. Uviděla jsem ale film o filmu a řekla jsem si, že by to mohlo bejt dobrý. A pak jsem seděla v kině a zírala. A to doslova. Country jsem nikdy neměla ráda, ale tady mě uchvátilo. Reese Whiterspoon jsem nikdy neměla moc ráda, ale tady mě taky uchvátila. Joaquina Phoenixe jsem vždycky ráda měla a po tomhle filmu ho mám ráda ještě víc, protože mě naprosto uchvátil! Jeho i její zpěv byl nádherný a mezi všemi mi z ní hlavou píseň Time's a wastin', kdy se k sobě nějak víc přiblížili... Moc se mi to líbilo

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

Klobouk dolů

Film je opravdu výborný. Klobouk dolů také před hereckými a hlavně pěveckými výkony obou hlavních protagonistů, protože takhle skvěle zpívat neumí ani spousta lidí, kteří se zpěvem živí:-) Opravdu vřele doporučuji, film má dobrý děj, není přeslazený a ty písničky vážně stojí za to.

17. července 2006
avatar uživatele
90 %

Hned jak jsem přišla z kina, začala jsem se shánět po písníčkách J. R. Cashe. Film mě pohltil a já tam byla s nimi. Skvělé herecké a hudební výkony. Mohu říct, že životní cesta J. Cashe byla strastiplná, ale taky kráásna.

4. června 2006
avatar uživatele
80 %

Reese překvapila

Dlouhodobá příprava se opravdu vyplatila a věřím, že film Walk The Line potěšil i Ty, kteří ke country moc netíhnou. Taky mě tento hudební styl moc nebere, ale Reese Whiterspoon byla prostě skvělá a Oscara si skutečně zasloužila.Příjemná podívaná.

15. května 2006
avatar uživatele
100 %

Supeer!!!

Tak za prvé, country není můj oblíbený styl, ale musím přiznat, že v kvalitně ozvučeném kině to se mnou šilo o sto šest. Dokonce jsem i několik hodin po filmu nemohla dostat z hlavy burn, burn, burn, ring of fire....atd. Tak trochu drama, lovestory a životopisná fakta v jednom. Čili u mě je tohle záruka na úspěch. Celé je to korunované vynikajícím výkonem Phoenixe alias Cashe.

5. května 2006
avatar uživatele
100 %

...

Páni!!krásnej film!!oko nezůstalo suché..Ba ne..nebrečela jsem u toho, ale děsně moc se mi ten film líbil!!Reese Witherspoon je skvělá herečka, kterou mam moc ráda.A na tenhle film jsem see strašně těšila, a nezklamal mě!!moc jsem si ho užila, od začátku do konce.je to krásný, a doporučuju ho všem!!

12. března 2006
avatar uživatele
80 %

Tento film je dost často srovnáván s Rayem, ať už kvůli stejnému žánru, podobným dějovým zvratům či výbornému hereckému výkonu v hlavní roli. Walk The Line možná není tak technicky dokonalý jako Ray, ale má určitě větší náboj a celkově působí víc dostupně a přívětivě. Neporně i díky svému energickému soundtracku. O hereckých výkonech už bylo napsáno mnoho, mohu jen souhlasit a urputně přikyvovat. Jedinou, ale opravdu malou, vadou na kráse je jen pár lehce kýčovitých scén v závěru filmu, nicméně na celkovém dojmu se naštěstí příliš nepodepisují.

27. února 2006
avatar uživatele
90 %

Dóóóóst dobrý!

Je těžko nezmínit opravdu skvělé pěvecké výkony obou hlavních představitelů. Když během proítání zavřete oči, je iluze dokonalá. A stará "Dupárna" June Carterové v podání Reese W. je naprosto úchvatná. Asi by to chtělo nějakého strejdu Oskara. Myslím, že je dobře, že film nekopíruje celý Cashův život, další léta by asi sváděla k jistému nanebevzetí a to by filmu neprospělo. K 100pro mi chybělo jen ještě o kousek víc muziky, ale to je jen marné toužení fandy country a r´n´rollu.
P.S. Mladý Jerry Lee Lewis byl správně jetej. :-)

8. února 2006
avatar uživatele
80 %

Reese je skvělá zpěvačka!

Asi každý životopisný snímek má něco do sebe a hudební obzvlášť. Pokud máte rádi hudbu daného autora a obsazené herce, nemůžete se nudit. Snímek je skutečně skvěle zahraný, smekám před Reese Whiterspoon, která dokazuje, že její krásný hlas bylo škoda do této doby přehlížet a hravě strčí do kapsy všechny zpívající herečky, jako byly Nicole Kidman, R. Zellwegger či C.Zeta-Jones. Kdyby dostala Oscara, ani bych se nedivila. Walk The LIne, pojmenovaný podle jakéhosi motta celého Cashova života, které zazní v jedné z jeho písní (do češtiny se dá přeložit jako "znám svou míru"), nemá sice takový drive jako Ray, ovšem jako každý podobný snímek nabízí správnou porci skvělé hudby, dojetí a napínavých momentů a jako celek tedy samozřejmě představuje vysoký nadprůměr.

16. ledna 2006